Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   148 / 199
(#) TAKLACO hozzászólása Júl 23, 2013 /
 
HE polot a mostani talalkozora sem lehet elorendelni...?[b][/b]
(#) ImiDj hozzászólása Júl 23, 2013 /
 
Helló!
Szeretném megérdeklődni hogy Erdélyből nem megy-e valaki?Gondoltam én is elmegyek egy HE találkozóra.Ugy is jó lenne ha Mátészalka,Nyirbátor,Debrecen kőzeléből menne valaki.Egyenlőre csak tervezgetem
(#) Gery78 válasza Gyimate hozzászólására (») Júl 23, 2013 / 1
 
De azért remélem nem Tommy géppisztollyal jár körbe Topi. Vagy a segédeinél van a géppisztoly?
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2013
(#) Frankye válasza Gery78 hozzászólására (») Júl 24, 2013 / 3
 
Nekem nem kell géppisztoly, én magam vagyok a fegyver!
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Júl 25, 2013 /
 
Én úgy emlékszem; átutalással fizettünk előtte. Tényleg, mi lesz?
(#) TAKLACO válasza Frankye hozzászólására (») Júl 25, 2013 /
 
Jo volna latni , hogy ezidaig ki jelentkezett...?
(#) Frankye válasza granpa hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
Mivel most nincs olyan opció a jelentkezési lapon, hogy ki hogyan fog/szeretne fizetni, így - gondolom - helyszínen fizetés lesz.
(#) Frankye válasza TAKLACO hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
Valóban. Az előző egy-két találkozó előtt Topi csinált egy térképes kijelzéses izémicsodát (fogalmam sincs, hogy hívják ezeket a netes műholdas térképen kitűzős dolgokat), de idén ez - úgy tűnik - elmarad. (Topinak az utóbbi időszakban annyi a dolga, hogy nem nagyon ér rá ilyenekre, sajnos.)
(#) Gafly válasza TAKLACO hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
@TAKLACO
Idézet:
„Jo volna latni, hogy ezidaig ki jelentkezett...?”

Tényleg jó volna látni, de ez szigorúan titkos információ, csak a helyszínen fog kiderülni
@granpa
Idézet:
„Tényleg, mi lesz?”


Időjárás szempontjából eddig minden évben marha meleg volt, remélem az idén is napsütés lesz és nem kell eső ellen elbújni. Bár nap ellen remélem lesz napvédő.

Kaja szempontából ugye Te es Vodoo vagy kijelölve Topi által a paprikás krumplihoz:

Idézet:
„Ezek alapján akkor: Voodoo, Granpa, Gafly (besegít)”


Én a besegítést úgy csinálom az idén, hogy kb. 10 óra magasságában megérkezem egy szál bicskával és vakarászok pár krumplit ameddig nem kezdődik az építési verseny és/vagy igény esetén a "Hogyan működik a telefon" oktatás (erre való igény nélkül a NYÁK készítési bemutató amire egyébként nagyon fenem már a fogam ).
(#) TAKLACO válasza Gafly hozzászólására (») Júl 26, 2013 / 1
 
Termeszetesen , ha elerheto volna hogy ezidaig ki es honnan jelentkezett akkor sokan optimalizalni tudnak az utazasi koltsegeket pl. telekocsi vagy csak felig telekocsi es ezaltal idot es penzt takaritanameg a kornyezet vedelemrol mar nem is beszellek...
(#) Gyimate válasza TAKLACO hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
Üdv,
Ha van rá igény, akkor még tudok egy kis előadást tartani az SD kártyák lelki világáról és a FAT fájlrendszer alapjairól is. Mellesleg tavaly ha jól emlékszem pár percre el kellett bújnunk egy sátor alá a csepegő eső miatt, remélem idén nem lesz vihar. A fizetést eddig mindig a helyszínen fizettem, nem is tudtam, hogy lehetett máshogy. Még egy dolog: Ha valaki Sátoraljaújhely irányából jön vonattal és még fél, hogy nem találna oda a találkozóra, nyugodtan csatlakozhat.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
AM 8! órakor kezdődik a találkozó (későn jövők térdeinek kukorica előkészítve). A tavalyi időjárás kissé gyenge volt, remélem az idei jobb lesz.
(#) Gyimate válasza granpa hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
húú, akkor viszek térdvédőt, még ha az első vonattal indulok is akkor is leghamarabb 8:30-ra vagyok fent Pesten és még itt Szlovákiában is kell nézni egy busz ami elvisz a határig, onnan még fél óra séta a vonatállomásig, szóval nem érem el még a korai vonatot sem, majd valahogy megoldom, ha máshogy nem hát fent alszom Pesten egy éjszakát.
(#) granpa válasza Gyimate hozzászólására (») Júl 26, 2013 / 1
 
Vidékiek, küvülre szakadtak felmentésben részesülnek, csak a pesti lustákra van szigor.
(#) _vl_ válasza granpa hozzászólására (») Júl 26, 2013 /
 
Pedig tudvalevőleg mindig az esik be utoljára, aki a legközelebb lakik...
(#) morzsa15 hozzászólása Júl 29, 2013 /
 
Üdv!
Szolnok felől megy valaki arra?
(#) Frankye válasza morzsa15 hozzászólására (») Júl 29, 2013 /
 
Én Tápiószecsőről (Magdolna-telepről) megyek. Az a Szolnok - Újszász - Budapest vonalon van. (Vasút.)
(#) Sick-Bastard hozzászólása Júl 30, 2013 /
 
Üdv!

Úgy néz ki, hogy összeállt a NYÁK készítése vasalós technikával bemutató minden részlete.
A verseny végeredmény kihirdetése után azaz 15:00 után kezdődik.
A bemutatót Gyimate fogja tartani.

Aki szeretne lesz lehetőég a saját NYÁKok kinyomtatására is.
Akinek van NYÁK lapja és nyomtatni szeretne, kérem hozza el.
Akinek nincs, de szeretne nyomtatni, annak tudok NYÁKot adni, persze ennek az árát vissza szeretném kérni.
EPCU 160x100 - 560HUF
X5-EP2CU 160x100 - 1000HUF

SB
(#) janikukac hozzászólása Júl 30, 2013 /
 
Sziasztok!
Nem tudom felvetették-e már, de szerintem érdemes lenne egy oldalt létrehozni, ahol a már regisztrált személyek listája található, hogy mindenki tudhassa ki az, aki jön, s ki az, aki nem.
Üdv!
(#) granpa válasza janikukac hozzászólására (») Júl 30, 2013 / 1
 
Legalább azt szeretnénk látni, hányan leszünk kb. Személy szerint amúgy is találkozunk a tetthelyen. Aki nem jön az vesztes.
(#) BEMcorp válasza granpa hozzászólására (») Júl 30, 2013 /
 
Ez igaz, de könnyebb lenne az utazást megszervezni.

Én pl.: Szegedről megyek autóval (5-ös úton végig), van szabad helyem
(#) reloop válasza BEMcorp hozzászólására (») Júl 30, 2013 /
 
Pásztóról megyek autóval, mellettem még minden hely üres. (21-es út, M3)
A hozzászólás módosítva: Júl 30, 2013
(#) sprofan válasza reloop hozzászólására (») Júl 30, 2013 / 2
 
Lehet rossz ötlet, de pont a minap találtam rá a zivi.hu-ra Bővebben: Link, ilyen telekocsis oldal. Ha már itt he-n nincs ilyen, nem lenne célszerű hogy aki kocsival jön az ide felteszi az útvonalát? Leírásba bele lehet írni hogy HE találkozóra megy az ember, és lehetne keresni is itt azoknak akik be akarnak szállni valahova.
(#) Pityu9 válasza granpa hozzászólására (») Júl 31, 2013 /
 
Üdv!
És mi lesz azokkal, akik a Puskás börzén kezdenek és utána átmennek a HE találkozóra (mint jómagam is). Alig várom a találkozót, nekem a tavalyi is nagyon tetszett
Üdv!
(#) granpa válasza Pityu9 hozzászólására (») Júl 31, 2013 /
 
Nekik természetese elnézzük a késést (szakmai okból). Csak 10 körmös!
Más! Viszek néhány 40W-os fénycső fojtót, ha kell a csöveseknek tápszűrőbe. Esetleg néhány relét (24V-os tek., 230V, 6A; foglalatos, vagy tűlábú). Van Reed is!
(#) TAKLACO hozzászólása Aug 1, 2013 /
 
HELLO !
Most olvasom hogy a jelentkezes lezarult , annyit szeretnek hozzafuzni hogy Taklaco es 3 vadidegen szinten ott lesz.
(#) kocsgab002 válasza TAKLACO hozzászólására (») Aug 1, 2013 /
 
Srácok, valami nem jó.
A jelentkezés lezárult, pedig még nem lenne itt az ideje.
(#) Topi válasza kocsgab002 hozzászólására (») Aug 1, 2013 /
 
Köszi! A hiba elhárítva!
(#) potyo válasza Topi hozzászólására (») Aug 1, 2013 /
 
Lesz lista arról, hogy kik jelentkeztek?
(#) granpa válasza TAKLACO hozzászólására (») Aug 1, 2013 /
 
3*(XX / 100-60-90cm /16-26év/ 55-65kg ?!) ez igen!!
A hozzászólás módosítva: Aug 1, 2013
Következő: »»   148 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem