Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Plazmagyújtás
 
Témaindító: nick81, idő: Dec 7, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   18 / 18
(#) szsrobert válasza V L hozzászólására (») Feb 10, 2014 /
 
5.9 literről.
AXG7 90%
PGY 80%
HHO 70%
4.13l lenne. Azt egy 1.0 Suzi tudja 80%-nyi tömeggel (1000 helyett 800kg) .és elsőkerékhajtással, kardánveszteség nélkül.
Melegítés: 100km alatt nem használom az autót.
A hozzászólás módosítva: Feb 11, 2014
(#) vegzetur válasza svgyula hozzászólására (») Feb 11, 2014 /
 
Én a téli vagy nagyon párás indítást úgy "kompenzáltam" hogy a 4-ik hengernél a szikraköz maradt a régi, és az az egy henger tuti könnyen indult, előgyújtást nekem is állítani kellett picit, de egy 2106-os zsigulinál ez nem túl nagy gond Kb fél litert jelentett fogyasztásban a Kínából rendelt cucc.
(#) szsrobert válasza vegzetur hozzászólására (») Feb 16, 2014 /
 
Pontosan mit rendeltél Kínából?
(#) vegzetur válasza szsrobert hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
Kondenzátorokat, mert itthon a kapacitását több darabból tudtam összerakni és persze jóval drágábban
(#) LACCUs86 hozzászólása Jún 2, 2018 /
 
Sziasztok Szakik!
Hol tudtatok venni o-ohmos gyertyát?
Esetleg márkát és típust tudtok írni hogy hogyan keressem?
2 és 4 ütemű léghűtéses egyhengeres motorblokkokra szeretném megcsinálni. Ha nem kapok mégse akkor sima mezei gyertyával mennyire hatásos?
(#) V L válasza LACCUs86 hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Szia , Laccus86 Mi az hogy "mezei"? Ha nincs benne ellenállás akkor jó.
A Gyertyák jelzésében az R betű utal arra hogy van benne ellenállás, de én egyszerű ohm méréssel szoktam ellenőrizni. A gyújtókábelt is 0 ohmosra ( pl. réz kábel ) cseréld, lehetőleg szilikon szigetelésűre. A zavart, azt árnyékolással szüntesd meg. A trafónál is kisebb belsőellenálású álltalában nagyobb teljesítményű ad jó eredményt, mert a +kapacítás késlelteti a szikrát, amit az előgyújtánál korrigálhatsz.
Sok sikert a precíz munkához.
(#) Moderátor hozzászólása CorvusCorax hozzászólására (») Ápr 16, 2020
 
Egy kérdést csak egyszer, egy helyen teszünk fel!
Következő: »»   18 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem