Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   643 / 1121
(#) Dani21 hozzászólása Júl 23, 2016 /
 
Sziasztok
Ha egy laptop (asus x550cl) elindul, mert a ventillátor meg a hdd aktív, de nincs kép akkor mi van?
Mármint mi az oka és hogy tudom megcsinálni?
(#) Petyaa válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 23, 2016 /
 
Először próbáld meg a ramot kivenni, megtisztítani az érintkezőket, majd visszatenni. Az asusnak régen voltak már alaplaphibás szériái reméljük ez nem az.
(#) Dani21 válasza Petyaa hozzászólására (») Júl 24, 2016 /
 
Ez annyira nem régi széria
Azthiszem 2012es vagy '14es
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2016
(#) Buvarruha válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 24, 2016 /
 
Egyszerűen meghalt valami jó eséllyel, ennyi infóból elég nehéz megmondani, hogy mégis mi baja lenne, legfeljebb azt lehet megválaszolni, hogy te azt sehogy sem tudod megcsinálni. Amúgy bios újraírással kezdeném, de a bios reset is segíthet akár, ahoz ki kell szedni az elemet.
(#) nedudgi válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 24, 2016 /
 
Egy külső monitorral egy próbát megérhet.
(#) belfi2 válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Hali!
Ki lett véve a gf 210-es kártya de ma megint össze omlott . A chipset Intel g33/31 . Megint youtube.on ment el . Van ötlet?
(#) Gabó válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Memtest lett futtatva?
(#) belfi2 válasza Gabó hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Már régebben igen nincs hiba . Most a vírusirtót veszem le . Az a rossz hogy véletlen szerűen jön elő a hiba , és így nagyon nehéz behatárolni.
(#) Gabó válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Meg lehet próbálni, egy teljesen új win telepítésével is, vagy akár valami boot cd-s winnel, ha akkor is előjön, hardver, ha nem akkor egy win újratelepítés és minden ok.
(#) belfi2 válasza Gabó hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Egyenlőre megnézzük így, meddig bírja a saját védelmével.Ugyan az a telepítés mint az enyém és ez még egyszer sem omlott össze . Majd kiderül .
Köszi!
(#) Buvarruha válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Milyen alaplapról van szó? Kondenzátorok rendben vannak a ram és az alaplapi lapkák környékén? Egyenlőre ne telepíts windows-t.
(#) belfi2 válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Hali!
ASUS P5KPL-AM EPU kb 5-6éves . Nem régen mikor előjött ez a hiba akkor rendben volt. Megközelítőleg 3 hónapja csinálja , de nem folyamatosan. Várok a telepítéssel . Most szólt a Lányom hogy a defender két Hacktoolswin32 vírust talált. Most megint várunk.
(#) Gabó válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
És mi a vírusírtó?
(#) Buvarruha válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Ó ezek sajnos problémás darabok, találkoztam már néhánnyal, a kondenzátorokat megnézném jó alaposan.
(#) belfi2 válasza Gabó hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Most csak a sajátja
(#) belfi2 válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Áthoztuk a gépet most kap egy RAM tesztet meg ami kell. Sajnos hallottam a problémájukról A lányom szerint csak a 8.1 alatt bohóckodik de szerintem a 7esnél is csinálta. XP alatt biztos hogy nem .Már nem vette fel az illesztő programot sem, lehet mégis csak pakolás lesz a vége. A ramoknak viszont nem egyezik meg a késleltetési idejük
DIMM1: Kingmax KLDD48F-B8KW6 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)
DIMM3: Nanya M2Y2G64TU8HG5B-AC 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2016
(#) Dani21 hozzászólása Júl 28, 2016 /
 
Sziasztok
Ha új gépet szeretnék de még nincs meg a rávaló akkor inkább egyesével vegyem meg az alkatrészeket vagy várjak vele és amikor megvan rá a pénz akkor egyben?
(Csak ha mondjuk most vennék pl egy gtx 750 ti-t akkor az most jó de lehet hogy később a 980 olcsóbb lesz)
(#) gyuszo válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
A Windows, amit telepítettetek az 32 bites, valamint milyen processzor van az alaplapban ?
Az alaplap, a memória, ha Core2 duo proci van benne Win 10 32 bites verzióval el kell, hogy menjen annak ellenére, hogy 9-10 éves intel 775 alaplapról van szó.
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2016
(#) gerleimarci válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Postával mindenképpen spórolsz. Az is biztos, hogy később mindennek megy le az ára. Viszont ha külön veszed, akkor könnyebb eladni a külön-külön garis papír miatt(nálam ez is egy szempont)
Én most raktam össze kb. 100k-ból egy gépet használt alkatrészekből. Egyedül az ssd új.
Fx 8320, alpenföhn matterhorn, gigabyte 990xa-ud3, radeon hd 6970, accelero xtreme IV, gskill ripjaws 2x4gb, hyperx fury 120gb, corsair tx650
(#) BEMcorp válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Én összevárnám a rávalót, és még akkor is vehetsz minden alkatrészt külön számlára(külön garijegy).
Viszont amit ma megveszel, és a polcra raksz pihizni, később valószínűleg jóval olcsóbban megveheted( és nem utolsó sorban akkor indul majd a garija, nem x hónappal előtte, minthogy egyáltalán használnád).
(#) Dani21 válasza BEMcorp hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
Igen erre gondoltam én is
Odd-t, hdd-t meg ssd-t nem akarok venni mert azokat megtartom a mostanimból meg még a cpu coolert egyébként minden mást újat (nem teljesen új gépet akarok. Csak majdnem )
(#) Dani21 válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 28, 2016 /
 
És egy Gtx 750 ti - core i5 6500 kombóhoz elég 500w-os táp?
(#) SzervízMacska válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
Bőven... de az imént még egy 650-es corsair volt a célpont.
(#) Dani21 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
Nekem? Mikor?
(#) SzervízMacska válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
Igazad van, gerlemaci írta.
(#) Dani21 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
És a crossfire hidat csak amd-s videokártyáknál lehet használni vagy nvidianál is?
És a dual-graphics-ot lehet két különböző kártyával használni? (Gtx 750 ti + gtx 650?)
(#) gerleimarci válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
Nvidiánál SLI-nek hívják a többkártyás megoldást. Ez általában csak két egyforma kártyával megy(vannak kivételek). Az SLI sokkal rosszabbul skálázódik, mint a Crossfire.
A többkártyás rendszer hátrányai: micro shutter, nagy fogyasztás, nem minden játékkal kompatibilis.
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2016
(#) Gabó válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
Meg nem art elgondolkozni, hogy megeri e. Dupla fogyasztas, de ki is hasznalod? Fogadok nem. Dupla penz, akkor inkabb egy erosebb vga. Stb...
(#) fecameca hozzászólása Júl 29, 2016 /
 
Sziasztok. A gépem már néha negyedóra resetelgetés, újraindítgatás után bootol be. Ezt okozhatja az alaplapi elem lemerülése, vagy csak egyértelműen Hard Disk probléma? (Read error néha, időnként különböző pontig sikerül a betöltés.)
(#) Dani21 válasza Gabó hozzászólására (») Júl 29, 2016 /
 
Majd vennék új videokártyát és arra gondoltam hogy hídban használjam a mostanival de akkor inkább nem
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2016
Következő: »»   643 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem