Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » MP4 lejátszó hiba, ötletek
Lapozás: OK   5 / 9
(#) totix hozzászólása Márc 12, 2009 /
 
Hellósztok nekem van egy Control Line MP4 lejátszóm és ha bekapcsolom akkor csak a homokórát nyomatja és nem érzékeli adathordozóként sem, ha valaki segítene abban hogy látszódjon meghajtóként azt megkösszönném
totix

DSC00006.JPG
    
(#) Maczi0 hozzászólása Márc 25, 2009 /
 
Sziasztok
Van egy ismeretlen mp4-esem.4gb.Folyamatosan fehéren világit 5mp-ként mintha kiakarna kapcsolni.
A szgép nem érzékeli.Ha valaki találkozott ilyen hibával
kérem segítsen.
Előre is köszönöm
(#) vadmacs hozzászólása Máj 31, 2009 /
 
Sziasztok!
Nekem Easy Touchmp4 lejátszóm van. Működött is egy darabig kifogástalanul, de egy ideje nem kapcsolódik a géphez vagy nem ismeri fel vagy én nem tudom mi van vele. Csatlakoztatnám a géphez, de csak az mp4en jelzi a csatlakozást a gépen semmi. Már többször újratelepítettem, de semmi. És win98hoz van konvertáló nekem XP van. Szerintetek vége van, vegyek újat vagy mit csináljak vele? Kérlek segítsetek!
Köszönöm előre is!
(#) mizsei.robi hozzászólása Jún 20, 2009 /
 
Sziasztok!
Kaptam egy mpman mp-cs180 nevű mp4 lejátszót.
Egy problémája van és ez az,hogy lemerült az akumlátor a tulaj meg eldobta belöle.
Azt szeretném megtudni,hogy hány voltos akkumlátor kell bele?Már Próbáltam 4.5-ös elemmel is meg 3 volt-al is. :help:
(#) samuella hozzászólása Jún 21, 2009 /
 
Sziasztok!

Hasonlóan totixhoz,nekem is egy Control Line mp4 lejátszóm van és ugyan az a gondom,mint neki. Viszont nem találtam sehol választ a post-jára.(lehet eléggé noob vagyok,hogy nem vettem észre,de ha így is van,kérlek nézzétek el.)
Annyit kell tudni,h tegnap vettem a lejátszót,még 2 napig cseregarancia stb. Amúgy sztem semmi baja sincs.

Kérlek,ha van ötlet,segítsetek!

Tisztelettel: samu
(#) Kovidivi hozzászólása Jún 26, 2009 / 1
 
Mindenki csak kapja a rossz mp4eket... Nekem is van egy rossz, de msot talán végleg meghalt. Víz érte, de kiszárítottam, kifogkeféztem a belsejét, és ment újra. Most megint feladta magát. Mikor megmozgattam a kvarcot, tovább lépett a homokóránál, de csak eddig jutott. Kvarccsere talán segít rajta. A tisztítást mindenkinek ajánlom! Hello!
(#) tanci hozzászólása Aug 15, 2009 / 1
 
szasztok
samsung yp-s3 -hoz kellene usb kábel amivel fel tudnám tölteni. hol lehetne szerezni vagy venni?
(#) Ninabgy hozzászólása Szept 18, 2009 / 1
 
Sziasztok!!
Segítséget szeretnék kérni.Van egy 2 éves mp4 lejátszóm ami eddig remekül működött.Tudok rajta zenét hallgatni de zenét föltenni rá nem. A gép feltölti a lejátszót de sehol nem jelzi ki és zenét se és semmi mást sem tudok rárakni.Arra lennék kíváncsi, hogy mi lehet a baja és megjavítható-e.
Köszönöm Anikó!
(#) Dávid 251 hozzászólása Okt 19, 2009 /
 
sziasztok van 1 mp4-em
egy ideje nem használtam
most csatlakoztatam a géphez
és SEMMI nem ír ki semmit segítséggggggggggg
(#) Novak válasza Dávid 251 hozzászólására (») Okt 19, 2009 / 1
 
Nah ebből aztán sok minden kiderült. Kezdjük ott, hogy milyen típusú a lejátszód? Beépített akkuja van-e? Van-e hozzá töltőd amivel gép nélkül tudod tölteni, stb...
Aztán ezek után már hátha el tud valaki valamerre indulni. Később lehet, hogy egy fénykép is sokat segítene a készülék lelki világáról.
(#) Kovidivi válasza Dávid 251 hozzászólására (») Okt 21, 2009 / 1
 
Ez a topic csak azért létezik, hogy legyen egy ilyen is. Igazából még senkinek sem javult meg a lejátszója, mert olyan szintű integráltság van benne, hogy ha még meg is lenne a hiba, nem tudnád kijavítani. Vagy ha kitudnád, akkor meg nem itt kérdeznéd, hogy mi a hiba, hanem ráböknél egy kvarcra, és azt mondanád, ez elhangolódott, kell mellé egy 1.6nF-os fólia kondi, és kész... Kb...
(#) Dávid 251 hozzászólása Okt 26, 2009 /
 
Így néz ki https://www2.lsmsecure.com/itd/shop/images/T/PP2189.jpg
digital márkájú
van töltője és nem merem szét szedni
(#) fejo11 hozzászólása Okt 31, 2009 /
 
Üdv Mindenkinek! A kislányom hasonló készüléke , mint a mi a fényképen látható, meghibásodott. Hibás készüléket keresek, ami lehet panel, szoftverhibás, lehet a kijelző repedt, csak egyetlen egy épp darabja legyen: a kijelzőre rakott érintő fólia.Segítséget Köszönve: FEJO
(#) Rogello hozzászólása Nov 20, 2009 /
 
Van egy LAZER MP715 típusú MP4 lejátszóm és ehhez keresnék firmware-t, mert nem kapcsol be. Pendrive-ként használható, mivel az XP felismeri, de azért én szeretném még MP4 lejátszóként használni.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Kép053.jpg
    
(#) Rogello hozzászólása Nov 20, 2009 /
 
... közben kiderült hogy a pontos típusa MP718SRF.

A segítségeteket előre is köszönöm!
(#) Rogello hozzászólása Nov 23, 2009 /
 
Chipset típusa:
Sigmatel
STMP3504
L100E-CA
(#) kosaro hozzászólása Nov 24, 2009 /
 
http://li-ion.addel.hu/products.php?prcategory=22687

Találtam ezt az oldalt, láttam, hogy sokan keresnek akkumulátrot, itt válogathatnak kedvükre.

Amúgy nekem egy Euromarkt MP4 lejátszóm, és olyan baja van, hogy a gép nem ismeri fel, az MP4 nem kapcsol be, az a bolt, ahol vettem meg megszünt a vétel után fél évvel. Most állok neki megbűvölni, beviszem a suliba, adok neki feszt labortápról, és meglátom mit csinál, majd megosztom a fejleményeket.
Ha valaki tudna esetleg segíteni a hibakeresésben, az szívesen venném.
(#) bviktor hozzászólása Jan 4, 2010 /
 
Sziasztok

A bátyám barátnője takarítás közben beleejtette a vízbe az mp4-es lejátszóját.Azt mondja bekapcsol rendesen be is jön a kép/menü fajintosul de a gombokra nem reagál.Menthető a kütyü vagy kuka?Még nem szedtem szét mert nincs nálam.
(#) Shousenpuu hozzászólása Jan 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van egy PTI márkájú mp4 lejátszóm, de egy ideje már nem működik. A kijelzőjén egy hatalmas fekete folt van és a többi része pedig fehér(nem ejtettem le), és most már formázni sem lehet. Bekapcsolni be lehet, meg csatlakozik a géphez, de onnantól kezdve semmi.
Ha esetleg valakinek volt már hasonló problémája, akkor segítsen!
Előre is köszi!
(#) tothviktor1995 hozzászólása Jan 17, 2010 /
 
Hello!
Van egy my audio mp4 lejátszóm és nem birok kitörölni egy programot róla. Amikor rá akartam tenni akkor megszakadt és az mp4 azt jelzi hogy hogy rajta van.
Ha alaki tudja hogy kell azt kitöröni az írjon .
Köszi!
(#) GTI hozzászólása Feb 13, 2010 /
 
Sziasztok

Egy érdekes hiba lépett fel az MP4 lejátszómmal.

Mikor megvettem 2GB-volt, de mikor először leformáztam, a gép 0mb látta és azóta sem kapcsol be.

Szétszedtem és meglepődve láttam, hogy egy 16GB memória Chip van benne
Tipus: H27UAG8T2ATR
Gyártó: Hynix

A gyártó honlapjáról néztem vissza az adatokat, így derült ki hogy valójában 16GB.

Mit lehetne vele kezdeni, hogy ismét működjön. Gondolom azért nem kapcsol be, mert az MCU szerintem max 4GB kezel, esetleg 8GB

(#) szkrep válasza GTI hozzászólására (») Feb 13, 2010 /
 
>Itt< az van, hogy nem 16 Gb, hanem 16 Gbit! Adatátviteli sebességre utal, nem memóriaméretre.
>Itt< is ilyesmivel küzdenek...
(#) 6C4C hozzászólása Feb 17, 2010 /
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy a képen látható MP4 lejátszót hogy lehet szétszedni???

Köszönettel:
6C4C

dsc00318.jpg
    
(#) miller01 hozzászólása Márc 13, 2010 /
 
Sziasztok!

Nekem egy, olyan kérésem lenne hátra tudtok segítnei, hogy van egy My Audio MA988 mp4 lejátszóm és azt írták a neten ahól megvetem, hogy van hozzá Frimeware és nem találok hozzá sehol. ha valaki találna hozzá nekem Frimware-t azt nagyon meg köszöném vagy ha valamit tud erről az egészről és leírná azt is meg köszöném!
(#) Archivum hozzászólása Márc 24, 2010 /
 
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! A következő problémám lenne! Ebayen vettem 16 gigás MP4 lejátszót első nap működött a gyári zenét lejátszotta. Gondoltam tesztelem, hogy valós-e a 16 giga. Ráraktam 12 gigányi adatot MP3, képek, videó azóta rárakom a gépre bejön a töltő képernyő és lefagy. Ha bekapcsolom és nem gépre csatlakoztatom akkor is. Csak a reseteléssel kapcsol ki, de a hiba utána is ugyanez. Mit csináljak? Aksiját merítsem le és hátha magához tér? Szerintem szoftverhiba.
(#) Zgabor hozzászólása Ápr 2, 2010 /
 
Üdv. Mindenkinek!
Nemrégiben vettem a Vaterán egy RIZONE 16G-s mp4 lejátszót. Minden rendben volt vele. Az egyik este volt egy kis időm részletesebben ismerkedni vele, úgy-hogy akaratom ellenére "leformáztam" !!!
Azóta a Win. ismeretlen eszköznek jelöli.
Kérem segítsetek! Köszönöm!
(#) vologya válasza 6C4C hozzászólására (») Ápr 2, 2010 /
 
Szia!
Kezdetnek lessz az aljan ket pici csavar a burkolat alatt..
(#) misike hozzászólása Ápr 16, 2010 /
 
Sziasztok.
Nekem van egy MP3/MP4 lejátszom.
Sajna egy áram szünet miat be krepált a biosa.
Most ha bekapcsolom csak loadingol.
Majd néha ki irja a biosát.
Néha meg usb eszközként is látom
Le is töltöm a biost de nem tudom mivel töltsem fel a bin filet.
Tud ebben segiteni nekem valaki?
BC-781.
Elöre is köszönöm
(#) Redsaw válasza Archivum hozzászólására (») Máj 6, 2010 /
 
Szia!
Egy cipőben járunk!
Nekem is gyanús volt, heckelt a memória. Rátoltam vagy 5-6 Gb-ot vegyesen mp3-at, WMA-t. Még a lista frissítés lefutott, de a könyvtárakat már nem "látta". Kikapcsoltam. Attól kezdve csak a bejelentkező képernyőig bootol és ott lefagy.
Az akku lemerítés, reset sem segít. Találtál már valami megoldást?
Melyik eBay-ertől vetted és melyik típust?
Én megpróbálom a pénzvisszatérírést kérni, megfenyegetem a negatív feedback-el, meg a PayPal-lal. Nem tudom mit reagál.
(#) matyusz válasza tothviktor1995 hozzászólására (») Jún 17, 2010 /
 
Heló
Esetleg olyat tudnál vele csinálni, hogy leformázod windows-ban csak előtte szedd le a fontos adatokat.
Következő: »»   5 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem