Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   182 / 1674
(#) vanzerr válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Én is csak azt tudom mondani, hogy csodaszép! Már meg sem merem kérdezni, hogy cikk lesz e belőle!
(#) Frankye válasza Peti_85 hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Teljesen egyetértek! Már a fejlesztési szakaszban is megcsodáltam, és nagyon tetszett!
Gratula!
(#) unicorn válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: szép munka! Még szebb lenne, ha cikk is készülne belőle...
(#) fureszk válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Azt a ...
Nagyon szép, mondhatni tökéletes! Gratulálok, remek munka!
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Kösz! Még tart a "fejlesztés szakasza", mert a külső hőmérés nincs kész. (Rég dumáltunk!)

zoknee! RTQ1 és RRTQ2 modulok (nem épp a legolcsobb) a ChipCad-től. Kiindulásnak Topi cikkét használom és persze olvasgatom a HE idevágó topikjait, meg keresek a neten! Minden info elérhető, ezért nem gondolkodok cikk íráson.
(#) szamóca válasza hapro hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Húú... :eek2:
Ránéztem a goglival ez egy 20w-os vég tápkondi erdeje?
Innetől csókólomot köszönök neked .
Sikeres építést! :integet2:
(#) Csibi válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Ez már igen!!!
Tényleg nagyon szép lett
Remélem lesz róla cikk, mindenképp megérdemelné a műved!
(#) vicsys válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Höööö! Ez már vmi! Gratula!
(#) titi válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Hali!
Ismerd be, nem is te csináltad, ez egy gyári!
Vagy Photoshop-al készült!
Te vagy a legtehetségesebb rendőr!
Viccet félretéve, nekem is nagyon elnyerte a tetszésemet...
...persze a PIC égető után valami ilyesmire lehetett számítani.
Grat!
(#) Petroimro válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
:eek2: :eek2: :eek2:
Hát ez elég jól néz ki4
Gratulálok hozzá!
(#) MPi-c válasza titi hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Köszi! Inkább tehetősebb rendőr lennék, vagy inkább csak símán tehetősebb...
(#) zoly15 válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
nah akkor én is beszállok a dícsérésbe :yes:
hová tünt a szemem??
nagyon szép
(#) ndavid87 válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Én is gratulálok!
Nagyon jól néz ki!
(#) Dióda válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Hehe akkor viszont valószínű nem itt bővítenéd a hobbisták táborát.
Amugy gratula tényleg szép kivitelezés és szép munka, ritkán látni ezt a mérnökies precizitást a hobbisták között.El ne hagyd eme jó szokásodat.
(#) miklosch hozzászólása Jan 24, 2008 /
 
Terveztem egy panelt ezen oldalon található PIC tanfolyamhoz, és ma el is készítettem, az ICD2-t közvetlen rá lehet dugni, így egyszerő a fejlesztés, nem kell mindig a PIC-et ki-be rakosgatni.
(#) kaqkk válasza miklosch hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Nagyon tetszik szép munka mindig(kb 20éve) meg akartam próbálni az smd -t de mindig volt elég hely a normál alkatrészeknek igy mindig elmaradt . de nagyon irígylem az olyanokat akik tudnak ilyet. GYÖNYÖRŰ!!!
(#) még1MbR válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Hát igen, a jót és szépet könnyű dícsérni!
Csak aztán nehogy valami 18mm vastag pozdorja házba faragd bele!
(#) kaqkk válasza még1MbR hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Miért ne? szerintem azt is meg tudná igényesen csinálni!
(#) MPi-c válasza még1MbR hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Igen, a dobozolás mindig nagy probléma, kivárok és megoldást keresek. Kösz mindenkinek!
(#) hapro válasza szamóca hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Hali!

Arra nem biztos hogy szükség lesz...
egyébként a 20-ból számítás alapján 28W lesz A-osztályban. Aztán a végén majd meglátom mennyi is az annyi. Kicsit magasabb a tápfeszem az előírttól, és így ez a teljesítmény emelkedés. Viszont így sokkal jobban fog fűteni, bár vége a télnek lassan, még kora tavasszal elkél majd egy kis meleg a lakásba....

És köszi a jókívánságokat, gyakorlatilag már csak a doboz készítés, és az beépítés/összeépítés maradt hátra.
Mondjuk erősen gondolkodok még egy hangfalvédelem beépítésén is, így ha úgy döntök, akkor azt is összerakok még.


üdv.:

Zoli

(#) lamalas válasza hapro hozzászólására (») Jan 24, 2008 /
 
Azert meresz vagy hogy ennyit koltesz a cuccra ugy hogy a hangja majd valamilyen lesz. En azert ettol ovatosabb vagyok ... elobb inkabb proba verziokat, deszka modelleket epitek es kiserletezek a kapcsolassal. Ha bevalik, akkor johet vmi jobb minosegu, nagyobb koltsegvetesu valtozat. Igy volt ez a JLH-val, igy van a B5-tel es ki tudja mi lesz a folytatas
(#) gtk hozzászólása Jan 24, 2008 /
 
Sziasztok !

Ezzel csak azert farasztom az oldal lakoit mert ez az elso FPGA-s elmenyem. A vga drivert nem en irtam, csak a kepernyofelosztast. Bővebben: Link
(#) hapro válasza lamalas hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
Szia!

ez nem az első végfokom,
nagyon sok kérdezősködés előzte meg az elhatározást, és az építést,
sok mindent nagyon jó áron tudtam beszereni.
Ezen kívül élvezem az építést, mert ez hobbielektronika.
Közben tanulok belőle abból amit elba...szok vagy amit jól csinálok.
Különben meg csövest szerettem volna építeni ez helyett (vagy mellett) de abba tényleg nem szerettem volna beleölni annyi lóvét, mert az majdnem dupla ennyi lett volna mint amennyibe ez lesz.
És még valami: a próba hallgatás során meggyőző hangja volt (csak pár perc volt), hogy érdemes rá áldozni.

üdv.:

Zoli

(#) Csibi válasza MPi-c hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
Innen már csak egy apró lépés, nyomógombok helyett, egy Touch Panelt csatlakoztatni az áramkörhöz.
Pl. ilyet
Bővebben: Link
(#) MPi-c válasza Csibi hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
YouTube-on láttam egy pár videót róla. Nem rossz, de egy órához, amit nem kell igazán sokszor állítgatni, már tényleg luxus lenne, 3x annyiért, mint amennyi az LCD volt.
(#) kaqkk hozzászólása Jan 25, 2008 /
 
Elkészült végre az álványos fúróm már 16 éve tervbe volt azóta félkész álapotban használtam most teszek fel képet.Ami mellette van kismotor 1 másik fúró lessz ez már befogja a 0.8 as fúrót is mrex-nek hála
We are happy
(#) deguss válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
Gratulálok.
16 év után elszánja magát az ember... Nem semmi! Ügyes!
(#) mrex válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
A befogó tika. szét kell b*rmolni egy olyan rotrigceruzát amelyben fém a bélelőtoló meg némi esztergályosmunka bővebben a Nyák készítés kérdések topicban ott vannak képek is
Mrex
(#) kaqkk válasza deguss hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
Az előző gépem is fönn van a Topicban
Eddig úgy működött hogy kézzel nyomogattam le 1 rugó ellenében most megcsináltam neki a kart és az áttételt.
(16 évig szinte nem is használtam)Ebben az évben kezdtem újra a közös hobbinkat.!!
(#) AQLMGabor válasza Gery hozzászólására (») Jan 25, 2008 /
 
Hát igen, a SAL-t cserélni kellett mert a Quad, néhány hónap alatt kinyúvasztotta.
Az alulemez valóban nem a legjobb dolog, de a láda rezonanciafrekijébe maximum csak a felharmonikusokon keresztül szól bele.
A másik ilyenbe ami nem nekem készült, ott már a doboz anyagán keresztül hoztam ki a kezelőszerveket.
A mélynyomó nyílásán keresztül lehetett szerelni.
(Nőgyógyászok előnyben)
Következő: »»   182 / 1674
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem