Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Eagle 3D segítség, POV-Ray
Lapozás: OK   42 / 42
(#) niedziela válasza rammeradrian hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Ha az egész topikot nem is olvasod el, legalább egy kicsit olvass vissza
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2014
(#) rammeradrian válasza niedziela hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Azt én néztem, de nekem nincs 3duserpack, csak 3dpack.
(#) niedziela válasza rammeradrian hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Ha bekapcsoltad a saját alkatrész pontot, akkor kell lenni.
De rákereshetsz a 3dpack-ban is arra amit rosszul rendeltél hozzá, és törlöd azt a sort.
(#) juhasz10 válasza rammeradrian hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Üdv!
Javítsd ki az a sort, az " y,0.7,0.6.5 " résznél. y,0.7,0.65 legyen. Magyarul vedd ki a pontot a 6 és az 5 közül.
(#) rammeradrian válasza juhasz10 hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Köszi, ezen már átverekedtem magam, és tényleg ennyi volt amit írsz. Viszont ez a téves hozzárendelés, már töröltem az egészet újratelepítettem és még mindig nem jó. a 3dpac.dat-ba nem is találom azt ami rossz.
(#) eyess válasza rammeradrian hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Eltűnt a projekted ?Vagy most mit nem találsz ?
(#) juhasz10 válasza rammeradrian hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Azt 3dusrpac.dat néven keresd. Eagle3D könyvtárban. Az lehet, hogy megmaradt uninstal után.
(#) rammeradrian válasza juhasz10 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
De nincs ott, még a rejtett fájlok megjelenítése is be van kapcsolva. Újratelepítés után nem tűnt el a projektem hanem épp ellenkezőleg, minden maradt úgy mint előtte, pedig nem bántam volna ha visszaáll a kiinduló állapot. A képen ami van, az minden ami az Eagle3D-ben van.
(#) eyess válasza rammeradrian hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Egy pillanat akkor , azt írod minden maradt a régiben .Pedig te újra telepítetted nem lehet az a hiba , hogy újra telepítéskor máshova telepítette az újat nem pedig oda ahová kellett volna ? Ez egyébként gyakori hiba előfordulás telepítéskor.
(#) juhasz10 hozzászólása Ápr 24, 2014 /
 
A pov fájlt is kezd előröl, ha azt is újra csináltad és ugyanez van, akkor nem tudom mi lehet.
(#) rammeradrian válasza juhasz10 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Töröltem még a mappát is feltettem újra, szóval, biztos hogy ide települt, a pov fájlt meg minden kísérlet után újrageneráltam.
(#) remiasa válasza juhasz10 hozzászólására (») Szept 22, 2014 /
 
Üdv

A 3dusrpac.dat nekem nem az Eagle3D-be van hanem simán az Eagle ulp-be én ott tudtam törölni az alkatrészeket, de csak XP-n WIN7-nél vagy nincs ilyen fájl vagy csak két per jel van benne, és az egész össze vissza működik átlátszó a nyák önkényesen rossz alkatrészt tesz be PL: 555-ös IC helyett egy nagy Elko, Trimmerpoti helyett ellenálást vagy TO92 tokozásu tranzisztort.
XP- nél ninncs ilyen gond tökéletesen működik.
A hozzászólás módosítva: Szept 22, 2014
(#) remiasa hozzászólása Szept 22, 2014 /
 
Mégvalami valakinek nincs esetleg pentawatt-os ,hzip25-p-1.27, hzip25-p-1.00f IC-hez és ca6v , ca9v , ca14v trimmer-hez INC fájl? Vagy egy link ahonnan le tudnám ezeket szedni.

Előre is köszönöm
A hozzászólás módosítva: Szept 22, 2014
(#) niedziela válasza remiasa hozzászólására (») Szept 23, 2014 /
 
Szia !
A 3dpack.dat fájlt keresd meg. ott lesz a 3dusrpac.dat mellett.
De helyesen telepítve drive:\Eagle\ulp\Eagle3D\
A hozzászólás módosítva: Szept 23, 2014
(#) remiasa hozzászólása Okt 12, 2014 /
 
Üdv

Az lenne a kérdésem hogy a renderelt képek háterét hol tudom megváltoztatni mert elég fucsán néznek igy ki a cuccok egy lavor víz felett az asztallap jobban mutatna.
(#) niedziela válasza remiasa hozzászólására (») Okt 13, 2014 /
 
Szia !

Kis keresés után Itt van szó róla
(#) szendi001 hozzászólása Ápr 24, 2015 /
 
Kedves fórumozók! Hullik a hajam, mert nem tudom legenerálni életem első 3D-s képét. Feltettem az eagle3D-t. Futtani is tudom. Elkészül a POV file. POV nem találja az arany ezüst stb fájlokat és nem hajlandó képet generálni. Mi tudnék tenni a problémával?
(#) zolek válasza rammeradrian hozzászólására (») Máj 29, 2016 /
 
Üdv. Az inc file-okat átmásoldat a povray mappában lévő include mappába?
(#) zolek válasza szendi001 hozzászólására (») Máj 29, 2016 /
 
Hello. A telepítés után a 3d -ből át kell másolni inc file-okat. Az előző hozzászólásban ott van hogy hova.
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2016
(#) cszoli hozzászólása Feb 1, 2019 /
 
Üdv mindenkinek! Remélem még aktív a topic. Szeretném a segítséget kérni abban, hogy honnan tudnám letölteni az Eagle3D programhoz kapcsolódó, 38MB-os .zip fájt amibe a png formátumú alkatrészképek vannak, mert a topic elején többször linkelt www.matwei.de már nem érhető el. A google megtalálta az Eagle3D_1_05_27112006 fájlt, le is töltöttem, de a képeket tartalmazó zip-et viszont nem. Előre is köszönöm!
(#) MPi-c válasza cszoli hozzászólására (») Feb 1, 2019 /
 
Ime:
Link
(#) cszoli válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 2, 2019 /
 
Köszönöm szépen, sikerült is a letöltés.
Következő: »»   42 / 42
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem