Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Oldschool hangcuccok, csöves és tranyós is jöhet
Lapozás: OK   3 / 6
(#) Subwoofer hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
Üdv Mindenkinek!
Akinek esetleg van Orion SE 260 tipusú erősítőhoz kapcsolási rajza és megosztaná velem az írjon nekem ide egy Levelet!
(#) Gery hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
Hellosztok
Végignézve mindenkinek a csilivili állapotban lévő régi cuccait...Grat hozzájuk
Nekem is van két erősítőm. Az első képen 1994-es Pioneer erősítő látható. Annyira nemrégi de jelenleg is ezt használom és nagyon jó. A minőség ebben még megvan hisz 2X35Watthoz 200Wattos trafó van...
A többi képen egy Unitra AWS 303-as látható. Ezt nemhasználom kint porosodik, de se szétszedni se eladni nemakarom hátha kell még valamikor. Egy gyerektől vettem komoly 2000ft-ért úgyhogy az egyik oldala nemszólt . Azt megjavítottam, a szétkopott hangfalcsatlakozókat(kiesett belőle a kábel) lecseréltem igaz elég kókány lett de jó. Sajnos elég leharcolt állapotban van , a rádiós se jó már benne bár a 100VA es trafóval 2X20Wattot lead.
Hozzáteszem a két erősítőt összahasonlítva a Pioneernek 1000X jobb hangja van, nem teljesítményben hanem minőségben
(#) titi hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
No comment...
(#) Gery válasza Gery hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Bocs az utolsó képen van a Pioneer.
(#) spkkill válasza Subwoofer hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Valahol láttam a kapcsolási rajzát.De már nem tom hol.
(#) Mate78 válasza Subwoofer hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Hali!

Már egy másik topikban feltették ide.

üdv.
(#) Doncso válasza spkkill hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Szia a Braun-nak megvan a bele ha érdekel esetleg, a haver begurult oszt szanaszéjjel törte, én meg kitermeltem a belét szépen, a végfokja asszem még valahol meg is van Egészen rendben van a hangja!
(#) Doncso válasza cruisher hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Apukáááám, nálad van csak az igazi kánaán!! a legtetején aza két panel nem castone panel vletlen??
(#) cruisher válasza Doncso hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Hat igyekszik az ember! Ez meg csak egy resze, a tobbi mar nemnagyon fer be a szekrenybe
A 2 vegfok az un. "Spafi" fele 200W os, MJ0003-04 es vegtranyokkal. +/- 55V al muzsikal, APT100 vegfok potlasra szoktam hasznalni.
(#) Gery válasza cruisher hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Honnan halmoztál fel ennyi erősítőt??
(#) cruisher válasza Gery hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Ismerosoktol, leselejtezesek, vatera.
(#) spkkill válasza Doncso hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Köszi de nem kell.Én is el akarom adni az erősítőket.
(#) tatabike hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
Sziasztok,

ilyenem nincs még sajna, de nagyon csípem...

TaTa

Cleopatra.jpg
    
(#) tatabike válasza huhuu hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Szia huhuu,

ha tényleg érdekel a super8, én tudok egy helyet, ahol tudsz venni, és utána elő is hívják. Ha jól emlékszem, hívással együtt egy tekercs fordítós, színes super8-as film olyan 30-40ezer között van, és ez kb. 15 percnyi felvételre elég, úgyhogy egy kicsit húzós....

TaTa

mail.jpg
    
(#) tatabike válasza tatabike hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Bocsi, rosszat tettem fel, ez a jó....ja, és az árakra sem jól emlékszem, még húzósabb....

TaTa
(#) huhuu válasza tatabike hozzászólására (») Szept 15, 2007 /
 
Köszi az infót!

Gondoltam, hogy drága de hogy ennyire

Hát az árából már egy digitális kamerát veszek.
Sajnálom, mert a felvevő olyan mint ha vadi új lenne és még sok mindent fel lehetne vele venni.
(#) sturbi hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
(#) sturbi hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
2*30 Watt, germánium tranzisztoros
SABA-TELEWATT
(#) sturbi hozzászólása Szept 15, 2007 /
 
Na itt a SABA az alsó
SABA-TS100
(#) Doncso válasza cruisher hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Hát ha lehetne adni pontokat, akkor én neked itélném!! Eddig tiéd a TopicKupa!!! Garatula a cuccokhoz! Igazi oldchool kánaán
(#) temonddmeg hozzászólása Szept 16, 2007 /
 
Sziasztok!
Nagyon jó cuccaitok vannak!
cruisher tényleg nem sz***al gurigázik
(#) tatabike hozzászólása Szept 16, 2007 /
 
Sziasztok,

Itt van pár kép, amiket ígértem. Ezek szigorúan a saját oldschool cuccaimból valók, van még jó pár, csak azokat elő kell pakolnom, nem tudok mindent kirakni a lakásba, kicsi a hely, na meg a feleségem sem rajong értük, mivel Ő takarít...
Van itt egy Unitra Aria M2408SD Hi-Fi Stereo orsós magnetofon, egy Eumig Mark 610D Super8 filmvetítő, egy Philips 682 rádió-erősítő, és egy Monacor 2x10 sávos EQ, dinamikus szintézeres kijelzővel. Mindegyik tökéletes, szinte új állapotú, és persze hibátlanul működnek...

TaTa
(#) tatabike válasza huhuu hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Szia huhuu,

én is majdnem vettem két kamerát, de előtte szerencsére megtaláltam ezt az oldalt, ahol kicsit megütköztem az árakon, ezért lemondtam róla. Inkább a kacatos piacokon vadászok régi 8-as és super8-as filmekre, de már azoknak az ára is igen húzós. Az a baj, hogy előszőr is nagyon drága, másodszor meg ha az ember még be is áldozza ezt az összeget, nem biztos, hogy sikerül elsőre jó minőségű felvételt készítenie, kísérletezgetni meg már tényleg horror ennyi pénzért...

TaTa
(#) Subwoofer válasza Mate78 hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
köszönöm szépen a kapcsolási rajzot!
(#) cruisher válasza Doncso hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Koszi Orulok hogy mas is tudja ertekelni ezeket a regi cuccokat!
(#) Doncso válasza cruisher hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Sztem sokkal többet érnek ezek mint az ömlesztett tajvani xarok! Ezekért készült ez a topic!
(#) tatabike válasza Doncso hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Szia Doncso,

így igaz, nekem is forr néha az agyam, mikor mondjuk a régi Philips erősítőm egy hozzá képest béka-feneke rangú, lapáttal zsákba rakott noname dvd-lejátszó hangját erősíti ki...

TaTa
(#) Doncso válasza tatabike hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Na ez kb olyan mintha az aranykanálból egy patkány falatozna Cruiser gyüjteménye elég egyedinek tünik sztem adhatnánk neki 1 dijat!! Bár most nézem azért te sem panaszkodhatsz!
(#) Doncso válasza tatabike hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Jááá! Most nézem a vetítődet! Ugyanijet "néztem meg" belülről 10 évesen A fater meg majdnem engem nézett meg belülröl érte, csak az szürke volt és egy nagyon picit más volt a tekerője
(#) tatabike válasza Doncso hozzászólására (») Szept 16, 2007 /
 
Sziasztok,

doncso, én is csak egyszer mertem belenyúlni, de semmi komoly, a tápegységét kötöttem át a primer oldalon 230V-ra, mert még a régi szabványú, 220 voltos körre volt bekötve. Cruisernek tényleg nagyon tuti a "készlete", és tényleg én is jól el vagyok eresztve, mert ez a 4 készülék, hogy úgy mondjam, csak kis része a dolgaimnak, majd még dobok azokról is képet, csak nincs minden kibiggyesztve a lakás látható helyeire, csak ez a négy, mert ezeket majd' minden nap használom is...

TaTa
Következő: »»   3 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem