Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Programozható kimeneti feszültségű kapcsolóüzemű tápegység
Lapozás: OK   9 / 9
(#) cableboy válasza _vl_ hozzászólására (») Jan 19, 2013 /
 
Az is egy szempont. Én személyszerint nem vagyok híve a kapcsolóüzemű tápegységeknek.
Pedig van egy néhány felmaradt a külső hdd, cd-rom táp, de nem vagyok megelégedve velük,
de valahogy e dolgok működtek velük.
(#) lanti válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 19, 2013 /
 
Érdekelne a haverod beszámolója ! Mire használja , milyen gondja akadt eddig vele stb stb !
(#) Ge Lee válasza lanti hozzászólására (») Jan 20, 2013 /
 
Arra használja amire általában az ember egy labortápot használ. Különféle áramkörök (fénytechnikai vezérlések, kisebb végfokok, meg éppen ami akad) javításához, élesztéséhez, Power LED-ek meghajtásához, különféle akkuk töltésére stb. Gyakrabban van szüksége nagyobb áramra, ezért áteresztős tápot már semmihez nem használ (nincs is értelme, amik nekem vannak áteresztősben, azok sem tudnak 0,5A-nél többet).
Mindig tetszenek az olyan hozzászólások hogy a kapcsolóüzemű az semmire nem jó, mert ezért meg azért. PIC-es, vagy CMOS áramkörök is vígan mennek róla. Meg hogy nem jó audió eszközök táplálására... A PC-ben a hangkártya miről megy? Szépen szól? Ami jó az igen (itt most nem a gagyi alaplapira gondolok).
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2013
(#) lanti válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 20, 2013 1 /
 
Köszönöm! Én is szemezek vele de ahogy írtad sok szépet nem tettek hozzá eddig pedig elég kényelmes jól kezelhető készüléknek látom.
(#) Ge Lee válasza lanti hozzászólására (») Jan 21, 2013 /
 
Szerintem a kényelem az éppen nem erőssége, helitrimmerek vannak (meg menü), nem tudom azt megcsinálni hogy odanyúlok, és egy pillanat alatt eltekerem valamerre a potit. Itt inkább a programozhatóságra ment rá a kínai, pedig egy használatban lévő tápban pont az a jó, hogy folyamatosan tudom tekergetni, elég macerás mondjuk félpercenként a menübe mászkálni. A másik, hogy ez elé még mindig kell a böszme trafó, ha már kapcsolóüzemű akkor legyen teljesen az, annak minden előnyével.
(#) Giants hozzászólása Dec 16, 2014 /
 
Nagyon régen jártam ezen az oldalon. Valószínű elfelejtettem, hogy nem látszanak a képek, doksik. Összeszedem és felrakom egy permanens helyre. Ha pár napon belül nem tenném meg, kérlek benneteket írjatok rám.

Egyébként szívesen segítek, csak ahhoz szólni kellene.
A hozzászólás módosítva: Dec 16, 2014
(#) Giants hozzászólása Márc 2, 2015 / 1
 
Az alábbi helyen érhető el a kapcsolódó anyag:

http://control.compare1st.eu/SMPS/....

A pontozott helyre be kell helyettesíteni az adott fájl nevét. Egyben is letölthető:

Dokumentáció

Kértétek, hogy számoljak be a tápegység utóéletéről: néhány finomítás után azóta is hibátlanul működik. A segédtápot módosítottam és a szabályozó programját. Az utóbbira azért volt szükség, mert a csatolt program nem volt teljes, abban csak az elvet mutattam meg.
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2015
(#) kit6263 válasza Giants hozzászólására (») Jún 12, 2015 /
 
Üdv
A dsp_tartalom doksi teljes verziója letölthető valahonnan ?
A Fuzzy doksi milyen programmal készült ?
(#) aZsolt válasza Giants hozzászólására (») Júl 20, 2017 /
 
Sziasztok!

Giants vagy valaki aki letöltötte anno ezt az anyagot elérhetővé tudná tenni újra? Igazán kíváncsi lennék rá.

Előre is köszönöm!
Következő: »»   9 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem