Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   546 / 1126
(#) Placi84 válasza Gombszem hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Megragadnám az alkalmat és csatlakoznék eme csoport köreibe!
(#) eSDi válasza bbb hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Nem a fájlrendszerrel van a probléma, hanem a titkosítással amit a TV használ a szerzői jogok miatt. Az ilyen módon felvett anyagot, csak nagy szívás árán lehet visszajátszani másik TV-n/PC-n. Ezt megkerülni, csak PC-be építhető TV tuner kártyával lehet.

ujfalusi:
Nem a TV adásban van a másolásvédelem, rosszul emlékeztem. A TV kódolja saját magának, így bármit amit felveszel, csak az adott eszközön játszható le.
(#) ujfalusi válasza eSDi hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Van TV tunerem, csak nincs a gépben. Ha berakom reménykedhetem hogy működik vagy speckó tuner kell?
Kösz.
(#) eSDi válasza ujfalusi hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Nem kell speciális, csak tudja a DVB-T/C digitális adásokat fogni. Régi analóg nem jó!
(#) ujfalusi válasza eSDi hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Tudja a digitálist. Csak az a baj hogy a penrive-t eleve úgy kezeli mintha űres formázatlan lenne és formázni akarja. És ez oda vissza érvényes. Ha feiírok a gépről bár mit azt viszont minden további nélkül lejátssza a tv
A hozzászólás módosítva: Júl 26, 2015
(#) eSDi válasza ujfalusi hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Nem értem, de a TV-t és annak a PVR funkcióját most hagyjuk. A PC tuner kártya, ha tudja a digitálisat, akkor fel tudod venni az adást bármilyen formátumban. Ezt felmásolod a pendrive-ra és le tudod játszani bárhol.
(#) Kovidivi válasza ujfalusi hozzászólására (») Júl 26, 2015 /
 
Írták már! Linux partíciót formáz a TV, amit te Windows alatt nem látsz, a TV pedig az NTFS vagy FAT partíciót nem látja, amit pedig a Windows formáz. Legalább keress rá, hogy kik ezek a betűkombinációk egyáltalán!
(#) vladcepes hozzászólása Júl 29, 2015 /
 
Sziasztok! Ti találkoztatok már ilyennel? : bedobtam egy kis filmet a kukába, majd próbáltam kiüríteni a kukát, mind csak folyik a csík, vagyis útba van a kiürítése de semmi pörög már vagy 15 perce, ugyan ezt csinálja csökkentett módba is. A fájl kb 400 MB.
(#) steelbird válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Szia. Nem.
Nekem kuka sincs, egyből véglegesen törlődik, amit törlök.
(#) didyman válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Lemez egészséges? Ránéznék valami SMART-ot elemző programmal. Total commanderrel be tudsz lépni a lomtárba "normális" módon, és úgy törölni. A fájlt nem a nevén fogod megtalálni, a méretét nézd.
(#) vladcepes hozzászólása Júl 30, 2015 /
 
Köszönöm,végül csökkentett módba törölte vagy 20 percen keresztül, majd nem hagyta abba újraindítottam a gépet,ugyancsak csökkentet módba,aztán a lomtár már üress volt,azért futtattam egy ESS-it,meg egy Malwarebytes Anti-Malware-t de semmit nem találtak. Aztán megint újraindítás nórmál módba nincs a lomtárba,minden rendesen működik. Hogy ezt miért csinálta pasz.Majd megnézem a lemezt is.
(#) didyman válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Bocs, nagyon zavar: Módban
Ettől még a lemezre erősen ajánlott ránézni pl. HDTune-nal!
(#) Gombszem válasza didyman hozzászólására (») Júl 30, 2015 / 1
 
Idézet:
„Bocs, nagyon zavar: Módban”

Abban a három mondatban 15 hiba van.
(#) elektros90 hozzászólása Júl 30, 2015 /
 
Sziasztok!
Van mód arra, hogy ha van egy gépben 2 hdd, mindkettőről bootolható windows, akkor a windows csak a saját lemezét lássa?
A hozzászólás módosítva: Júl 30, 2015
(#) coyote55 válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Erre senki nem tud valami okosságot? Én is belefutottam ebbe
(#) kadarist válasza coyote55 hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Szia!
A Cisco-plugin is telepítve van? Persze nem árt a többi kodeket is is telepíteni.
(#) coyote55 válasza kadarist hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Eddig jó volt, minden plugin telepítve van. Kipróbálom a 38-t.
Köszönöm a segítséget!
(#) Placi84 válasza coyote55 hozzászólására (») Júl 30, 2015 / 1
 
Vagy a 40-est. Én a beta frissítési csatornát használom, eddig soha semmilyen problémám nem akadt.
(#) coyote55 válasza Placi84 hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Ezt kipróbálnám, de hogyan kell?
(#) zoszka válasza elektros90 hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Van... Erre hivatottak a jobb Boot manager-ek. Megadhatod neki, hogy melyikről boot-oljon és azt is, hogy olyankor melyik meghajtó, vagy partició legyen látható illetve rejtve.
(#) vladcepes válasza didyman hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
Köszönöm!
(#) vladcepes válasza didyman hozzászólására (») Júl 30, 2015 /
 
És HD Tune-n belül?
(#) Placi84 válasza coyote55 hozzászólására (») Júl 31, 2015 /
 
Mozilla.org

Üdv.: PLaci
(#) fecameca válasza kadarist hozzászólására (») Júl 31, 2015 /
 
Sziasztok! Valami már tényleg haldoklik a gépemen. A Winchester klattyan egyet, a gép újra indul, de nem tud bootolni, csak néha, sokadjára. Van még egy winchester benne, de azt leformáztam, azóta jónak tűnik, előtte azt csinálta, hogy olvashatatlanná vált, lefuttattam rajta a chkdsk-et, utána többé semmit nem tudott olvasni, még a töredezettségmentesítő is rossznak nyilvánította az egész lemezt. Formázás után viszont most jónak tűnik. Az az ötletem hogy kellene rá telepíteni egy tartalék Op. rendszert,mondjuk Linuxot. Ha mondjuk ez a winchester meghalna, rajta az XP-vel, valahogyan be lehetne bootoltatni a másikról, csak azt nem tudom, hogyan kell telepíteni rá op. rendszert,és ha szükség van rá hogyan kapcsoljam át, hogy onnan bootoljon?
Idézet:
„Szia!
Használj Linuxot! Én is azt használok és semmi gond nincs vele, sőt régi gépeken is jó el van. De nem is értem a problémádat, mert ha a Firefox jó, akkor mi a gond?
A”
Tanácsolták is már nekem, a Linuxot, csak egy a baj, analfabéta vagyok a számítógépes témához. Tud valaki segíteni olyannak,aki teljesen kezdő szinten ugatja a számítógépet?
(#) coyote55 válasza Placi84 hozzászólására (») Júl 31, 2015 /
 
Köszönöm szépen!
(#) bbb válasza fecameca hozzászólására (») Júl 31, 2015 /
 
Szia!

Az ubuntu.hu oldalon keresztül töltsd le az aktuális Ubuntu Linux verziót! Azt írd ki lemezre és kövesd a telepítés lépéseit. Az opciók között ki fogod tudni választani, hogy hova akarod telepíteni és azt is, hogy a másik is megmaradjon.
(#) szucsistvan123 hozzászólása Júl 31, 2015 /
 
Helló!
Telepítettem a Windows 10-et, és nem akarja felismerni a 2. monitort. A videokártya drájverét felraktam, újraindítottam, és semmi. A maximum felbontást sem tudja, (1440x900) mert 1024x768-on van. A videokártya egy 9600GT 512Mb Az egyik monitor egy Samsung, a másik pedig egy Fujitsu.(ez nem megy)
8,1 alatt tökéletes volt. Lehet az a baj, hogy ez próbaverzió? (de nem sokáig! :sonic
A hozzászólás módosítva: Júl 31, 2015
(#) eSDi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Júl 31, 2015 / 1
 
Üdv!

Mindenek előtt tedd fel a nem preview változatot a Win10-ből. No persze, az NVidia drivereivel is lehet probléma ilyen régebbi kártyáknál. Esetleg tegyél fel egy Win 8.1-es drivert. Lehet, hogy csak az fog segíteni, ha teljesen lepucolod a drivert és újra feltelepíted.
(#) szucsistvan123 válasza eSDi hozzászólására (») Júl 31, 2015 /
 
Azt Enterprise van fenn. Megpróbálom a drivert még!
Köszi!
(#) eSDi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Júl 31, 2015 /
 
Mire is fogod használni az Enterprise változatot (az már nagyon vállalati)? Otthonra maximum a Pro, amit érdemes feltelepíteni.
Következő: »»   546 / 1126
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem