Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vezeték nélküli fej- és fülhallgató
Lapozás: OK   4 / 4
(#) pucuka válasza Phoenix225 hozzászólására (») Márc 21, 2018 /
 
Mobilhoz használt headsetben van mikrofon kezelés, oda vissza irány, de úgy tudom, az csak mono, és elég korlátozott a sávszélessége is. De jobban utána kéne nézni a modul adataiban, vagy megvenni, oszt kiderül.
(#) Phoenix225 válasza pucuka hozzászólására (») Márc 21, 2018 /
 
Mivel már nagyon felspanoltam magam rajta, megveszem, aztán leírom a tapasztalatokat ^^
Köszönöm
(#) greeneye hozzászólása Nov 7, 2018 /
 
Sziasztok!
Itt is szóba került már a készenlétbe kapcsolás problémája, de nem találtam a megoldásra választ.
Én PC-hez és nem TV nézésre (folyamatos jelszint) használom a fejhallgatót (típusa: Panasonic RP-WF830E-K) és nem akarom minden x percben a dokkolóba visszarakni vagy kapcsolgatni.
Mindenképpen külső eszköz lenne ideális, így nem kell a különböző (akár garanciális) dokkolókba belenyúlkálni, bárkinek jó lenne ez a megoldás típusfüggetlenül.

(off: egyébként nem is értem az egész készenléti dolog értelmét, hiszen a dokkoló, ami konnektorról üzemel elvonul pihenni, bezzeg a fejhallgató, ami elemmel megy súg tovább kitartóan. Pff)

Olyan, az aktív állapotot fenntartó jelre gondoltam, ami lehetőleg nem hallatszik (kellően magas frekvencia? -> ezt esetleg nem vinné át a füles hangszórója) vagy hallható ugyan, de max nagyon rövid impulzust ad a szükséges időközönként.

(Arduino nagyon jó lenne, nem szeretnék panelt gyártani. A gondom, hogy nem értek hozzá, hogy az Arduino 5V-os impulzusaihoz pl mit szólna a PC kimenete vagy a dokkoló, ha bajt okozhat akkor pedig hogyan lehet a sorba úgy közbeiktatni, hogy a PC-be ne jusson vissza a jel és a dokkoló se károsodjon.)
A hozzászólás módosítva: Nov 7, 2018
(#) mate886 hozzászólása Okt 7, 2020 /
 
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani működőképes Sztereo infravövös adó - vevő páros kapcsolást?
Neten csak monokat találtam, esetleg valami stereo coder/decoder kapcsolással kiegészíthetők?

Köszi.
(#) Miska 45 hozzászólása Jan 19, 2023 /
 
Szevasztok. Javaslatokat kérnék Tőletek, olyan vezeték nélkűli fejhallgató vásárlásához, ami jó egy Grundik képcsöves tv hez. A tv-n elől van egy fülhallgató-egy video-egy audio kimenet. Van egy AKG K71 tip. berendezésem, de nem túl jó, mert erős a háttérzaj és kicsi feltőltési idő a fejhallgatónak. Köszi a javaslatokat.
(#) kaqkk válasza Miska 45 hozzászólására (») Jan 19, 2023 /
 
Egy kérdés : Minek új téma ha már van 2 ??
A hozzászólás módosítva: Jan 19, 2023
(#) Gafly válasza Miska 45 hozzászólására (») Jan 19, 2023 /
 
Kaqkk mesternek igaza van, Philips SHC5100.
(#) Ktulu hozzászólása Márc 2, 2023 /
 
Sziasztok.
Valkinek van Philips TAT2206 vagy hasonló bluetooth fülhallgatója?
Érdekelne, hogy a tövén található 2 töltő lyuk közül melyik a pozitív és melyik a negatív.
Tölteni akarom, de nincs meg a töltő talp hozzá.
Egy mérést lenne szíves valaki csinálni a 2 kis aranyozott rugós lábon a töltőjén?
Köszönöm.
(#) Patópali válasza Miska 45 hozzászólására (») Márc 4, 2023 /
 
Szia.
Audio kimenetről hajtod a blokkoló egységet? Nincs lehalkítva a beltéri egységen a hangerő?
Mit jelent a kicsi feltöltési idő? Nem inkább hamar lemerül az akkuja? Ha utóbbi cserélj akkukat.
Akku cserénél figyelj arra, hogy az akku negatív kivezetésénél a ház oldaláról le kell szedni kb 1 cm szigetelést körben, különben nem töltődik az akku mert az akkutartó oldalán is van egy csatlakozó lemez a töltés miatt. Azért találták így ki hogyha sima elemet rak be a tulaj ne tudja tölteni a sima elemet.(felrobbanna).
(#) manao hozzászólása Dec 5, 2023 /
 
nem tudom jöhet-e ide, vezetékes fülhallgatómat (mikrofonos) alig lehet már hallani egyre halkabb pedig ez az első fülhallgatóm ami kibírt egy évet elvesztés,széthullás és kontakthiba nélkül.
(egyedül a mikrofon sz*rt be rajta.)

másik készülékekben is halk, lehet ezzel csinálni valamit mitől van ez? lehet a mikrofonnal összefüggésben? bár ha hagyományos 3-as jack-be dugom akkor is halk.
Következő: »»   4 / 4
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem