Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Skoda Octavia elektromos probléma
Lapozás: OK   195 / 195
(#) zolika60 válasza xxxyyy hozzászólására (») Feb 12, 2024 /
 
Már a diagnosztikához is kéne
Idézet:
„VAG-COM kábel”
.
(#) xxxyyy válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 13, 2024 /
 
Esetleg tudnál ajánlani olyan megfizethető diagnosztikai terméket, ami megbízható? (Nem professzionális használatra csak hobbi célra egy "bontószökevényhez")
Amióta megvan ez a probléma többször is csináltattam hibakód kiolvasást és nem volt tárolt hibakód ami ezzel lett volna kapcsolatos. Ennek ellenére érdekelne tapasztalatszerzés céljából főként ha legalább élőadat szolgáltatásra is alkalmas lenne.
(#) VIM válasza xxxyyy hozzászólására (») Feb 13, 2024 /
 
Szia! Mivel nem tudok linkelni telefonról így csak képileg tudok utalni a hsz-re ami a segítségedre lehet. Alatta a kormányszervó nyomáskapcsoló helye is megtalálható, hogy hol keresd.
(#) Ge Lee hozzászólása Feb 13, 2024 /
 
Akinek I-es Octavia-ja van, és a gyárival megegyező méretű akku van benne, az megnézhetné nekem, hogy belefér-e a 190mm magas akku. Elvileg, a 242x190x175 (hossz x magas x széles) -nek bele kéne férni, de sajnos a régit nem mértem meg, most meg egy 175mm magas van már benne évek óta, viszont legközelebb 190mm magasat tennék bele ha tudnám biztosan hogy belefér.
(#) xxxyyy válasza VIM hozzászólására (») Feb 13, 2024 /
 
Szia,
Köszönöm, ezt könnyű lesz kipróbálni.
(#) geyseer hozzászólása Márc 2, 2024 /
 
Sziasztok. vag eeprom guru kéne nekem. Van egy octi 1 em 1.8t (2001 immo3) tettem bele egy rs órasort. Sikerült klönoznom az órát.eeprom olvasóval.dashdumpeditorral. sebességjelet is sikeült átirnom,mert ugye az rs 270 ig az 1-8t csak 240 ig van skálázva. viszont valahogy eltúnt az ajtónyitás jelzés, ami a fényszóró rajtafelejtését jelzi, Próbáltam az nyitott ajtót jelzó kisautót is aktiválni,müszercsoport átkódolássai, át tudtam kódólni.de nem müködik.,pedig azt is szeretném aktiválni,Mutatósöprést is szerettem volna,az sem múködik
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2024
(#) Ge Lee válasza geyseer hozzászólására (») Márc 2, 2024 /
 
A kérdéseidre nem tudom a választ, de nekem is 1.8T van, elvileg felhuzattam a motort az RS szintjére de azt ott sem tudták megmondani pontosan, hogy mi a különbség az AUM és az AUQ motor között. Annyit mondtak, hogy elvileg semmi, csak a szoftver meg talán a turbo mérete. Ha netán van pontos infód ne tartsd magadban.
(#) geyseer válasza Ge Lee hozzászólására (») Márc 2, 2024 /
 
A hengerfej. a befecsik. A motorvezérlő szoftver. meg asszem az anyagok(dugattyú,hajtókar) minősége.
Következő: »»   195 / 195
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem