Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2750 / 3551
(#) Ge Lee válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Volt már egyébként ilyened? Gondolom nem, mert egyébként nem vennéd meg, ingyen sem. Nekem nagyon régen volt. Azoknál még ez a "megjavítom és jó lesz egy darabig" dolog még nem működött. Nagyon sok meló van vele, és a következő műszaki vizsgára ugyanannyi lesz (függőcsapszeg és egyebek). Használni sem kutyafüle, az enyémben a kenőfilc ellenére nem gyengén kopott a megszakító bütyke, 2-3 havonta jött az hogy valamiért nem indul a kocsi, egy idő után már tudtam hogy megszakítóhézagot kell állítani.
Már 150-200 körül adnak olyan Suzuki-t amin még van 1 év műszaki is.
(#) szikorapéter válasza Ge Lee hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Volt már Suzukim bár jogsit akkor még nem is csináltam. Én vezetési élményt akarok nem egy dobozt amibe beleülök aztán tátong a világ hogy milyen szép a műanyag borítás (lásd Audi vagy egyéb nagyon nagy márkák) ezért valami olyat akarok ami ma ritka már. Időm van javítgatni,és türelmem is. Kicsi de motorikusan megbízható (ha a megszakítótól eltekintünk, bár úgyis elektromos lesz az új gyújtás). Leginkább a "feeling" miatt veszem a Polskit,meguntam hogy ülök a kocsiba és dög unalom... 105 Skodát anno vezettem az egy élmény volt,legalább hasonlót várok a Polskitól is
(#) granpa válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 23, 2017 / 2
 
Én is vezettem S105-öt, annál kevés rosszabb volt a kezeimben. A 120-as is egy kalap ..... Ami jó volt, az a S100S. Hogy vigasztalót is mondjak: az unokahúgomat (180/~80) >10 évig szolgálta a "kispolszki"-ja, nem sok gondja volt vele (azon kívül, hogy a nővérével ketten alig fértek bele )
(#) zolika60 válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 23, 2017 1 /
 
A Polszki élmény lesz. Nekem is volt egy. Ajándékba kaptam Laár András barátomtól. Haza mentem vele Budapestről Gödöllőre és egy élet elég élményt adott. Az udvar közepéről adtam el, többet bele sem ültem.
(#) szikorapéter válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Szerintem megleszek a géppel. Pont olyan kiszámíthatatlan lesz mint én... maximum majd nevetünk egymáson a vassal.
(#) pucuka válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Én mikor eladtam a lejárt forgalmis utánfutómat, a vevő felakasztotta, és elhúzta. Megfogta a rendőr, meg is büntette. Azért lehet szerencséd. Nagy levegő, gyorsan haza, betolni az udvarra, ott már a rendőri intézkedés hatálytalan. Hacsak nem bizonyítja felvétellel, hogy közúton történt a buli.
(#) szikorapéter válasza pucuka hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Akkor lehet jobban járok a tolással.
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Én egy ismerős polszkijával mentem 100Km-t, nem mondta, hogy a fűtést a hátsó űlés előtt láb alatti pöcökkel kell bekapcsolni, ez -15 fokban szintén élmény volt.
(#) sany válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 

Sajnos a kinti macskákra sok baj leselkedik.
Megmondom őszintén nem nagyon vagyok macska kedvelő , a kutyákat jobban szeretem. De néhány éve idetévedt egy szép kis fekete macska. Nagyon megsajnáltam, befogadtam. 4 hónap múlva nem jött az "esti vacsorára", hiába hívtam. Tudtam, hogy valami baja történt, reggel az út szélén elütve találtuk meg a háztól vagy 1 km -re.
(#) fastaction válasza granpa hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Nekünk megvan a 120-as is 29 éves . Ennyi év alatt kétszer robbant , csak le (cc. 250.000km lehet benne )) ) A csodálatos vw polom pont 4 szer 200.000km alatt és a gatyámat is ráköltöttem már )) .Nem kell szidni .
(#) nagym6 válasza fastaction hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
A víz sem forrt fel? Régen sok gőzölgő skoda állt az út szélén.
(#) elektroncso válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Pont múltkor mondták valami autós tévéműsorban, amiben éppen retró dolgokkal (tv, rádió, autók) foglakoztak, hogy a skoda nem forralja a vizet ha desztillált vízzel van feltöltve. Viszont ha csak szimpla csapvízzel akkor gyorsan felforralja. Élő példa rá az, hogy nagyapám mindig csapvízzel töltötte fel a 100-as skoda hűtését és ahogy kell szépen fel is forralta.
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2017
(#) fastaction válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Szia ! De egy párszor , általában a pesti dugóban , amikor "elromlott " a kiegyenlítő tartály kupakja . Persze utána mentem tovább . Ez az , ami miatt szerettem . Azért múltidőben , mert jelenleg Édesanyám használja vidéken . Ott például soha nem történt ilyen . Ami rossz volt benne , hogy gyenge , folyt az olaj belőle néha , lányok fikázták ))) . Poloba előbb beszálltak .
(#) fastaction válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Szia ! Az igazság az , hogy a gyári termosztátok 85%-a nem nyitott ki időben . Csak a szerencséseknek , vagy a fondorlatosak élhettek , azzal a kivétellel , hogy eljutottak "gyorsan" A-ból B-be )). A csapvíz , csak pár év után váltja ki , ezt a hatást , de , akkor elő kellet venni a tisztító praktikákat , mert a vízkő a hűtőt is eltömítette ).
(#) pjg válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 23, 2017 1 /
 
Nagypolski? van még rajta vas alkatrész ami nem rozsda?
(#) szikorapéter válasza pjg hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
A kicsi (126p 650E) nem vészes összes rozsda ami van rajta mind a küszöböknél jelentkezett.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2017 1 /
 
A kispolszkimat 2! forintért adtam el. Minden úton halálfélelmem volt. Egy Opel Rekord 2.0S után ültem bele. Nem sokáig.
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2017
(#) nagym6 válasza fastaction hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Egy rokonom Németországba járt Skoda 105-el dolgozni, két német utanként hüvelyezni kellett. Hazajött Németből, nekiállt hüvelycserének, mire végzett, letelt a szabadság, indult vissza. De tudta, hogy a következő hazajövetel pihenés lesz, nem hüvelyezéssel telik, csak majd az azutáni.
(#) Sam Seed válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Mièrt nem vitte magával az alkatrèszeket, s ott javitotta meg? Akkor nem az otthoniaktol kellett volna az idöt elrabolni.
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2017
(#) pjg válasza Sam Seed hozzászólására (») Jún 23, 2017 1 /
 
Németeknél vannak szabályok. Pl. ránkszóltak, hogy hétvégén ne dolgozzunk. Pont kéziféket javítottunk. Az utcán sem állhatsz neki autót hüvelyezni. Anno a haverét a lakótelepi parkolóban csinálták.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Jún 23, 2017 1 /
 
Szerencsére nem vagyunk egyformák. Abban az időben amikor a lengyelek jártak ide piacozni, láttam Gödöllőnél olyan kis Pókot amiben négyen ültek és húzott egy lakókocsit. Szerintem azon az emelkedőn 2.-ban mehetett fel.
(#) Sam Seed válasza pjg hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Annyi a szabály, hogy egy hònap parkolás után mozogni kell az autònak. (fèl mètert) Utcán szerelni nem kivèteles eset. Szükség törvényt bont.
Ami fontos, minden tèren az èrvènyes papir.
(#) zsolt58 hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
Hy
Hogy kell egy adot forumban egy adott felhaználotol egy szavat keresni?
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2017
(#) jani1987 válasza zsolt58 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Mire célzol?
(#) zsolt58 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Meg szeretnék keresni valmit....
(#) zolika60 válasza zsolt58 hozzászólására (») Jún 23, 2017 / 1
 
Nem elég csak a hozzászólásait? Olyan sokat írt a témában?
(#) zsolt58 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
De az is elég lenne....
(#) nedudgi válasza zsolt58 hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
(#) zsolt58 válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Köszi.
(#) jdani hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
Üdv. Ez a volt fesztivál Soprronban egy szabad ég alatti esemény, vagy fedett részben van?
Állni, vagy ülni is lehet?
Következő: »»   2750 / 3551
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem