Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1205 / 3546
(#) wolverine14 hozzászólása Jún 4, 2010 /
 
Sziasztok nem tudja valaki, hogy mi ennek a számnak a címe?
(#) radocziandras válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 4, 2010 /
 
Ja hogy ezeknek a pontos neve a sample...akkor majd keresek egy párat neten, hátha találok.Ha nem megy akkor muszáj lesz msn.Majd beszámolok, hogy találtam-e.
(#) radocziandras válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 4, 2010 /
 
Találtam egy 6 gigás packot, abban talán van egy vagy 2 db...
(#) Petroimro válasza wolverine14 hozzászólására (») Jún 4, 2010 /
 
(#) wolverine14 válasza Petroimro hozzászólására (») Jún 4, 2010 /
 
nagyon köszönöm
(#) llaci56 válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Ebből legfeljebb zaj lesz. A ZENE az nem így születik!
(#) radocziandras válasza llaci56 hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Azért írtam csörömpölést valamelyik hsz-emben, énsem tudom az ilyet értékelni, olyan mintha folyamatosan 2-es lemezt püfölnének. De a suliban kell a stúdióba, mert nincs olyan zenénk, ami ne lett volna 600szor lejátszva.Meg bulikon se ártana ha lenne.
(#) sound.man hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Kassán átszakadt egy gát azt beszélik.. Hidas víz alatt nagyrészét kitelepítették. Cécére engedik majd a vizet h Encs ne legyen víz alatt. Cécét is kitelepítették. Gondoltam egy kis infó jól jöhet. Most várjuk a vizet Kassáról. Hidasba 11-től körübelül 30 kamion földet vittek fel.. Meg sok katonát is vittek.. Most is mennek még a kamionok.
(#) szamóca válasza sound.man hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Atya világ! :eek2:
(#) sound.man válasza szamóca hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Haver most mondta h már itt a víz. Kertünk víz alatt van... Lehet énis zsákolni fogok.
(#) DuMatyi válasza sound.man hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Szerencsére ritkán lát, illetve él át ilyent az ember, és ilyenkor döbben rá, hogy mennyire ki van szolgáltatva a természet szeszélyeinek.
(#) szamóca válasza sound.man hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
A 74-est átéltem, amikor a katonaság kétéltűekkel mentette az embereket, állatokat. Az az érzés hogy tehetetlen vagy ilyenkor, a legborzalmasabb.
(#) mineral válasza szamóca hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Most néztem meg a tegnapi híradókat borzasztó...
(#) vicsys válasza szamóca hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Én próbáltam kizárni a külvilágot. Félidőben járok most a vásznammal...
(#) szamóca válasza vicsys hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Hoppá! Kis latinos beütés? Mit szól az asszony? Feketére festette-e már a haját?
(#) vicsys válasza szamóca hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Ejnye no, Te mindenben összefüggést találsz...? Egyszerűen csak tettszik a téma és kész. :yes:
(#) zolika60 válasza sound.man hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Azt hallottam egy barátomtól, hogy a tótok szándékosan vágták át a gátat. Ezért ekkora nálunk a víz most. Nem először fordul elő és csak azért nincs szó róla a híradókban, mert így is elég feszült a viszony a két ország között, nem akarják tovább növelni.
(#) Szebence hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, mi a teendő ha a műholdas TV azt írja ki, mint ami a csatolt képen olvasható?
Az RTL klub-ról lenne szó, a hang átjön, de nincs kép, csak az a kiírás...

Előre is köszönöm a segítséget!
(#) szamóca hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Felsőzsolca nagy bajban van.
2km-re laktam innen régen. Sajna Arnótról nem igazán vannak értékelhető anyagok.
(#) zoly15 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Sajnos bajban van.
De van akik még evvel is visszaélnek!
A TV-ben volt, hogy a fosztogatók kihasználják a helyzetet
(#) Szebence válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Szia Zoli!
Köszönöm a válaszod! Remélem meg fog oldódni a probléma
(#) szamóca válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Osztom a véleményed. Aki kihasználja más nyomorát, nem érdemel más bánásmódot.
(#) Attila86 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Arrafelé voltunk tegnap, Arnóton keresztül jutottunk el Boldvára. Felsőzsolcára is elmentünk de arrafelé le volt zárva az út.
(#) Attila86 válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 6, 2010 1 /
 
Az is felháborító hogy a gátakon 14-17 éves, kb 40 kilós fiatal lányok sőt, 8-10 éves gyerekek(!!!) és 70-80 éves mamikák pakolják a homokzsákokat, közben a falu nem idén barnult részének kigyúrt 'bikái' otthon meresztik azt a bizonyost. Közben a mentősök ott vannak náluk és egészségügyi felméréseket csinálnak rajtuk, biztos nehogy a víztől a sok stressz miatt felmenjen a vérnyomásuk szegényeknek. Nem hogy odajönnének hozzánk és a zsákokat pakoló 70-80 éves idős emberekért aggódnának így.
Ja és állítólag vödrökkel vizet mernek majd beöntik a házaikba hogy kiköltöztessék őket. De ezt csak hallottam a helyiektől.
(#) zoly15 válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 6, 2010 1 /
 
Idézet:
„Ja és állítólag vödrökkel vizet mernek majd beöntik a házaikba hogy kiköltöztessék őket!”

Na ez az amihez pofa kell!
(#) radocziandras válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Elméletileg mostmár csapadék nemigen várható csak pont ott fog esni 1-2 mm, ahol nem kellene.Itthon is áll a víz a kerten, de tegnapról mára 4cm-t húzódott lejjebb a víz.Ennek nagy részét valószínűleg a föld szívta el, és nem pedíg elpárolgott.A tv-ben nyilatkozott egy gazda, hogy a legelőn kint maradt neki 150 tehene és ott most 2 méteres víz áll. Ott se sok állat maradt meg.
(#) zoly15 válasza radocziandras hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Azt halottam, hogy ahol nagyon nagy a víz, ott még állati tetemek is úszkálnak :no:
Nálunk szerencsére egy csepp víz sincs már.
Már elpárolgott szinte az egész.
Lassan már száraz a föld..
(#) radocziandras válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Nem bírja beosztani ez a szent péter az esőt.Egyszer olyan száraz minde, hogy szikrát vet az ásó a földön, aztán meg elvisz a víz mindent.
(#) zoly15 válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 6, 2010 /
 
Tegnap estefelé voltam kinn a "hegyen" egy két fotóért.
Felültem egy 20cm átmérőjű szőlő lugas karóra.
Ahogy ráültem 20cm-t süllyedt bele a földbe
Közben nyomta ki a vizet.
Visszatérve, az egész táj úgy néz ki mint a tenger :eek2:
Következő: »»   1205 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem