Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mercedes A 140 szervizkijelző
 
Témaindító: mazerati66, idő: Okt 6, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   4 / 6
(#) SzervízMacska válasza szalaiz hozzászólására (») Jún 23, 2010 /
 
Szia. Látom, ez a kedvenc kérdésed. Annyi infót már kaptál róla Ákostól, ami alapján simán megtalálhatod őket. Mutatom: itt. Példa képpen, az általam előbb mutatott rajz elérése is nagyon egyszerű: Google: AutoData CDA 3. Innen már Rád van bízva, melyik linken mész tovább. Mivel itt a hobbielektronikán maximálisan elzárkózunk az illegális szoftverek terjesztésétől, ezért az első találatot ajánlom a figyelmedbe. :yes:
(#) oldember válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 24, 2010 /
 
Köszi!
Egyértelmű!
(#) akos70 hozzászólása Aug 4, 2010 / 1
 
Simonadamnak:
(#) simonadam válasza akos70 hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
akos70! Nagyon szépen köszönöm!
(#) szalaiz hozzászólása Aug 18, 2010 /
 
Van egy öreg w140-es mercedeszem és ezzel kapcsolatosan szeretnék kérdezni szakértőket.
Bicskakulcsal nyitom az ajtót és ebben volt egy inmobilizer csipp ami elveszett mert szétesett a kulcs - nem is ezzel van a baj hanem azzal, hogy:
Meglévő másik kulcsból kivettem a csippet és odaraktam a gyujtáskapcsoló mellé szépen dolgozik is mind a két kulcsal indul az autó-
Viszont két három hete mind a két kulcsal azt a problémát adja elő a kocsi, hogy nyit zár kb 10-15 ször és utána elfelejti a kódot ...újra össze kell hangolnom a kulcsot a kocsival majd ismét 10-15 nyitásig jó.
Tudna-e valaki segíteni, hogy mi lehet a problémám.
Segítségeteket előre is megköszönném, további kellemes napot kívánok.
Szalai Zoltán
(#) SzervízMacska válasza szalaiz hozzászólására (») Aug 18, 2010 /
 
Szia. Első körben a vevő bekötését nézném át / újítanám fel, mert valami kontakt hibára, esetleg korrózióra gyanakodnék a táp oldalon.
(#) szalaiz válasza SzervízMacska hozzászólására (») Aug 19, 2010 /
 
Középső tükörben van a vevőrész ott nem látszik semmi gond - de hogy az elektronikálya hol van elhelyezve azt nem tudom sajnos.
Nemtud valaki segíteni mert átnézném azt is ha tudnám hol keressem.
(#) vikkancs hozzászólása Szept 6, 2010 /
 
Sziasztok! Nekem egy A 190-es mercim van és meg volt az olajcserém csak nem szeretném szervízbe vinni, hogy a szervíz kijelzőt visszaállítsák. Tudnátok nekem segíteni, hopgy tudnám ezt magamnak megoldani? Előre is köszi
(#) akos70 válasza vikkancs hozzászólására (») Szept 6, 2010 /
 
190-es Mercin nincs szervíz kijelző.
(#) akos70 válasza akos70 hozzászólására (») Szept 6, 2010 /
 
Elnéztem, nem 190-es, hanem A.
Ehun-e:

névtelen.JPG
    
(#) csizolcsi hozzászólása Szept 29, 2010 /
 
Sziasztok
Egy C220 (w202) on szeretném a mínuszban levő szerviz kijelzést nullázni ,az is lehetséges ?
(#) ferkó63 hozzászólása Okt 2, 2010 /
 
Sziasztok! Nekem egy C 180-es mercim van meg volt az olajcserém nem szeretném szervízbe vinni, hogy a szervíz kijelzőt visszaállítsák. Tudnátok nekem segíteni? Előre is köszi
(#) akos70 hozzászólása Okt 6, 2010 / 1
 
w 202 és w 203.
(#) akos70 válasza akos70 hozzászólására (») Okt 6, 2010 /
 
Szívesen, Viki...
(#) zolika60 válasza akos70 hozzászólására (») Okt 7, 2010 /
 
[OFF]Ne vedd tőle zokon. Azóta itt sem volt és lehet, hogy már nem is lesz. :yes:
(#) akos70 válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 7, 2010 /
 
Szerintem a választ mér megvárta. A többi stimmel. :yes:
(#) ferkó63 válasza akos70 hozzászólására (») Okt 7, 2010 /
 
Előre is köszönöm ! :taps:
(#) zolika60 válasza akos70 hozzászólására (») Okt 7, 2010 /
 
[OFF]Nem lehetetlen, de távolról sem bizonyos. Az is lehet, hogy csak feltette a kérdését és soha többé nem jön ide. El is felejtette az egészet mert a Józsi megcsinálta. Ne keseregj emiatt.
(#) robertinyo válasza akos70 hozzászólására (») Dec 26, 2010 /
 
csaó
uj vagyok itt h tudunk beszélni fontos lenne
(#) robertinyo hozzászólása Dec 26, 2010 /
 
msn vagy telefon vagy iesmire gondoltam mert lenne egy 140 es mercim elktromos hibával
(#) zolika60 válasza robertinyo hozzászólására (») Dec 26, 2010 /
 
Írj neki privátot, egyszerűbb lesz úgy. Nem is laktok messze egymástól, még találkozhattok is.
(#) Amanda hozzászólása Jan 4, 2011 /
 
Helló!
Nem tudja valaki mit jelent a műszerfalon megjelenő HI jelzés, alatta olajoskanna és sípolt is a kocsi....
Nincs benne a kezelési útmutatóban, egyébként működik az autó, csak pont az autópályán kezdett el jelezni!!
Köszönöm!
(#) szalaiz válasza akos70 hozzászólására (») Júl 7, 2011 /
 
Szia Ákos!
Ismét egy kéréssel fordulok feléd.
Szervíz intervallum nullázása Mercedes w164 ml320 cdi 4matic 2007-es.
Ha tudnál segíteni nagyon megköszönném, további kellemes napot kívánok.
(#) akos70 válasza szalaiz hozzászólására (») Júl 7, 2011 /
 
Hello!

Reading of Service:

Switch ignition on.
Press the system menu forward (button 2: ) multiple times until either kilometers (miles) or temperature are shown in the display.
Press briefly 3 times on resetting the trip counter ( button 0: ). An acoustic signal is heard.
Press the arrow down ( button 4: ). " SERVICE MENU " will be shown in the display.
Press the + or ÷ button( button 5 and 6 ) multiple times until " POSITIONS " is shown
Press the system menu forward ( button 2: ) to confirm.
Press the + or ÷ button ( button 5 and 6 ) to get the services shown which have to be made.
Press the system menu back ( button 1: ) multiple times until either kilometers (miles) or temperature are shown in the display.
Ignition off.

Resetting after service:

Ignition on.
Press the system menu forward ( button 2: ) multiple times until either kilometers (miles) or temperature are shown in the display.
Press briefly 3 times on resetting the trip counter ( button 0: ). An acoustic signal is heard.
Press the arrow down ( button 4: ). " Service menu " will be shown in the display.
Press the + or ÷ button ( button 5 and 6 ) multiple times until " CONFIRMATION " is shown in the display.
Press system-menu forward ( button 2: ) to confirm.
Pres the + or ÷ button ( button 5 and 6 ) multiple times until " VEHICLE HANDOVER " is shown.
Press system-menu forward ( button 2: ) to confirm.
Press system-menu back ( button 1: ) multiple times until either kilometers (miles) or temperature are shown in the display.
Ignition off.

névtelen.JPG
    
(#) szalaiz válasza akos70 hozzászólására (») Júl 8, 2011 /
 
Köszönöm szépen a segítséget.
Sikerült lenullázni de igazán nem vagyok benne biztos, hogy pontosan így ahogy le van írva.
Nagyonsok lehetőség van a menün belül - lényeg sikerült és köszönöm további kellemes napot és kellemes hétvégét kívánok.
(#) hege21 válasza Amanda hozzászólására (») Júl 28, 2011 /
 
Sok benne az olaj.....
(#) ogrelala hozzászólása Dec 22, 2011 /
 
Szervusz Ákos!

A140 problémán remélem tudsz segíteni?!
A kilóméter számlálónál megjelenik egy kis óra és egy olajkanna ikon. Mit jelez a rendszer? Emiatt valószínű tilt az elektronika mert gyújtást még enged, de indítani már nem. Válaszodat előre is köszönöm.
(#) akos70 válasza ogrelala hozzászólására (») Dec 22, 2011 /
 
Szia! Valószínűleg az olajcsere/szervizelés esedékességét jelzi.
Emiatt nem tilthat le semmi, csak figyelmeztetés.
Törölni kell, meg persze megcsinálni amit meg kell.
(#) ogrelala hozzászólása Dec 22, 2011 /
 
Köszi az infót, már csak be kellene indítani , hogy eljussak a szervízbe. Az tiszta, hogy olajcsere meg egyebek, nem is sajnálom tőle. Egyébként a kis villáskulcs jel nem jelez, ezért nem értem miért nem indul? Előtte semmi figyelmeztetés, tegnap még beálltam vele aztán reggel se kép - se hang. A kontrollámpák úgy világítanak mint szoktak, semmi rendellenes dolog...Az akksit kimértem jó, az imó sem tilt mert mindkét gyári kulcsnál ugyanaz a szitu. Valami mégsem engedi, hogy beindítsam. Nem lehet az elektronikát kicselezni valahogy, hogy a szervízbe eljussak? ( a vontatáson meg a traileren kívül )
(#) zolika60 válasza ogrelala hozzászólására (») Dec 22, 2011 /
 
Nem az önindító beteg véletlenül?
Következő: »»   4 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem