Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   733 / 1121
(#) attika válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 21, 2017 /
 
Esetleg a boot sorrendet megnézheted, hogy miről kezdi a bootolást.
Állítsd be a fő vinyóra és a többit kapcsold ki.
Ez kicsit gyorsíthat az induláson ha nem próbál végig mindent.
(#) antikzsolt válasza attika hozzászólására (») Okt 21, 2017 /
 
Igen a boot az megvan. A másodlagos dolgok kikapcsolva.
(#) antikzsolt hozzászólása Okt 21, 2017 /
 
Itt a jelenlegi bios beállitás.
Képeket csak 2x tudom feltölteni sajna
(#) antikzsolt válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 21, 2017 /
 
A képek alapján mit kellene átállítani hogy optimalizáltabb legyen?
(#) RoliNyh válasza krauszkrisztian hozzászólására (») Okt 21, 2017 /
 
Ha másik gépben megy az adott VGA, még az is elképzelhető, hogy nem kompatibilis a te alaplapoddal. Ha ez van, akkor csak másik kártyát tudsz használni, ez akkor sem fog menni.
(Esetleg még egy BIOS updat -et meg lehet próbálni, de nem 100, hogy az segítene a dolgon...)
(#) RoliNyh válasza bbb hozzászólására (») Okt 22, 2017 /
 
Küldtem egy levelet a supportnak.:
Idézet:
„Hello!

I bought a ThiEYE i60e action camera. I would like to join WiFi via the VLC media player program, and open the camera live stream on PC. What is the camera live stream protocoll, IP address and port?

This ThiEYE T5e camera example.: "rtsp://192.168.42.1/live/"
I see the forum.: HTTP API (Thieye T5e) - GoPrawn action cam forums

Erre jött a válasz, hogy.:
Idézet:
„Dear Rendszer

Thank you for your interest in ThiEYE action camera

I am sorry to tell you that i60e does not support live stream function , the chipset of i60e is not Ambarella

More inforamtion please contact us , thank you

Best regards”

Na de nem hagyom ennyiben, visszaírtam, hogy.:
Idézet:
„Hello!

I do not understand.
Then the added mobile app how does it connect to the camera via WiFi? The android mobile phone is live broadcast and you can see the camera's real-time motion picture.

Anyway, I do not understand windows application why not?

(I sent an error report in the attached file.)”

Egyébként sikerült valamit kihámoznod az appból? (Nem sok reményt fűzök hozzá...)
(#) FAZ1 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Okt 23, 2017 /
 
Nekem viszont ebből kettő is van, tehát valóságában és a gyakorlatban NEM SÉRÜLT neki a belső vezérlője, hanem már direkt így telepítették rá a programokat ami rajtuk van.
Életfogytiglanra írásvédett.
Ráadásul ezek 8 GB-osak. És ott van a szemét rajtuk, az egyik partíción - azon a kb. 650 MB-on.
(#) lelkes amatőr válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 23, 2017 /
 
Akkor nem ugyanaz az eset. Én kamerában használtam, majd kb. fél év után vált irásvédetté. A rajta maradt videókat tudom nézni bármikor, törölni viszont már soha sem.
(#) bbb válasza RoliNyh hozzászólására (») Okt 23, 2017 / 1
 
Még nem volt időm foglalkozni vele. A forrást már megnéztem (online apk disassembler a kulcsszó ggole-ban), de még nincs meg a folyam címe.
(#) RoliNyh válasza bbb hozzászólására (») Okt 23, 2017 /
 
Hogy ez nekem nem jutott eszembe.
Na akkor most nézelődök kicsit a forráskódban...
(#) Tomi20 hozzászólása Okt 24, 2017 /
 
Sziasztok

Egy PC szünetmentesről lenne pár kérdésem, pontosabban a kommunikációról. Van egy Mercury M1200 szünetmentesem, működik rendesen, van rajta RS232 csatlakozó, szereztem is kábelt, gépre dugva nem lát semmit a winpower nevű program. Furcsa nekem, hogy is kommunikálna, semmilyen vezérlő IC nincs a szünetmentes panelján, csak pár darab CMOS IC, meg egy LM 339. Annyit szeretnék elérni, hogy áramszünet esetén ha lemerülőben van az akku, rendesen álljon le a gép. Programot, kábel bekötést alig találtam a neten, a gyártó oldalán gyakorlatilag semmi sincs.
A válaszokat köszönöm.
(#) antikzsolt válasza Tomi20 hozzászólására (») Okt 24, 2017 /
 
Talán ez segít. Pdf
(#) vargaf válasza Tomi20 hozzászólására (») Okt 24, 2017 /
 
Milyen operációs rendszert használsz? A honlapon ott van, hogy milyen rendszert támogat a hozzá adott CD-n lévő program: Support Netware 3.XX, Window NT, Unix, Sun OS, HP-UX
A hozzászólás módosítva: Okt 24, 2017
(#) vladcepes hozzászólása Okt 25, 2017 /
 
Sziasztok! Egy új segítségre szorulnék. Adott egy Pc most paramétereket fejéből nem tudok,olyat csinál a gép hogy kb negyed órát telyesen jól,gyorsan müködik és kb negyed óra elteltével egyszer csak leáll,mintha áramszünet lenne. Újraindítás után a Windows megprobálja helyreállítani a hibát. Ti hol kezdenétek? Ez is táphiba lenne?, vagy memória?, Ess-i futtatva rajta de semmi.
Válaszokat köszönöm!
(#) nedudgi válasza vladcepes hozzászólására (») Okt 25, 2017 /
 
Hűtés rendben van? Processzor nem melegszik túl?
(#) vladcepes válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 25, 2017 /
 
Köszönöm! Nem tudom,de akkor ez lesz az első amit megnézek.
(#) belfi2 hozzászólása Okt 27, 2017 /
 
Sziasztok!
Van egy mindössze 1 GB pendrive. Addig ameddig a HBCD-t (10.4) nem akartam ráerőltetni semmi baj nem volt.Több programmal is próbáltam , (Rufus , Yumi, Grub4dos) de nem indult el. Gondoltam leformázom , és felteszem a 15.2 változatát a HBCD-nek.Az működött eddig. Most az a helyzet hogy az opsys látja a pendrájvot de a bios nem . Szóval nem bootol. Csakhogy egy másik gép viszont látja és bootol is róla . Már több javító és teszt programot is futtattam , diskpart-tal is formáztam , aktívvá tettem de nem bootol. Legalább is ezen a gépen nem .Ötlet?
Persze a gép minden más pendrájvot lát , csak ezt nem .
A hozzászólás módosítva: Okt 27, 2017
(#) tomi1990120 hozzászólása Okt 27, 2017 /
 
Sziasztok.Adott ket gtx 950-es videokartya az SLI hidat mindegy hogy helyezem fel ra vagy csak egyfelekeppen lehet?
(#) Tomi20 válasza vargaf hozzászólására (») Okt 27, 2017 /
 
Win7 x64-re szeretnék valami megoldást, serial hiányában nem sikerül a Rups nevű program feltelepítése sem, bár szerintem nem is futna el a gépen.

Köszönöm antikzsolt.
(#) vargaf válasza Tomi20 hozzászólására (») Okt 27, 2017 /
 
A Win7 operációs rendszer valószínűleg nem támogatott egy ilyen régi készülék esetén. Írtam üzenetet is.
A hozzászólás módosítva: Okt 27, 2017
(#) Chipmunk1960 válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 28, 2017 /
 
FAZ1, lelkes amatőr, Sziasztok, Linux alól próbáljátok meg Gparted-el, vagy az Erase-el Hieren-s Boot alatt kiadja a google, SD-ről bootolható.
(#) lelkes amatőr válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Okt 28, 2017 /
 
Kössz az ötleteket, ezeket már mind kipróbáltam, eredménytelenül.
Már csak a vicc kedvéért adtam neki egy derekas hőlégfúvózást is (tudom, semmi értelme), az se segített. Viszont a rajta lévő fájlokat még mindig tudom olvasni.
(#) Firefighter1 hozzászólása Okt 28, 2017 /
 
Sziasztok!
Van tippetek honnan tudnék Win7 7in1 telepítőt letölteni?

Van itthon 2 laptopom mind a kettőn előretelepített win 7 oprendszer van ( azota már winyo csere stb stb...) tehát a mentett zárolt partició elveszett! Egyik homepremium, másik ultimate

A laptop alján mindkettőnek ott a hologrammos matrica a termékkulcsal!

Microsoft serverre felmentem, hiszen termékkulcs alapján letölthető az oprendszer... de a Microsofton csak a "Lemezes" változ érhető el... a recovery-s nem!

Torrentek világa számomra virusfertő... meg van kismillio változat!

Előre is köszönöm!
(#) Gabó válasza Firefighter1 hozzászólására (») Okt 28, 2017 /
 
És elárulod mi is a bajod a "lemezes" verzióval?? Gondolom ISO amit le lehet tölteni, és nem feltétlen kell DVDre írni, megfelel a pendriveos telepítés is.
(#) Firefighter1 válasza Gabó hozzászólására (») Okt 28, 2017 /
 
Jaaa nem ugy van bajom.... hanem...
A Microdoft serverre be kell irnod az termékkulcsot, hogy engedje letölteni!
De amikor beirom az én kodomat akkor válaszba azt kapom hogy ez nem támogatott verzio... és hogy az előretelepitett verzioju Windows reco ery hez vegyem fel a kapcsolatot a Hardwear forgalmazojával!
(#) Firefighter1 válasza Firefighter1 hozzászólására (») Okt 28, 2017 /
 
Igy nem is engedi letölteni... Tehat csak ennyi a bajom hogy nekem recoverys termékkulcsom van....
(#) Tomi20 válasza vargaf hozzászólására (») Okt 28, 2017 /
 
Köszönöm a segítséget neked, és antikzsolt-nak. Működik a program, le is állítja a gépet, csak nem indul automatikusan a windows-al, rendszergazdai jog kell neki hozzá, regeditbe be is raktam, nem indul, csak ha a fiókfelügyeletnél a szintet leveszem minimumra, akkor elindul rendszerindításkor, de nem szeretném a gépet így használni. Hogyan tudok egy programnak ilyen jogot adni? Tulajdonságokban bepipáltam a rendszergazdai jogot, próbálkoztam már a kompatibilitási beállításokkal is.
(#) vladcepes hozzászólása Nov 1, 2017 /
 
Sziasztok! Valaki tudna adni egy linket hogy a tápból kijövö vezetékeken melyiken mit lehet mérni,vagyis hány Voltnak kéne lenni.Szerintem ezzel van a hiba hogy csipog 4 hosszút az alaplam(szerintem nem kapja meg a megfelelő feszültséget)
Választ köszönöm!
(#) Gabó válasza vladcepes hozzászólására (») Nov 1, 2017 / 1
 
(#) vladcepes válasza Gabó hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
Köszönöm! Mindegy melyik negativhoz mérem a többi pozitívot? A kis 4 drotos csatin mennyi kell legyen?
Következő: »»   733 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem