Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DECT telefon javítása
 
Témaindító: szgabor, idő: Szept 12, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) szgabor hozzászólása Szept 12, 2009 /
 
Sziasztok!

Ismeri valaki közelebbről a Panasonic DECT telcsiket? Van ezeken valami olyan, hogy egyszerű/bővített menü, vagy hasonló?

Konkrétan egy KX-TG7220G típusú darabról lenne szó. Ami zavar, hogy a belső (tehát két kagyló közötti) hivások csengését nem tudom megváltoztatni, az egyik primitív csengőhang szólal meg, pedig volna egy rakás polifónikus is. Gyakran hívnak a másik kagylóról, és eléggé idegesítő Namost van egy olyan, hogy "Rufsignal ext", ahol a normál hívások csengését lehet állítani, de nincs olyan, hogy "Rufsignal int", pedig eddig még minden korszerű DECT telón volt, ami valaha is a kezem ügyébe került. OK, ez így önmagában nem nagy bizonyíték, de ha nincs "int", akkor a másikhoz vajon minek biggyesztették oda, hogy "ext"? Meg azt is furcsának tartom, hogy több almenü csak egy-két menüpontot tartalmaz. Nekem tisztára úgy tűnik, mintha néhány menüpont el lenne tüntetve. Tud erről valaki valamit? Vagy más Panasonic telókon is ez a helyzet?
(#) Action2K válasza szgabor hozzászólására (») Szept 12, 2009 / 4
 
Igen, butított, ő az alapmodell, a nagyobb tesói a KX-TG7222G, KX-TG7223G, KX-TG7220AR, KX-TG7222AR.
(#) szgabor válasza Action2K hozzászólására (») Szept 12, 2009 /
 
És létezik vmi mószer a meghekkelésére? Szervízmenü, szoftver áttöltés, stb? Vmi nagyon azt súgja, hogy ott van a belső csörgés menüpontja, csak nem látszik. Mint a régebbi Nokiákon a network monitor.
(#) szgabor hozzászólása Szept 25, 2009 /
 
Jól sejtettem: a bázis, illetve a kagyló törlése opciók akkor jelennek meg, ha a megfelelő menüben beütöm, hogy "335" Igaz, ez nem nagy titok, a leírásban is szerepel, és más opciókat nem lehet vele behozni. De szerintem vannak további kódok is. Van valakinek infója ezügyben?
(#) Remci hozzászólása Jan 24, 2011 /
 
Sziasztok.

Panasonic KX-T2390-es üzenetrögzítős telefonhoz nincs véletlen valakinek magyar nyelvű leírása?Az üzenet rögzítő beállítása érdekelne. Előre is köszönöm
(#) szucsi57 hozzászólása Dec 9, 2011 /
 
Szevasztok! A Panasonic TX-HG455-ös telefonunk kagyló részére 9V-os feszültség került a 2x1.5V-os mikro akkuk helyett.
Ettől kezdődően teljesen használhatatlanná vált, semmire nem reagál, teljesen megkukult. Az aksik betételére sem ad semmiféle életjelet.
Érdeklődöm, hogy szerintetek a tápfesz bemenetnél vajon van valami biztosíték féleség (pl. dióda), ami megvédi az áramkört a brutális túlfeszültségtől?

Vagy kukába vele?

Minden hozzászólás, tanács érdekelne. Előre is köszönöm szépen!
(#) (Felhasználó 71690) hozzászólása Feb 24, 2012 /
 
Sziasztok!
Van egy vezeték nélküli telefonom, ami recseg. Kihangosítva is és nem kihangosítva is.
Linkelek pár képet a panelról, szeretnék valaki hozzáértő segítségét kérni, aki meg tudná javítani.
Köszi.
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
(#) (Felhasználó 71690) hozzászólása Feb 24, 2012 /
 
Lehetőleg Budapesten.
(#) itnc válasza szgabor hozzászólására (») Márc 19, 2012 /
 
Hali!
Ebbe a témában találtam egy oldalt ahol találhatóak leírások (értékkel) hozzá: http://panasonicdect.hu/ ajánlom mindenkinek.
itnc
(#) itnc válasza itnc hozzászólására (») Márc 20, 2012 /
 
Hali!
Indult ilyen facebook oldal is: Panasonic Dect
ItNc
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem