Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   648 / 651
(#) pipi hozzászólása Ápr 21, 2024 /
 
Kispestről személyesen elvihető valami csuda mérlegek...
Hétfő estig lehet jelentkezni, köv. hétvégéig lehet elvinni (lomtalanitás miatt)
A mogyorós csokit szeretjük
(#) NGY válasza pipi hozzászólására (») Ápr 21, 2024 /
 
Köszönettel elvinném.
(#) pipi válasza NGY hozzászólására (») Ápr 21, 2024 /
 
Rendben
(#) NGY hozzászólása Ápr 21, 2024 /
 
Budapest XIV. kerületből elvihetők bontott panelek alkatrésznek: tv-video-audio illetve PC alaplapok, kártyák. Harmadik képen, hogy kb. mekkora pakk. Egyben a csomag és személyesen.
(#) kalmi.kalmi válasza NGY hozzászólására (») Ápr 21, 2024 /
 
Kincsesbánya!
(#) CirkoUser válasza user1914 hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Bocs, csak nem voltam gépközelben. Privátban beszéljük meg a részleteket!
(#) Rosszmáj válasza pipi hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Megdobogtatták a szívemet. Csak későn.
(#) Gafly válasza Rosszmáj hozzászólására (») Ápr 22, 2024 / 1
 
Szivemből szóltál.
(#) sany válasza pipi hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Még, hogy lomosoknak.
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Nem venném a szívemre, ha bárki emiatt egészségkárosodást szenvedne.
Visszalépek, vihetitek.
(#) Gafly válasza NGY hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Ha arról szól a történet, hogy az ingyen vihető analitikai mérlegek közül az egyiket elhozza-e Rosszmáj nekem, a másikat meg magának, akkor feltételesen belegyezem.
De akkor is körbe kerget az asszony háromszor.
(#) pipi válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Na akkor kérem sürgősen eldönteni kinek kell vagy nem a mérleg. Természetesen NGY-é az elsőség, nem is értem mitől sértődött meg, én nem látok sértő üzenetet.
Ha este 6-ig nem történik megegyezés, kirakom a lomisoknak. Ha valaki elvinné, akkor hétvégéig tartom, utána megy lomiba, a környéken akkor tudom utoljára kirakni.
Már nekem is teher lesz, a szomszédé a cuccc, csak sajnálom, hogy ma kidobják, pár napig őrizném, a végén még én vihetem fél kerülettel odébb ha a nyakamon marad
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2024
(#) pipi válasza pipi hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Hosszabbítás 23 óráig
(#) bobba16 válasza pipi hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Sziasztok!
Látom hogy előttem már írtak, de a hosszabbítást is látom. Engem érdekelnének a mérlegek. Persze mások elsőbségét figyelembe veszem. (Ha választhatok akkor a mérleg2 képen látható tetszik jobban, de szerintem mindkettő értékes ezért ha mégsem jelentkeznének értük akkor szívesen elviszem mindkettőt)
A héten szerdától vasárnapig érte tudok menni.
(#) pipi válasza bobba16 hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Hali!
Akkor már tuti nem dobom ki
Beírtalak a sor végére A jelentkezés sorrendjét próbálom tartani, megvárom a visszajelzés(eket).
(#) Gafly válasza pipi hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Kidobásra nem kerül, ha senki nem viszi el, akkor majd én (jelentkezem a sorban az utolsónak).
(#) Rosszmáj válasza Rosszmáj hozzászólására (») Ápr 22, 2024 /
 
Elnézést, ha félreérthető voltam. Nem azért írtam, mert kell, csak megdobbant a vegyész-szívem. Méricskéltem ilyenekkel eleget.
Nem igazán tudnám mire használni, porfogóm meg van elég.
Ami nem fér el a markomban (lásd a képet), azt már inkább nem gyűjtöm be.
Osszátok el, ha Gaflynak kell valamelyik, háztól házig szállítom, mindkét irányba járkálok.

lombik.jpg
    
(#) Gafly válasza Rosszmáj hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
A fene egye meg.
Ennek az ajánlatnak nehéz ellenállni, akkor mégis kérem a bal oldalit (az egyszerűbbet).
De ha úgyis használtál ilyet, akkor ki is kell oktatni az alapokról (használat, stb.).
Kis szerencsével megpucolom, és elviszem Csabára (szerintem más nem hoz ilyet ).
Utána nagy valószínűséggel tovább osztom, mert szerintem ha tombola lenne belőle, akkor igencsak vakarná a fejét aki megnyerte.
(#) lefituta válasza pipi hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
Gafly kéri az egyszerűbbet a jobb oldalit és Rosszmáj elhozza neki. Én meg kérném a jobb oldalit, ha még beleférek. A nagy tábla Milkával nem lesz baj. Én el tudok menni érte bármikor.
A hozzászólás módosítva: Ápr 23, 2024
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
Hozd csak el Csabára. Én megnézem, ha más nem. Soha nem láttám még ilyen csoda műszert élőbe.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Ápr 23, 2024 /
 
Elvihetőek az alábbiak:
‒ 2× szürkeárnyalatos képcső, ~5 col méret; hibátlanok
‒ USB game kontroller; egyik joystick picit rendetlenkedik
‒ régi Tesla lemezjátszó hangszedőfej és fedél nélkül; erősítője működik, tányér forog
A tételeket igény szerint együtt vagy külön-külön az ELBAFTA találkozón lehet majd elvinni.
(#) pipi hozzászólása Ápr 23, 2024 /
 
Mérlegek, próbálom igazságosan...
NGY nem jelzett vissza
A továbbosztásnak nem látom értelmét, Gafly kérte magát utolsónak, ha nem viszik el...
bobba16 kérte a másodikat
lefitutának az első marad
Szerintem... De reklamációnak van helye
A hozzászólás módosítva: Ápr 23, 2024
(#) bala7s válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
A lemezjátszó és a kontroller érdekel, de csak ha valaki el tudja hozni Pestre.
(#) Udvari Zsombor válasza bala7s hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
Sajnálom, jelenleg csak a találkozón lehet majd átvenni elvihető cuccot.
(#) bala7s válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
Rendben, de ha a találkozóról el tudja hozni valaki, az is ugyanúgy járható, nem?
(#) Udvari Zsombor válasza bala7s hozzászólására (») Ápr 23, 2024 / 1
 
Természetesen.
(#) Gafly válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
Odateszed a tíz TV mellé bala7s kupacba.
Amikor azok felkerülnek Pestre, akkor ez már simán elfér mellette.
(#) Udvari Zsombor válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
Rendicsek, majd ott mutassatok rá, hogy melyik kinek a kupaca.
Természetesen az Ikea szatyor, amiben vinni fogom a cuccokat az nem jár a felajánlás mellé.

A lemezjátszó és az USB kontroller elkelt, megy bala7s kupacához, a két képcső még szabad préda.
(#) lefituta hozzászólása Ápr 23, 2024 /
 
Itt van egy Gardena fűnyíró. Az alja tele van földdel, de a tulaj vett egy újat, mert ez megszorult. Kézzel lehet forgatni de szorul. Lehet, hogy a föld oda is bement, lehet, hogy rossz. Ha valaki igényt tart rá, viheti. Semmi csoki meg hasonlók! Ingyenes!
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Ápr 23, 2024 /
 
A két szürkeárnyalatos képcsőre még lehet jelentkezni, a többit lefoglalták.
Következő: »»   648 / 651
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem