Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » EPSON nyomtató
 
Témaindító: cssztivi, idő: Márc 13, 2008
Lapozás: OK   4 / 4
(#) FAZ1 válasza Massawa hozzászólására (») Ápr 5, 2018 /
 
Tudom - és pont az EPSON-nál tudom, mert lehet hozzá kapni sorozatot a kevés tintás sorozatban, és lehet kapni más kódszámon a több tintással.
Az egyik eresztés a 1281, 82, 83, 84,; míg a másik a 1381, 82, 83, 84.
Ha jól tudom, persze az ára is több, no meg a töltete is, de mindkettő jó a gépbe.
Feketéből pl. én használtam már 1391-est, ami dupla adagos. (annak a dobozán nem a rókafej van)
A hozzászólás módosítva: Ápr 5, 2018
(#) FAZ1 hozzászólása Ápr 15, 2018 /
 
Valójában a nyomtatók patronjaiban levő tinták milyen oldószerben vannak?
Simán csak víz bázisúak, avagy valami alkoholos-oldószeres?
Vagy esetleg - lehetséges mindkettő? (a gyorsabb száradás érdekében)

Ha betöményedik vagy netán beszárad a tinta, mivel lehet még "visszahigítani", beoldani, vagy valamennyire - a további felhasználásához - "visszahozni"?
(#) FAZ1 hozzászólása Szept 11, 2018 /
 
Miért van az, hogy Epson SX235W nyomtatóm egyszer azt jelzi - megürült benne a fekete patron?
Aztán mikor kicserélem, már fel sem ismeri. Még az eredeti Epson patront sem!
És akkor persze cserélgetem a régit, és újat ide-oda, így aztán a legvégére még az eddig működőket se ismeri fel. Miközben és valójában semmi baja nincs (csupán a torka véres?)
Egyszer már jártam így a géppel, de a szervízben azt mondták - semmi baja.
Ha az valóban semmi komoly baj, hogy CSUPÁN nyomtatni nem lehet vele!
Így tehát - akár azonnal ki is dobhatnám hát?
(#) attti hozzászólása Szept 18, 2019 /
 
Sziasztok!

Egy olyan feladattal állok szemben, hogy meg kell valósítsam egy Epson M-180 mekanika vezérlését. A vezérlő elektronikába AVR-t szeretnék használni. Nagyjából értem a vezérlés elvét, csak nem kapok semmi adatlapot hogy pontosan mik az időzítések. Mivel van reset és timing jel, de nem tudom mikor lehet elkezdeni a tekercseket mozgatni.

Üdv,
Attila
(#) david10 válasza attti hozzászólására (») Szept 18, 2019 /
 
Szia.
Esetleg ha érdekel, van egy hibás (beragadó) EPSON M-190 fejem egy CUSTOM P190-es vezérlővel, arról letudom sniffelni egy logikai analizátorral amire kíváncsi vagy.
(#) Pacso hozzászólása Szept 30, 2019 /
 
Sziasztok! Szép napot mindenkinek !!
Epson LG200 hoz keresnék telepítőlemezt vagy egy linket win7. re! Sajnos nem találtam amit használhatnék! Előre is köszönöm. További szépnapot kívánok !
(#) devergo74 hozzászólása Feb 2, 2020 /
 
Sziasztok!
Adott egy Epson L5131 nyomtató, a következő gondom van vele. A festéktartályok tele vannak, viszont em tudok nyomtatni mert ezt jelzi hogy üresek. Keresgéltem a neten a problémára megoldást, találtam egy Wicreset nevű programot, ami egy darabig megoldotta a problémát, de most megint előjött. A Wicreset programmal már nem tudom lenullázni a számlálót, tudna valaki valami megoldást, hogy ne keljen a szervizbe vinni?
(#) granpa hozzászólása Márc 6, 2020 /
 
Epson Stilus Photo PX650 folyamatos tintás (külső) nyomtató, csíkoz, kihagy, halvány. Mi baja lehet? Orvoslás módja?
Következő: »»   4 / 4
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem