Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   728 / 969
(#) elektroncso válasza Gigapixel hozzászólására (») Aug 18, 2016 /
 
A második kép az jó! Ilyen volt már itt Gútán is. Körberakták homokzsákkal a házat, mert állt a víz az utcán, azután meg csak néztek, amikor a konnektorokból ugyan így spriccelt a víz!
Közlekedő edények ugye.
(#) elektrorudi hozzászólása Aug 21, 2016 /
 
A TDA 7293-at, a jelentős hőtermelés miatt, minden képpen hatásos hűtőradiátorral kell ellátni. (3:15-től) Bővebben: Link
(#) BarnaPili válasza elektrorudi hozzászólására (») Aug 21, 2016 /
 
Fűtésrásegítés...
(#) jocko hozzászólása Aug 21, 2016 /
 
Valaki érti,hogy mit szeretne az úriember? (közösségi oldal probléma)
(#) gernerakos válasza jocko hozzászólására (») Aug 21, 2016 / 1
 
Fordítás: 15-23 ezer között keres 2*4000 Wattos helyesírási szótárat nyelvtankönyvel.
(#) szamóca válasza jocko hozzászólására (») Aug 21, 2016 /
 
Virítok 15-23 lepedőt annak, aki egy 2x400Wattos keverőerősítőt grafikus hangszínszabályzóval számomra eladna.
(#) zsoltee0001 válasza jocko hozzászólására (») Aug 21, 2016 /
 
Szerencse, hogy nem kötötte ki, milyen pénznembe gondolta
(#) Kovidivi hozzászólása Aug 21, 2016 /
 
Ezt a héten fényképeztem. Annyival próbáltak a helyzeten javítani, hogy a konnektor kapcsolható...
(#) mineral válasza Kovidivi hozzászólására (») Aug 21, 2016 /
 
Te jó ég! Ez ám az életveszélyes tákolás... Ezt nem is értem, hogy hogyan lett kivitelezve. Sok helyen a mai napig villanybojler van a közvetlen a kád fölött. Az is egy hatalmas ötlet volt bárki találta is ki.
A hozzászólás módosítva: Aug 21, 2016
(#) weend válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Ez valószínű bodzában.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Aug 26, 2016 /
 
Ma szétkaptam egy padláson talált 80-as évekbeli vasalót, hogy kicsábítsam belőle a fűtőbetétet műterhelés gyanánt és a dugvillát, ami jó állapotba volt (a rozsdás szöget nem dobom ki )
Kicsit meglepődtem, hogy a földelés be se volt kötve, ehhez képest a fűtőbetét és a fém ház között mérhető ellenállás volt
Ha jól emlékszem, nem azért lett letéve mert rossz volt
(#) icserny válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Na, látod! A földelés csak elrontotta volna...
(#) gerleimarci válasza icserny hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Amikor a komment viccesebb, mint a poszt...
(#) KissAttila válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Gyorsabban vasalt.
A hozzászólás módosítva: Aug 26, 2016
(#) Hetope válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Ha vasalás közben elálmosodott legalább fel tudta magát rázatni.
(#) zsoltee0001 válasza Hetope hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Gyerek ....ööööö kezdő műszerész koromba szétkaptam a szintén működő, de lecserélt raketa porszívónkat, a motorból fűnyírót akartam csinálni.
Föl volt téva a satupadra a motor, adtam neki a 220-at, ahogy elindult, utánnanyűltam, be is vágott a satupad alá, sokáig azt hittem ez teljesen normális, hogy a fémház megkapja a fázist.
(#) nagym6 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Kisgyerek voltam, zavart a szekrény tetején lévő rádió hangja. Nem értem fel kikapcsolni, de a drótja lelógott ahogy ment a konnektor felé. Ollót találtam, el akartam vágni. Nem sikerült, engem is az asztal alá vágott.
Azóta nem ollóval kapcsolom ki a rádiót.
U.i. Akkor csak fém fogantyús ollók voltak, az aljzat akkori járólap.
A hozzászólás módosítva: Aug 26, 2016
(#) zsoltee0001 válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 26, 2016 / 1
 
Tetszenek ezek a "hűűűdenagyon biztonságosra akarjuk csinálni, de aztán öngólt rúgunk" elvet követő újításokat, olyan mint a nitrohígítóra tök macerásan visszatekerhető kupak (csak lenyomva) eredmény= nem csavarom vissza persze aztán borul kifelé és ég le a műhely.

Egy ügyfélnél láttam a csillagcsavarhúzó a konnektor mellett... Hát ez?
Mondják, ez azért kell, mert BIZTONSÁGI dugalyzat van és képtelenség bármit bedugni, előtte meg kell döfködni csavarhúzóval

Ti is tudtok még ilyen agyatlan újításokat amik megkeserítik az életünket?
(#) Sam Seed válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Én a felfelé húzós ajtókilincstől kapok agygörcsöt. Ha nincs bezárva akkor nem szigetel. Ha nagyon passzosra van állitva, nem lehet bezárni. Évente fogynak a kilincsek.
(#) zsoltee0001 válasza Sam Seed hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Már bocs, nem tudom melyikre gondolsz, de ezek az új ajtókilincsek, amik be vannak építve a cimkébe és nem az 1 darab hernyócsavar fogja a négyszögvason, pont, hogy jó újítás. Legalábbis eddig meg vagyok elégedve, eléggé profi módon be lehet állítani az ajtókat, de ha nálad el lett szúrva az nem biztos, hogy az ajtó hibája.
Üdv
(#) nagym6 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Fekvőrendőr keskeny úton éles kanyarban városunkban. Forgalomlassító lenne, ahol keskeny rövid utcácskában amúgy sem lehet gyorsan menni, de motorosok tömege esett nagyot ott. Akik nem tudják, sötétben nem látják mind elszállnak. Agyatlan.
(#) zsoltee0001 válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
A 44-esen Öcsöd ( nem messze van innen öcsöd, mindig tisztén tartsd a .... puskád) szélére is elég dúrva lassításra kényszerítő bordázatot sikerült rakniuk, amit még meg is értenék... de aki kifele megy a városból annak minek?
(#) proli007 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Én már rájöttem minek.. Mert odafelé is átmennének a túloldalra..
(#) nagym6 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Én azt sem értem, hogy minek az árok utak mellé. A vizet nem vezeti el, ahhoz végig lejteni kellene valami vízelnyelő felé, de az utak dimbes-dombos területen mennek, árkokban áll a víz.
Csak arra jó, de arra nagyon ötletes, ha autósnak valamiért le kell húzódni, nehogy megússza simán.
(#) zsoltee0001 válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Egyet értek, amikor fektettem a csatorna csöveket 1%-os lejtés kellett, a víz nem hülye, nem kell neki 45fok
(#) zsoltee0001 válasza proli007 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Igen, erre mondjuk kitehetnének egy fix traffipaxot, még kereshetnének is rajta, MO-n úgy is az a lényeg, hogy városhatár táblától 0,5 méterre mennyivel mész
(#) proba válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 26, 2016 /
 
Egy szendvics sütővel is ez történt. Nem igazán értettem miért, régi fűtőszálat szétverve elég masszív kerámia gyöngyök voltak benne. Mondjuk ezt a sütőt nem szedtem szét, nem az enyém volt. ( csak a FI relét macerálta)
(#) zsoltee0001 hozzászólása Aug 31, 2016 /
 
Ez egy, már előttem gányolt panel, alkatrész oldala, egy relé alatt.
Nem értette, miért nem működik

Kérdés: 2 oldalas panel esetén, milyen szerepe lehet a lyukgalvánnak, azon kívül, hogy kínszenvedés belőle kiforrasztani az alkatrészt?
// mint ahogy azt az előző kolléga nyilván át is élte.
(#) Buvarruha válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Aug 31, 2016 /
 
Klasszikus.
(#) zsoltee0001 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 31, 2016 /
 
Jó volna, ha lehetne ilyen pici alátétszerű réz gyűrűt kapni, sajna a legkisebb 3 mm belső átmérőjű amit kaptam volna.
Vékony réz lemezből szoktam kivágni és kifúrni, ez elég macera, nyilván ez az átvezetés problémáját nem oldja meg, de a forrszem valahogy kinéz utána.
Következő: »»   728 / 969
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem