Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tuchel-RCA átalakító
 
Témaindító: Bártfai Ferenc, idő: Márc 14, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Sa_fi válasza kobold hozzászólására (») Júl 10, 2008 /
 
Köszi a gyors választ. Ilyenre gondoltam, csak az a baj, hogy sehogy se akar összejönni. A bekötési rajz alapján mindent kipróbáltam, de se kép se hang. Lehet, hogy túl erős lenne a bemeneti jel, amit dvd lejátszóval adok? Egyébként a tv-n van még egy 4 tűs tuchel video bemenet. Kerestem hozzá rajzot, s megpróbáltam bekötni, sajnos sikertelenül.
(#) vgerp hozzászólása Aug 11, 2009 /
 
Sziasztok

Lenne egy kis problémám szeretnék van egy jvc autó rádióm amin van aux in kimenet és cd tárat is képes kezelni.
Ezen a z aux in csatin keresztül szeretném összekötni egy mp3 lejátszóval .Találtam is ehhez megfelelő kábelt
csak az az igazság hgy kb 5-6 ezer Ft körül van az ára és annyit nem igazán ér meg a dolog.
Az aux in csatlakozó mini Din csati 8 lábbal ...ne és ezt nem tudom hgy lehetne rákötni rca anya csatira....
mellékelek képet hgy mit szeretnék megcsinálni.
Közben találtam két bekötési rajz szerüséget csak nem nagyon tudok rajta kimenni hgy mit hova is kellen kötni és véleményem szerinte ez a kettő sem teljesen egyforma .
Remélem tud vki segíteni hgy hgy is kezdjek neki a dolognak ..
Válaszotok előre is köszi
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem