Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » AT89C2051 programozó építése
 
Témaindító: sanyo, idő: Dec 21, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) sanyo hozzászólása Dec 21, 2006 /
 
AT89C2051 programozó kapcsolási rajzot keresek!
(#) Balu válasza sanyo hozzászólására (») Dec 21, 2006 / 4
 
Ez jó? link
(#) Ven hozzászólása Dec 21, 2006 /
 
És olyan programozót tud-e nekem valaki mondani, a hozzá tartozó letöltő sw-vel, ami az összes típusú (90%) ATMEL 89s -es (80c52) ISP-s típust támogatja?
(#) Ninoo válasza Balu hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
Hello Balu!
Egy quad-ban at 89c2051-24pu-val épített vezérlés van.Lehetséges-e, hogy beázástól meghülyült?És ha igen, tudsz-e újat programozni nekem?
hegusp
(#) csaba987x hozzászólása Szept 18, 2010 /
 
Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni egy olyan problémám van: ATMEL89C2051 mikrokontrollerrel szeretnék kis modell szervókat vezérelni ehhez 93Lc86 , 2 db IRFD120/110 et használok még a vezérlés jelét 2 db mágneses hal kapcsoló adja és megadott program szerint állítja a motor kitérési fokát és idejét ilyen programot szeretnék írni de nem tudom hogy kell.

(milyen nyelven kell írni, milyen parancsok kellenek hozzá) előre is köszönöm a szakértő hozzászólásokat a témában, ha valaki a kapcsolási rajz alapján többet tudna mondani annak elküldöm szívesen
(#) Zotya hozzászólása Nov 12, 2010 /
 
Sziasztok
Easylite 900080-as 5.1-es hangcucchoz keresek AT89C2051-24PI -re programot, vagy programozott mikrokontrolert.
Előre is köszi.
(#) riplid hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy szeretnék egy digitális műszerfalat építeni at89c2051 ic-vel, ami méri a sebességet és a megtett távot. Kapcsolási rajz, meg minden megvan, de nem tudom megírni rá a programot.
Tudna valaki segíteni?
(csatoltam a kapcsolást)
(#) staci123 válasza riplid hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Szia,
a kapcsolási rajz igéretes,esetleg beleférne a fordulatszámmérő,villogó autómatta,lopásgátló... Ha 4 soros kijelzőt használunk ugyanaz a bekötése mint az 1 vagy 2 sorosnak...Számomra egy ilyen progi írása 2-3 nap sok javítással...alacsony a szintem...most nem érzek ihletet... talán lassanként hozzáfoghatnál először LED villogtatással...
(#) riplid válasza staci123 hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Ezt tulajdonképpen vehetem úgyis, hogy áljak neki, és ha a panel kész, akkor tud/tudsz segíteni a programban?

U.I.: Igen a fordulatszámmérésre én is gondoltam.

Köszönöm.
(#) staci123 válasza riplid hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Veheted, szívessen,csakhogy egy újjal gépelek... ilyen esetben hatékonyabb komunikálás kellene... a SKYPE alkalmassabb volna,úgy sem nagy az érdeklődés...Ha összejön,felteheted...
(#) A.PETER hozzászólása Feb 20, 2011 /
 
Sziasztok
Ebből nem lehet egy programozót csinálni?
Vagy ez a kütyü mire jó?

ez.jpg
    
(#) Rumcájsz hozzászólása Szept 19, 2014 /
 
Üdv!

Fel kellene programoznom egy 89c2051-et. Készítettem egy soros AVR programozót, PoniProg2000 programmal próbálkoztam, de sajnos rá kellett jönnöm, ezzel nem lehet felprogramozni.
Tudna-e valaki egy egyszerű programozó leírást és programot?
Előre is köszönöm!
(#) mark.budai hozzászólása Márc 5, 2019 /
 
Sziasztok! Szeretnék AT89C2051-et felprogramozni. Van erre valami egyszerű módszer? Esetleg ha valaki tud ilyet, elküldöm a bin fájlt, és megveszem tőle a felprogramozott IC-t, nekem az is megfelelő, szerintem egyszeri alkalomról van szó, és többet nem lesz ilyenre szükségem. Ezért lehet, hogy kár lenne egy programozót építeni vagy vásárolni.
(#) glaci válasza Rumcájsz hozzászólására (») Szept 22, 2019 /
 
Szia!
Szintén 89c2051-et szeretnék programozni. Az a kérdésem, hogy sikerült e megoldani a problémát? Ha sikerült, akkor légyszíves áruld el, hogy hogyan.
Köszönöm előre is.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem