Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   207 / 1674
(#) M.Béla hozzászólása Márc 19, 2008 /
 
+ kép
(#) Tom025 válasza M.Béla hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Nagyon egyedi kivitel, én egy kicsit zártabbra késztettem volna, de jól néz ki.. Mit kell még tudni róla? (teljesítmény, kapcsolás...)
(#) DJ Szabcsa válasza M.Béla hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Nagyon pöpec.Hogy tudtad az RCA-kat és hangfal csatikat betenni a fába olyan szépen???
(#) uli válasza M.Béla hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
cs
különösen tetszenek az ajtófoggantyúból készült lábak
szép meló
Uli
(#) nebszter85 hozzászólása Márc 19, 2008 /
 
Sziasztok.
Gondoltam én is megmutatom hogy mit építettem a sulimba vizsgaremeknek.
Ez egy sztereó VF2-es erősítő, pic-el vezérelve.

képek


Legközelebb NE rakjad fel duplán a képeket! szabi83
(#) Doncso válasza nebszter85 hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
WOW!!!! Nagyon eredeti!!!!!!! GRAT.
(#) M.Béla válasza DJ Szabcsa hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Hello!
Az rca-kat úgy hogy marógéppel elvékonyítottam a fát belülről kb:fél centisre,és így már bele tudtam tenni.
A hangfalcsatik meg átértek a fán.
(#) vicsys hozzászólása Márc 19, 2008 / 1
 
Hali
Bedobozoltam az UV ledes levilágító scanneremet. Most tesztelgetem-UV ledek nélkül. (Egyenlőre csak egy sima kék ledet tettem bele,-mert sajnos amiket megrendeltem még nem érkezett meg... )
Elsőre kecsegtetetőek az eredmények! :smoke:

teszt-1.WMV
    
(#) M.Béla válasza uli hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Igen azok tényleg abból vannak
Ez tűnt a leg egyszerűbbnek....
(#) M.Béla válasza Tom025 hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Kb:2x300W-os,de az jó benne hogy még 2 Ohm alatt is lehet terhelni simán bírja.

MosfetAmp.pdf
    
(#) Topi hozzászólása Márc 19, 2008 /
 
Mellékeltem pár képet, csak úgy dicsekvés képpen

Ez az új digitális vasút projekt kis betekintője... Most még semmit nem árulok el
(#) Müszi válasza Topi hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Az lenne a világ 19.-ik csodája, ha olyan áramkört építesz amibe nincs mikrovezérlő
(#) Topi válasza Müszi hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Első és utolsóban nincs.
(#) huba hozzászólása Márc 19, 2008 /
 
A PI rendszerú fémkeresőm. Ez a második verzió. Az első elektrónikája nagyon csúnyára sikeredett és ezért az újjítás. Ez már rázkódásbiztos, deperzel ellátott. Már csak az elemet kéne akkuval kiváltani...
(#) Müszi válasza Topi hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Akkor megtörtént a csoda
(#) deguss válasza vicsys hozzászólására (») Márc 19, 2008 /
 
Jópofa, egy kérdés úgy kíváncsiság képpen: fél- vagy egész lépéses üzemmódban hajtod meg a léptetőmotort?
(#) unicorn válasza Topi hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Ne árulj el semmit, de KIT legyen belőle, mert az jó dolog!
(#) Peti_85 válasza huba hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Húúú az igen! És mit tud ez? Mennyire érzékeny? És mit érzékel? (milyen távból)
Szép munka
(#) Frankye válasza Topi hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Ha jól értem (ha nem, akkor légyszi javíts ki!), a belső világítás (kocsié) akkor is működik, ha nincs mozgásban a jármű. Jól értem? Mert ha ez működik, akkor:
(#) vicsys válasza deguss hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Szia
Egész lépésben. A sebességet be lehet állítani egy trimmerrel.
(#) vicsys válasza Topi hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Jól néznek ke a panelok! Látom, Te is adsz a művészi szintű fotózásra.
(#) Topi válasza Frankye hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Igen, álló helyzetben is világít a kocsi. Sőt, mivel egy "böszme" méretű kondi is beépítésre kerülhet (nyákon rajta van) így még az is kiküszöbölhető, hogy menet közben a kocsi fénye vibráljon vagy villogjon ahogy nem mindig érintkezik.

Szerk: Feltettem egy képet. Este, fő állomás, peron, első kocsi vezérlőkocsi benne az RF kamera, és bőrönddel a két lába között nézelődő műanyag hölgy

esti_kep.jpg
    
(#) unicorn válasza Topi hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Ez olyan, mint amikor csak cseppenként adagolják az infót a cégek az új termékről?
(#) Frankye válasza Topi hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Váááóóó! Naggggyon tutin néz ki!
(#) huba válasza Peti_85 hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Főleg vas, aluminum, rézre nem teszteltem. Pontos érzékenységi adatot nem tudok mondani de kanalat simán érzékel 25cm-ről. Az elöző verzióval kiástam egy csomó szeget a kertböl. Talán nem is jó ha túl érzékeny mert biza sok szemét van a földben. Azért 15cm-t kemény talajba leásni egy söröskupakér nem túl jó élmény. Nemtudom hogy a PI kereső hátránya vagy a talaj miatt van, felénk akadnak ojan vulkanikus közetek, főleg nagyok 20kg felett amire simán jelez, lehet hogy fémtartalma miatt. Én meg vagyok vele elégedve. Ja igen és akusztikusan jelez, de a deperzel a VCO megszolási szintje alatt is lehet keresgélni...
(#) Remci hozzászólása Márc 20, 2008 /
 
Sziasztok!

Készítettem 1 akkumulátortöltés figyelőt. Bakelit panelra építettem mert ebből még sok van. A két nyomógomb még nincs beforrasztva, azokat majd a töltőbe építéskor rakom be, és a led sem a panelon lesz. Köszönet proli007-nek a rajzért és a segítségért / Ja és ti mivel szoktátok az olvadt gyantát lemosni a panelról?/
(#) zoly15 válasza Remci hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
szia!
Nagyon szép munka
Az olvadt gyantát van aki deneturált szesszel de én lakkbenzinnel szoktam lemosni

üdv!
(#) Remci válasza zoly15 hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Szia.

Köszi, és még működik is . Hála Istennek se denszesz, se lakkbenzin nincs itthon. Na majd holnap veszek :yes:
(#) zoly15 válasza Remci hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
szerintem próbálkozhatsz körömlakklemosóval vagy másfajta hígítóval is és kiderül hogy oldja-e vagy nem...

üdv

(#) lidi válasza Remci hozzászólására (») Márc 20, 2008 /
 
Nagyon retrós, ez a barna panel! Ez amúgy az a fajta, amit ha sokáig melegítesz a pákával, akkor lejön róla a fólia ? De tetszik. Nem az az unalmas sárgás szín.
Következő: »»   207 / 1674
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem