Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   245 / 3553
(#) Sergei válasza szamóca hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Ez jó volt! Mindig boldogságot tuszd lendíteni az emberbe! nállam legalább is ez van most, meg máskor is...
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Jó reggelt mindenkinek!

Téma indítóbnak bedobom ezt: Gondoltam egyet, és a muterom élettársának letöltötem az APEH$ oldaláról az adóbevallási programot, és az adókártya igénylő "plugint". Eddig minden rendben van, elkezdem kitölteni neki, és közben a közterület jellegénél tartottam, miközben véletlenül rákattintottam a srokban található kis piros "szamárfülre", és lám, milyen formái jött elő, a közterültet formáinak. A kép magért beszél. Erre mindig azt mondom hogy: mindig tanul az ember!

Akkor én Komáromban veegyész akna-alsó, állat és növ. kert, árnyék, ház, játszótér, kapu, lakóház, lépcső, pince, sarok, telep, szél, temető, tető, utcában lakom, majd a levélre így szíveskedjen mindenki feltünteni!
(#) DuMatyi hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Állítólag nyelvtan órán elhanzott valamelyik "villanyász" suliban a következő:

"Pista fiam mondj egy megszemélyesítést!

Megb...ta az áram!

... Nyelvtanilag helyes...
(#) googa válasza DuMatyi hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Pl. a Kiss Ádi is mondogatta a Showder Club-ban.
(#) Szebence hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Sziasztok!

Informatikai gondom van azért írtam ide. Kipróbáltam az alábbi dolgot: Bővebben: Link de mikor mindent visszaállítottam az alapártelmezettre, akkor ugyanúgy nem engedte, hogy olvassam a file-okat amik többszörös mappákban voltak. Most odáig jutottam, hogy az előbb még a partícióba sem engedett be, most állítgatom folyamatosan a dolgokat de nem enged be a partíción belüli mappákba. Ami csak simán a partíción van film azt engedi megnyitni, törölni, módosítani, viszont a mellette lévő mappára jobb gomb-tulajdonságok menüben azt írja ki, hogy 0 byte foglalt terület stb... előbb a partíciónál is ezt írta ki.
Nem tudom, hogy lehet visszaállítnai. Már csináltam rendszervisszaállítást is, meg ezeket is visszaállítgattam úgy ahogy a többi partíció van (ami működik)
Valaki tudna segíteni? Tudom, hogy ez elektronikai fórum, ezért tettem csak ide fel a kérdét.
(#) huba hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Fiuk! Ha még ma este rendelek Hestore rol akkor hétfön átvehető lessz a csomag? Fontos lenne, mert kimegy egy barátom és csak hétfön tud bemenni.
(#) Norberto válasza huba hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Szerintem ez leginkább attól függ, hogy a rendelt termékek valóban a központi raktáron vannak-e.
(#) huba válasza Norberto hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Értem. Remélem összejön.
(#) googa hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Kedves Moderátor Urak!

Nem tudnátok Tranyókát úgy idomítani, hogy emlékezzen annak a nevére, aki már ismeri a szabályokat kívülről-belülről?
Amikor megjelent az oldalon, mindenki Vele okosította az újjakat és mivel ész nélkül kattingattam én is a linkekre, sokszor végig kellett rajta rágnom magam.
Aztán már figyelemesebb (fóbiás) lettem és minden kattintás előtt megnéztem hova mutat a link. Aztán meggyógyultam de most újra beszívattyúztam Tranyóka tanulmány túráját. De már nem szeretném többször... Köszönöm, ha legalább elolvastátok!
googa
(#) googa válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Pont azért írtam, mert ma megint bele nyúltam hosszú idő után
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Fiúk!

Az mért van, hogy én nem találkoztam "Tranyókával"?

Meglátta az asztalomon a jó öreg orosz kétsugaras szkópomat az orosz tekerőtárcsás multiméteremmel, meg mindenféle kütyükkel és úgy döntött, hogy: áhhh, ennek már nem kell magyarázkodnom!

Ui.: Megyek Indiana Jones és a kristálykoponya királysága című filmet nézni, 2 óra múlva jövök vissza.
(#) vicsys válasza Action2K hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Action2K

Hogyhogy még nem láttad?
Na akkor ezt fejtsd meg:
Bővebben link
(#) Norbert123 hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Sziasztok
Nekem is bejön a tranyóka...
De egy fehér lapon, és ha bejön akkor a fórum szabályzat se jelenik meg csak a fehér lap....
Lehet azért mert linuxom van?
További szép estétt sziasztok
(#) huba válasza vicsys hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Vicsys bátya, ez hiányzott. :papakacsint:
(#) zolee1209 válasza vicsys hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Ez nem volt szép!
Már megint beugrottam!
Jó pap holtig tanul!
(#) sprofan válasza huba hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Érdekes, én direkt rákatintotam, de csak a HE kezdőlapja jött be kijelentkezve, (holott be voltam ) TO-92 ügynöknek biztos vannak angol kapcsolatai és épp teaszünetet tart
(#) zolee1209 válasza zolee1209 hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Vicsys link-je után/miatt kétszer kellett tranyókát végig-kattingatni!
(#) KTobi válasza zolee1209 hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Én most csináltam másodszor, mert véletlenül rámentem (nem egészen véletlenül), a link nem arra mutat, de átdob. Mikor először csináltam még nem volt a kétperces időzítő. Topi, az új téma nyitása link csak nálam nincs fent, mint régen, vagy egységesen eltüntetted, javítani kellene tranyókát is.szamóca azóta se került bele az impresszum-ba
(#) googa hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Véletelnül láttam most egy női focimeccs utolsó három percét. Olyan bedobást láttam, azt hittem rosszul látok, rá is kerestem gyorsan a YouTube-on: Footsal Throw In

Onnan meg egyből ráakadtam erre, ez is nagyon komoly: 6-7 punch/second
(#) Georgee válasza zolee1209 hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Haláli ez a tranyó de legalább mosolyoghatna.
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Nincs új a nap alatt! Nem akartam plagizálni
(#) DuMatyi hozzászólása Nov 27, 2008 /
 
Nokérem! és mi az: drót végén egy darab szén?
amatőr villanyszerelő.


Mi volt a kezdő villszerelő utolsó mondata?
Ugye a kék a fázis?

ampervadasz, el ne olvasd! Mert nem tudod abbahagyni a röhögést
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
...és mellbedobással nyertek Ha a bíró férfi volt
(#) Action2K válasza vicsys hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Köszi!

Most már ismerem Tranyókát!
(#) Georgee válasza Action2K hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Már én is , bár nem tudtam beazonosítani miffajta tranyó
(#) _ampervadasz_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Nov 27, 2008 /
 
Majd ha vissza pislog a szén akkor az én voltam!
(#) Georgee hozzászólása Nov 28, 2008 /
 
Nah azt hiszem kész vagyok még egy tükörrel már töltöttem fel de ugy érzem hogy ez jobban sikerült , nah de a gravírozás mellet az elektrót se felejtem. Szerintetek milyen lett?

SP_A0197.jpg
    
(#) zolee1209 válasza Georgee hozzászólására (») Nov 28, 2008 /
 
, vagyis elképesztő! Hogyan tudtad ilyen precízen belegravírozni a mintát? Gratulálok!
(#) Georgee válasza zolee1209 hozzászólására (») Nov 28, 2008 /
 
szeretek rajzolni, meg fantázia. A legjobb no alkohol no kézremegés . Nah jó meló után sör megengedett.
Következő: »»   245 / 3553
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem