Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   310 / 580
(#) sweetman75 hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Hello!whirlpool awo/d43136 légcsapda ok.szénkefe ok.fütöszál ok.elvileg minden ok.akkor miért nem centrizik?teszt elindit minden ok.kb.egy éve kirt hibakodot hogy motor vagy motorvezérlö hiba azóta nem!mi lehet a bibi?Elöre is kösz Laci
(#) Koncsar hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Sziasztok! Szembesültem egy olyan hibával, amire nem találom a megoldást. Szárítós Elektrolux EW1248W mosógép. 1óra 10 perces mosás elindul és valahol a 37 percnél még kiüríti a dobot, utána néma csend. Az idő visszaszámlálás visszaugrik 1 óra 10 percre, valamint az indító gomb LEDje újra villogni kezd. Ezek után már nem enged semmit elindítani. Segítséget kérnék.
A főmotor, a szivattyú, mágnesszelepek, fűtés jók.
(#) Koncsar válasza Koncsar hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Holnap még a vezérlőpanelét átnézem, forrasztási hibák keresése.
Majd meglátjuk.
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2014
(#) lukovicsek válasza Koncsar hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Nézd meg a keringetőszivattyut már ha van benne hogx nem e szakadt a tekercs, vagy a szintszabályzója lehet nem tud visszalni és bezavar neki.
(#) lukovicsek válasza sweetman75 hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Testzárlat a fütőszálon?
(#) Koncsar válasza lukovicsek hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Köszi! A vizszint kapcsolót párszor leellenőriztem feltőltés leeresztés, arra nem áll le, és a szint is elfogadható. A fűtése működik, fel is fűti a vizet, persze lehet rajta egy hajszál repedés is. Csak a leállásnál nem ír ki hibát. Nem lesz a barátom szerelhetősége miatt ez a ketyere. Teli van dobálva minden s.....!
(#) botesz válasza Koncsar hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
De ha belépsz a tesztmódba kiirja mi a kínja.....Ilyen gépem volt(és most is van) annak is volt ilyen hiba légsűrítő pucolás megoldotta.
(#) Lilla03 hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Sziasztok,

Nekem egy Electrolux mosogatógépem van. Sajnos az egyik pohárban marad mosogatószer, és felhabzott az egész gép, majd kifolyt a konyhába is a víz. Azóta a gép csak búg és nem csinál semmit, néha pirosan villog kettőt úgyanigy sipol és semmi.
Tudnátok segíteni, mi lehet a gond? És mekkora a kár?
Köszi szépen!!
(#) botesz válasza Lilla03 hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Ez mondjuk a mosógépes topic de mindegy.Lehet hogy túltöltött.Szerelőt igényel.
(#) Lilla03 válasza botesz hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Jaj bocsánat. Nagy a kár vagy könnyen javítható esetleg? Ha ezt lehet tudni...

Köszönöm szépen!
(#) botesz válasza Lilla03 hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Sajnos nincs röntgen szemem.Ez a legegyszerűbb hibától elkezdve a legköltségesebbig mármi lehet.
(#) Lilla03 válasza botesz hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Értem köszi. Akkor holnap szerelőt hívok.
Mégegyszer köszönöm a segítséget!
(#) Koncsar válasza botesz hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Szia Botond! Mi ennél a gépnél a teszt belépés? A légsűrítője lent van a dob oldalán? Elég tré hozzáférni. Köszi.
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2014
(#) beuss hozzászólása Szept 10, 2014 /
 
Sziasztok!
Olyan kérdessem lenne hogy van egy eudora nova baby mosógépem és a FC-hiba kódot írja ki mit csinálhatok vele??!


Köszönöm:Bea
(#) kadarist válasza beuss hozzászólására (») Szept 10, 2014 /
 
Szia!
A dokumentum 21-ik oldalán látható a megoldás. Fordíttasd le! Bővebben: Link.
(#) sweetman75 válasza lukovicsek hozzászólására (») Szept 10, 2014 /
 
ÚJ Fütöszál!
(#) botesz válasza Koncsar hozzászólására (») Szept 10, 2014 / 1
 
A starthoz legközelebbi gombot a startal együtt nyomva tartod majd bekapcsolod a gépet és addig tartod benyomva amíg a ledsor teszt el nem indul(kb 3 sec).Látom hogy a gép nem a programválasztó elfordításával indul,ezesetben próbáld meg azt hogy a X(0) pontból indítod illetve úgy hogy eggyel arébb a 90 fokos főzőmosáson van a programválasztó.A tesztmódot a programválasztó forgatásával tudod léptetni.A tesztmód után kiírja a legutolsó hibára vonatkozó hibakódot ez EXX szokott lenni.
A hozzászólás módosítva: Szept 10, 2014
(#) Koncsar válasza botesz hozzászólására (») Szept 10, 2014 /
 
Köszönöm. Du. 4 kor megyek ki újra a masinához. Majd beszámolok. Elöttem már két szaki járt kint, de feladták.
A hozzászólás módosítva: Szept 10, 2014
(#) ttindian hozzászólása Szept 11, 2014 /
 
Sziasztok!

Indesít WG835TX mosógépnél , a centrifuga lassú fordulatszám félfutását mi vezérli , mert így első ránézésre nem lattok elektronikát , esetleg hol keresem .
A hozzászólás módosítva: Szept 11, 2014
(#) botesz válasza ttindian hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Abban is van panel és ha fent nincs akkor alul van egy tenyérnyi nagyságú.
(#) Busz válasza Gafly hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Köszönöm a választ!


Tényleg az Energomat hibáját az okozta hogy rossz volt az ajtókapcsoló és ezért nem centrifugált. De viszont hol kapok én rá olyat?

Mert bimetálos ajtóretesz amiből kettő is van belőle, az egyik rossz, a másik sem egészséges tehát az is csere, sőt van egy harmadik ami a felnyitható fedélben lévő mágnesre húz be, az is kontaktos.

Tehát nekem főként a harmadik kellene amit a fedélbe épített mágnes húz be. De viszont ilyet sehol nem találok. Hol kapható ilyen (online bolt), illetve milyen néven keressem?
(#) stevepapa válasza Gafly hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Azért, írtam, hogy " kapcsolóit "
(#) Busz válasza Busz hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Kétpólusú ajtóretesz van benne, kettő darab, de ha lehúzom a sarut róla akkor is centrifugál. Ez hogy létezik?

Ha meg rajtavan a saru akkor meg néha nem?
(#) Gafly válasza Busz hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Budapesten járva elsétálsz a boltba, vagy felhívod őket, vagy megrendeled
(#) Atti128 hozzászólása Szept 11, 2014 /
 
Tisztelt Urak!

Olyan problémám van egy Indesit WITL 102-es mosógéppel hogy bedugva a konnektorba minden! led villog. Ilyen hibakódot nem találtam de panelra gyanakszom.
Viszont mindent ellep a szénkefe por. Le szeretném takarítani de nem tudom hogy mi az ami nem károsítja a panelt? elég lefolyatni kompresszorral vagy egy kis féktisztító nem árt neki? Esetleg valami finomabb anyag kellene? Jól gondolom a panelt? Ha 4-5X bedugom egymás után van hogy elindítja a mosást és végig is megy ( fűt de mintha a motor mosási fordulata gyengébb lenne de ezt lehet hogy csak beképzelem.)

Köszönöm: Attila
(#) Busz válasza Gafly hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Köszönöm, már meg is rendeltem. De tetőhöz mágneskapcsoló nekik is csak bontott van:
http://orczy.com/main.php?mode=term_detail&c_oid=5219904


Ennyire nincs már alkatrész az energomathoz??

A Hajdú keverőtárcsáshoz van minden új cucc, de ahogy elnézem a Hajdú automatákhoz már nem ilyen fényes az alkatrészellátás.
(#) botesz válasza Atti128 hozzászólására (») Szept 11, 2014 / 1
 
Lehet hogy a paneltáp gyengélkedik elsősorban kondizd át a tápot.
(#) botesz válasza Busz hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Szerintem csak ott nincs ahol Te keresed(bár ez akkor is meglepő mert az orczy sem ma kezdte hanem már kb 20-25 éve) de én eddig mindent láttam hozzá.Probáld meg esetleg a rotovill nél
(#) Busz válasza botesz hozzászólására (») Szept 11, 2014 /
 
Orczytól rendeltem két reteszt meg egy ajtórelét, szóval még van alkatrész de drágállom.
Sininél néztem, ott semmit nem találtam hozzá, de lehet hogy csak én voltam béna a keresővel, Heilmann-nál csak ajtóretesz volt, relé nem.
(#) lefituta hozzászólása Szept 12, 2014 /
 
Üdv, mindenkinek!
Van egy Ignis AWV 400-as mosógépem. Kis energia spórolás gyanánt érdeklődöm, hogy tudja-e valaki, hogy hideg víz helyett engedhetek-e bele meleget? Egy kádnyi meleg vizet engedek minden nap a lefolyóba. Ha ezt öntöm a gépbe, nem fogja a fűtőszál melegíteni még tovább?
Másik. A Vizet a gép felszívja a kádból vagy csak a hálózati nyomás miatt megy bele?
Ha valaki tudja, okosítson fel! Meg akkor is ha hülyeség az egész!
Következő: »»   310 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem