Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   463 / 1122
(#) golem válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Máma még felraktam rá az xp ment egy darabig kikapcsoltam és azóta ezt csinálja.
(#) Szabi1 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Szia! Töltsd le a windows 7-es telepítőt, lényeg hogy valamilyen képfáljt tölts le (pl. iso).
A képfájlt nem szabad kicsomoglni, mert akkor elvesztődik a boot információ, és a BIOS nem fogja látni.

Ajánlom ezt a segédprogramot iso kiirására: Bővebben: Link
(#) Szabi1 válasza golem hozzászólására (») Máj 4, 2014 / 1
 
BIOS BEEP kódok: Lásd melléklet.

Remélem tudtam segíteni, volt olyan eset is hogy RAM-mal volt baj, kiszedtem megtakarítottam, az alaplapon a csatlakozót is kiporszívoztam, és ment tovább.
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2014
(#) didyman válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
A VGA-t egy hosszú három rövid kóddal jelzi, és POST-ol tovább. Vagy kettő? Lehet.
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2014
(#) mikrokapcsolo válasza Szabi1 hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Köszönöm, közben megoldottam, kerítettem egy iso-t és imgburn-el kiírtam, sikerült is feltenni boot alól.
(#) antikzsolt válasza didyman hozzászólására (») Máj 4, 2014 /
 
Akkor lehet az írás volt hibás. Mert a videó hibát is hosszú síppal jelezte. Nekem is furcsa volt az írás de úgy tűnik tévedett. Bár több helyen is írják de most már azért is megnézem egy hivatalosba valahol.
(#) golem hozzászólása Máj 5, 2014 /
 
Sziasztok!
Itt a teljes adat amit kékhalál után ir ki. Erre hozzászoláshoz válaszolok.
(#) didyman válasza golem hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Ugye, hogy területbeállítás a 1038. Az nem hibakód. A BCC (BugCheckCode) lesz az, 0x00000050h volt a kékhalál, ez elég általános hiba, memória, vagy egy ismert szoftveres hiba is okozhatja. A szűkítéshez szedd le ezt: Bluescreenview
Elindítod és végig tudod lapozni vele a kék halálokat. Ami érdekel, az a vörössel kiemelt sorok tartalma. Azok a fájlok a közvetlen érintettek.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2014
(#) golem válasza didyman hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Szia!
Ezt dobta a Bluescreenview.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2014
(#) vladcepes hozzászólása Máj 5, 2014 /
 
Sziasztok!
Van egy Laptop Windows7-el. Minden bekapcsolásnál " Fájlrendszer vizsgálat folyik- Az egyik lemezt ellenőrizni kell" majd ha megcsinálja újraindul,bejön a Windows ,aztán így munka közben gondol egyet és újraindul és ezzel a hibával amit följebb írtam.
Valami ki lett törölve a Windowsból? Vírus? Spyware? Mi okozza?
Most csökkentett módba elindítottam az ESS-it.
Válaszokat köszönöm!
(#) mizsei.robi válasza golem hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Ez mindenképp memóriahibára utal.

vladcepes: Te is nézz egy bluescreenview-et és az eredményt rakd be ide.
(#) vladcepes válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Köszönöm! Már csinálom is!

blue.jpg
    
(#) mizsei.robi válasza vladcepes hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Ez vagy HDD, vagy memóriahiba. Tegyél fel egy HDsentinelt és az eredményt szintén rakd ide be.
(#) vladcepes válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Okés köszönöm.
De akkor az viszont már csak holnap délelőtt lesz.
(#) vladcepes válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Végül gyorsan csináltam egy képet.

HD.jpg
    
(#) Sanyi220v hozzászólása Máj 5, 2014 /
 
Sziasztok lenne egy kérdésem számítógéppel kapcsolatban.
A kérdés a következő: A számítógépemen áll az óra, és csak akkor indul el ha rákattintok, de miután kikapcsolom ugyan úgy megáll abban az időben amikor ki lett kapcsolva, és amikor újra bekapcsolom ugyan úgy áll abban az időben amiben ki volt kapcsolva. lehet az ellem az oka? mert a régi ellem halott volt így kicseréltem, de ezzel pedig ezt csinálja.
(#) mizsei.robi válasza vladcepes hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Ez jónak tűnik, marad a memóriahiba, takarítsd meg a memória érintkezőit és futtass egy memtestet és takarítsd meg a hűtést, és cserélj hőpasztát a processzoron.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2014
(#) golem válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Csináltam egy memtesztet de hibát nem talált.
Memóriákat egyesével ki próbáltam jó mind
Skype kavar valamit mert ha ugy állitom le a gépet hogy fut akkor jön elő a hiba.
A feladat kezelőböl a daemon proces nem tudom kitakaritani mikor leálitom akkor visza rakja saját magát.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2014
(#) mizsei.robi válasza golem hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
A "Daemonprocess.exe" a mobogenie része. Ha kihúzod a webkamerát akkor is ugyanígy kékhalálozik?
(#) golem válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 5, 2014 /
 
Be sincs dugva a webkamera.
A mobogeniet hogy tudom kitakaritani mert nincs benne a gépbe sehol csak a program files ba.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2014
(#) vladcepes válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 6, 2014 /
 
Hello! na itt vagyok. Egy memteszt mennyi idő alatt fut le? Kiírja hogyha végzett? ,csak rövid videót láttam róla.Azt gondoltam mi lenne ha lefuttatnám így (kérdés hogy mit ír ki)-majd megtakarítom utána a memória kártyákat és aztán megint lefuttatom és így kiderülne a kettő közötti különbség.
(#) vladcepes válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 6, 2014 /
 
A Pss ,Test ezeket hány százalékig kell elmenjenek? Ha van valami hiba gondolom az Errors-nál jelenik meg.
(#) belfi2 válasza vladcepes hozzászólására (») Máj 6, 2014 /
 
Hali!

Minél tovább annál jobb. Akár 24 óra de 2 óra minimum. Ha hibát talál kiírja pirossal de ha lesz ilyen akár csak egy is , akkor annyi a RAM-nak.
(#) vladcepes válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 6, 2014 /
 
Okés köszönöm. Akkor hagyom kb 4-ig biztos. 1.21 órája megy,eddig még semmi szerencsére.
(#) vladcepes válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Szia!
Tegnap hagytam du,4-ig,nem talált semmit.
Vagy kétszer újraindítottam a gépet,most nem csinálta ezt a hibát,(nem értem miért nem-eddig minden egyes indításnál jelentkezett,meg használat közben is-ahogy fentebb is írtam).
Na de majd kiderül a napokba.
Üdv!
(#) belfi2 válasza vladcepes hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Szia!

Attól még lehet vírusos is a géped. Csinálj egy Online Vírus keresést (NOD), és egy boot víruskeresést.
(#) didyman válasza mizsei.robi hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Szerintem meg inkább gyanúsnak. Ha van két gyengülő szektor, az jelenthet akármit is, ilyen esetben minimum egy chkdsk /f-et kellene futtatni minden érintett köteten. Az, hogy a SMART jelez valamit, nem szentírás, lehet ott sokkal nagyobb baj is mögötte, mindenesetre maga a tény, hogy van valami hiba, ami ráadásul szektorhiba kezdeménye, gyanakvásra ad okot.
(#) didyman válasza vladcepes hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
..Ez meg pláne lemezhibára utal, csak nem tudom, hogy a tapasztalt kolléga ezt talán nem vette észre? Olykor előfordul, hogy a SMART által észleltnél hamarabb jelenik meg egy hiba a fájlrendszerben, nem tudja mindig száz százalékosan előre jelezni, illetve naplózni. Kéne egy adatsereg, nem csak ez a két csík.
A hozzászólás módosítva: Máj 7, 2014
(#) didyman válasza golem hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Első körben hangkártya gyanús, illetve annak az illesztőprogramja-frissítsd, hátha meg is oldja.
(#) mizsei.robi válasza didyman hozzászólására (») Máj 7, 2014 /
 
Ha ekkora hiba lenne a lemezen, hogy megborul tőle a win, azt jelezné a smart. A kérdező már engedte lefutni a chkdsk-t ami mint látszik nem talált hibát.
Következő: »»   463 / 1122
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem