Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2692 / 3552
(#) kameleon2 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Éppen azzal van a bajom, hogy ezermesterek. Az utolsó ilyen kollégám éppen a csillagban ül fegyveres kéregetésért. Ő is értett mindenhez. Csak sokat kellett utána dolgozni, hogy rendbetegyük, amit összebarmolt. Iszonyat mennyiségű anyagot, szerszámot tett tönkre. Gyorsan dolgozott, de nem sok volt benne a köszönet.
(#) kameleon2 válasza SALáta hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Sajnos igaz. Sokan magyarkodnak az adónkból - nekünk. Bevallom nem szeretem amikor kioktat valaki magyarságból. Igaz - én itt születtem, itt nőttem fel, itt fizetem az adót. De ettől kevesebb volnék? Szerintem nem.
(#) Gafly válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 12, 2017 /
 
Idézet:
„Sokan magyarkodnak az adónkból”

Igen.
(#) Stewe válasza kameleon2 hozzászólására (») Jan 13, 2017 / 1
 
Nem kell csodálkozni semmin, más körülmények között szocializálódott emberek mindig nehéz esetnek számítanak egy társadalomban.
Egy jég hátán is megélő székelyt ugyanolyan nehéz elviselni, mint egy valóságtól elrugaszkodott bölcsészprofesszort, egy mindent jobban tudó németet, vagy egy szalonban és golfpályán nevelkedett kékvérű arisztokratát, és engem is akartak már ló után kötni, csak mert az vagyok, aki.
Nem vagyunk egyformák, és egyikünk jobban különbözik mint a másik.
(#) zolika60 válasza Stewe hozzászólására (») Jan 13, 2017 /
 
Idézet:
„Nem vagyunk egyformák, és egyikünk jobban különbözik mint a másik.”
Még szerencse. Nagyon unalmas egy világ volna, ha mindenki egyforma lenne.
(#) jdani válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 13, 2017 /
 
Úgy mondták hogy mult évtől raktáron van nekik, felmaradt egy lakótelep építéséről, ami nem kezdődött meg kiépítésre. Mit bánom én hogy egy éve a raktáron áll, nem kenyér ez hogy megpenészedik.
Vagy mi más baja lehet?
(#) zolika60 válasza jdani hozzászólására (») Jan 13, 2017 /
 
Nem hinném, hogy bármi baja lenne. Csak beszorult a készlet és jó volna nekik szabadulni tőle. Vegyél bátran.
(#) Stewe válasza jdani hozzászólására (») Jan 13, 2017 /
 
Csak az a kérdés, hogy mikor indul a garancia: Mikor ők megvették, vagy mikor beépítik.....
(#) Gafly válasza Stewe hozzászólására (») Jan 13, 2017 /
 
Jó esetben amikor a szakszerviz beüzemeli.
De fél áron még garancia nélkül is megérheti...
(#) SALáta hozzászólása Jan 14, 2017 /
 
Nem tudom ki mire használja a mobilját de eljött az idő hogy csak a munkás pc-t kapcsolom be. Sokszor azt sem vagy kinyomtatva van a (fontos) dokumentum vagy mobilról nézem. Hihetetlen hogy ennyit fejlődött. Könnyebb az élet ezekkel. Ha valami nem ok bármivel megrendelem utánanézek előtte bárhol és már mehet is, most is kínából vettem ugyan azt a terméket mint itthon csak 1/6 áron, a termék teljesen ugyan az. Játékra ritkán használom közösségi portálokat még ritkábban. Persze a he meg a cncfórum is egyfajta közösség.
(#) BarnaPili válasza SALáta hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Sokszor a munkában a javítandó rakodógép szervizleírását a mobilon nézem meg. A hibakódokat mindenképpen. Az elektromos rajzot kissé bajos,arra azért a papír az igazi. A cikkszámokat nem leírom,hanem lefotózom,majd a szállítólevél írásakor onnan puskázok. Szóval,szinte mindig ott van kézközelben. Persze mindig akkor csöng,mikor tökig olajos vagyok.
István
(#) mineral válasza SALáta hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Játékra én is ritkán használom a telefonom. Régebbi típus. Nem minden játék fut rajta.
Szerencsére még a Pokemon GO elfutott rajta.

Bővebben: Link
(#) Stewe válasza SALáta hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Én beszereztem egy kínai szörnyeteget baráti áron (Doogee T5) azóta a céges gépet is csak a CAD miatt használom. 5"-os kijelző már szinte mindenhez elég, (nem sokkal nagyobb táblagépet is árulnak még) és Dropbox vagy Drive alkalmazással minden elérhető marad.
(#) enree hozzászólása Jan 14, 2017 /
 
Én három 22es monitor előtt ülök most is! Rühellek mindent a kis böködős izéken csinálni... A munkámat nem is nagyon tudnám, vicces lenne videót vágni táblagépen
(#) Gafly válasza SALáta hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Akkor lenne egy komoly kérdésem:
Idézet:
„vagy kinyomtatva van a (fontos) dokumentum vagy mobilról nézem.”

Az utóbbi lenne a kérdés, hogy a "mobilon nézem", az valami:
- App,
- Vagy PDF?
Valamint, mint "munkás dolgozó ember", PDF-el el tudsz-e normálisan dolgozni, vagy mindenképpen valami "szuper app" kell a munkához? És ha igen miért?
(#) pjg válasza enree hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
3 monitor? Egy gépen? Nekem 2db van rákötve. Van egy harmadik is. Hogy kötötted rá? Két videó kártyával? Vagy többkimenetű kártya? A három monitoron egy asztal látszik felosztva?
(#) Ge Lee válasza enree hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Én 19-es wide monitor előtt dolgozom, de ez alá én sem adnám. Egyszer vettem egy 5 colos kínai telefont, 8 magos proci, 2GB RAM meg minden ami kell, mert harmadába került mint egy hasonló tudású itthon az üzletből. Egy hét után el is adtam. Szép volt, jó volt, de valahogy a 198-as Ericsson-os féltégla időket juttatta eszembe. Nem tudtam zsebre tenni, szenvedés volt magammal cipelni, meg minden nap tölteni kellett az akkut, de ha nem piszkálgattam akkor is kétnaponta.
Netezni meg azon se sokkal jobb mint egy 3,5 vagy 4 coloson, a többiről nem is beszélve. A mobil az legyen mobil, férjen az ingzsebembe, meg ne legyek már a hálózathoz kötve.
(#) pucuka válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Idézet:
„meg ne legyek már a hálózathoz kötve”

Melyikhez?
Ha nincs WIFI, legyen adat előfizetésed, a mobilhálózathoz amúgy is kapcsolódnod kell. (már ha telefonálni is szeretnél)
(#) Sam Seed hozzászólása Jan 14, 2017 1 / 2
 
Sziasztok!

Sokat gondolkoztam, hogy hogyan fogalmazzam meg szikorapötinek a köszönetet, amit 3 hónapja várok tőle. Én csak egy számot küldenék neki mostmár örömömben - igy 4 hónap után.
(Csomagot küldtem innen, amit hirdettem)

Zoli légyszi ne töröld ki. Nincs akkora hócsizmám, amit fel tudnék venni örömmben.
Küldeném neki, szeretettel:
https://youtu.be/-4aH02aTvQo

Üzenném neki: aféklfaléfélaskjglsadkjfgélajgoeawrg
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2017
(#) janikukac hozzászólása Jan 14, 2017 /
 
Szia Mindenki!
Akad-e köztetek szegedi emberke, aki be tudna nekem programozni egy ATMega uC-t?
(#) Sam Seed válasza janikukac hozzászólására (») Jan 14, 2017 1 / 3
 
Hogyne... SzikoraPötit keresd. Pont Atmega programozót küldtem neki. KB 15 IC-vel. Lehet nincs most Wifije, mert épp kikötik mikor meglát engem.
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2017
(#) ktamas66 válasza Sam Seed hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Mert a türelem nem tartozik az erényeid közé . Nekem volt egy rokonom, mikor nálunk járt mondta, hogy tudna létrát szerezni jó áron. Oda is adtam a pénzt, telt múlt az idő. Kb. 5 év múlva rákérdeztem mi van a létrával. Az mondta: ja, nem tudtam hogy ilyen sürgős.
(#) Robin2 válasza Sam Seed hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Nekem még nem küldted a szkópcsövet Pedig a lineárokon már vastag a rozsda.
(#) janikukac válasza Sam Seed hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
A viccet félretéve, komolyan segítséget keresek...
(#) Sam Seed válasza ktamas66 hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Idézet:
„Mert a türelem nem tartozik az erényeid közé”


Ez volt eddíg itt a legszebb bókom az elmúlt 3 hónapba.

Gábor: Szkópcső? Legalább mondtál volna hellót, hogy ánuszpumpázzalak meg. (keress meg légyszi).
(#) Gafly válasza Sam Seed hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Idézet:
„Legalább mondtál volna hellót, hogy ánuszpumpázzalak meg.”

Lehet hogy hamarosan ismét más néven tisztelhetünk a fórumon?
(#) pjg válasza Robin2 hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Én is párbeszédben voltam valakivel szkópcső ügyben. Másnapra az összes hozzászólás eltűnt.
(#) Sam Seed válasza Gafly hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Az Nem miattam lesz. Ne érezd kirekesztve magad. Vannak itt fejlesztések a Kálmános Marikán kívül is.
(#) Robin2 válasza Sam Seed hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Helló Az igéretek földjéről
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2017
(#) Sam Seed válasza Robin2 hozzászólására (») Jan 14, 2017 /
 
Igazad van. Pumpa. - Lökd el a pumpát. - HaDDD verjem le a labdát.
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2017
Következő: »»   2692 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem