Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   464 / 1121
(#) golem hozzászólása Máj 9, 2014 /
 
Sziasztok!

A kékhalálom megszünt hála istenek!
De most gondba vagyok semilyen mp3 vagy audió filét nem játszik le semi program már próbáltam winampot, media palyert, aimpot de semmi meg nyisa de nem játsza le ez mitöl van.
Ami dvd lemezre van ki irva egyet se indit el hol ott jók az mp3 filék.
(#) Szabi1 válasza golem hozzászólására (») Máj 9, 2014 /
 
Nekem gyanús a hardweres "audio codec" ami azt hiszem ADC és DAC ból áll. Lehet hogy szoftveres audio codec hiba, egyszerűen rakd a merevlemezt egy másik gépbe, indítsd el a windowst és nézd meg hogy viszi-e: Ha nem akkor szoftveres hiba ha igen akkor pedig alaplapi hangkártya ("audio codec" ADC DAC átalakítók)
(#) golem válasza Szabi1 hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Szia!

Másik gébe se jó ott is ugyan ez. A win 7 rosz drivereket szed le rá az a baj hogy ehez az alaplaphoz nincs win 7 driver.
Szivemböl felteném az xp és azzal használni a gépet csak annak le járt a támogatása.
(#) Deepthroat válasza golem hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Üdv!

Esetleg még meg lehetne próbálni egy kLite mega codecpack telepítést esetleg Windows saját, vagy Vista driverekkel. Azok nagyon hasonlóak a W7 driverekhez (Vista).
Vagy egy másik partícióra egy XP-t, és rögtön kiderűl.
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2014
(#) belfi2 válasza golem hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Hali!

Mi nem jó a másik gépben!Valahogy nem értem mit miért kell pakolni.
(#) belfi2 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Szia!
Többektől hallottam hasonló problémát , de csak akkor ha külön tette fel az SP3at.Szerezned kellene egy integrált telepítőt.Vagy saját magad integráld a telepítőbe Nlite progival.
(#) ktamas66 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Ha nagyon nincs kedved újrainstallálni megpróbálhatod az eredeti telepítő CD-ről bootolva javítani. Nem a parancssoros javítás, hanem amikor a telepítő felismeri, hogy van már egy rendszer a HDD-n, ott válaszd a javítást (ha nem ajánlja fel lépj ki, mert mindent törölni fog). Így minden telepített programod megmarad (elvileg ). Akár egy másik telepítő CD-vel is megcsinálhatod, amin már van SP3.
De előtte lehet érdemes lefuttatni egy CHKDSK-t, hogy helyretegye a HDD-t, ha valamit elkapált a SP3 telepítő.
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2014
(#) ktamas66 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Valami ilyesmi volt az eredeti.
(#) ktamas66 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
De ez egy SP2-höz kiadott javítás (ha jól látom), az SP3-hoz erre nincs szükség (vagy nem is akarsz SP3-at?).
(#) ktamas66 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
És itt amikor letöltöd hun a file vége?
(#) Deepthroat válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Üdv!

Próbáld meg a megkeresni a hotfixet a Microsoft magyar nyelvű oldalán. Onnan le lehet tölteni ilyesmiket korrekt nyelvi verzióban, ha nem működik az angol nyelvű oldalon a nyelvválasztás.
(#) mikrokapcsolo válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Helló! Próbáld meg, hogy a címsorba beírod, hogy about:config majd keress egy olyat, hogy browser.startup.page ott írd át, hátha megmarad a beállítás.

Szerk.: Mármint az legyen beállíttva, hogy 1. Annak a te beállítàsodat kell hogy kiválassza, és azt hiszem be lehet írni oldal címet is, de abban nem vagyok biztos.
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2014
(#) mikrokapcsolo válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Arról beszélek, hogy mikor megnyitod a böngészőt, ahova a www. akármit írod, onnan el tudod érni az about:config ot. Ha pl a browser.startup.page nél nem 1 vagy a weblap neve van, akkor pl 0ra üres oldalt ad és ilyenek. Ha oda 1 et teszel, akkor elméletileg azt az oldalt tölti be, amit ott adsz meg amit raktál képet.
(#) belfi2 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 10, 2014 /
 
Hali!
Próba ! A beállításoknál (a képednél) először válaszd az alapértelmezést, és alkalmazd. Azután keresd meg az aktuális oldalt , majd válaszd azt.Lehet hogy csak megkavarodott és "helyre kell tenni." Ha már próbáltad akkor nem szóltam.
(#) golem válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Ott is ugyan ez a hiba.
De már a videó is roszalkodik youtubon szoktam zenét halgatni meg ál a videó 2 mp után
meg nem csak ott hanem máshol is. Ezt mért csinálja.
Lehet hogy visza rakom az xp mert már megőrit ez a windows 7.
(#) belfi2 válasza golem hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Hali!
Nézzük jól értem e!? Tehát van egy HDD amin vannak mp3 illetve audio fájlok amiket egymástól független operációs rendszerek nem játszanak le.
Jól értem?
Az hogy szakadozik a netes videó, az egy külön téma.
A hozzászólás módosítva: Máj 11, 2014
(#) glatzkrisztian86 válasza golem hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Én mondjuk kapásból frissíteném a videokártya illesztőprogramját. Mindegyik böngészővel ezt csinálja?
(#) Dióda hozzászólása Máj 11, 2014 /
 
Sziasztok.

Hozzám került egy hp laptop.
Legyalultam a gépet új win7 föl . Eddig okés is a dolog . Majd win frissítések föl és elkezd a gép tőle kluttogni mintha folyamatosan pendrivét dugnék be és kúznák ki az usb portból.
Találkozott már ilyesmivel valaki?
Lehet vene valamit kezdeni?
(#) glatzkrisztian86 válasza Dióda hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Kluttogni? Tippelve valamelyik hardvere lesz a hibás. Én elkezdeném a tesztprogramokat futtatni.
(#) Dióda válasza glatzkrisztian86 hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
De csak ha telepíti a windows frissítéseket azutánn kezdi el?
(#) belfi2 válasza Dióda hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Hali!

Az eszközkezelőben nem látszik semmi helytelen?
(#) Dióda válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Folyamatosan ugrál és nem tudom kivenni mi csinálhatja.
(#) glatzkrisztian86 válasza Dióda hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Azt próbáltad,hogy kikapcsolod a frísítéseket? Mert lehet valamelyik frísítéstől örült meg lehet.
(#) belfi2 válasza Dióda hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Próbáld meg törölni a frissítéseket.Az illesztőket pedig kézzel rakd fel. Utána próba a frissítéssel.
(#) belfi2 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Elfelejtette lecsukni a tetejét !
(#) golem válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Igen jól érted. Win 7 gépek nem játszák a zenét audió fájlokat de az xp gép az lejátsza sőt még a media box is lejátszaa jájlokat.
(#) belfi2 válasza golem hozzászólására (») Máj 11, 2014 /
 
Mind a két Win7 ugyan arról a lemezről lett telepítve?
Azt írod megnyitja a fájlt de nem játsza le. Ezt hogy érted ? Pl az AIMP betölti de ha elindítod nem indul el , vagy csak nem halható?
(#) golem válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 12, 2014 /
 
A két gép más más lemezröl van telepitve.
Az aimp megnyisa de nem inditja el hiába nyomom neki hogy lejátszás.
(#) belfi2 válasza golem hozzászólására (») Máj 12, 2014 /
 
Érdekes hogy két gép nem játsza a lemezt. Bár elképzelhető hogy mind a kettő ugyan úgy sérült le , de fura. Ezen a linken van Bővebben: Link egy kép amin látható a hangkártya hiba. De van ott még más is mert a görgető sáv azt mutatja hogy nem csak az a hiba , jó lenne tudni mi az.
Ha van javító CD-d át kellene futtatni a rendszeren , és egy vírus keresés sem ártana.
(#) Szabi1 válasza belfi2 hozzászólására (») Máj 12, 2014 /
 
Hát ha PAGE FAULT BSOD van én először nem a hangkártyához nyúlnék. Próbáld ki a gépet egy másik merevlemezről ami jó, ha nem múlik el akkor a RAM-ot is nézd át!
A hozzászólás módosítva: Máj 12, 2014
Következő: »»   464 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem