Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Golf IV elektronika
 
Témaindító: Tomszy, idő: Jún 28, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   16 / 48
(#) ZOzo87 hozzászólása Nov 23, 2013 /
 
Sziasztok.

Egy kérdésem lenne.
Van egy 4-es golfom 1998 as kiadás.. es nem tudom hogy valahol megtudom nézni a kinti hőmérsékletet vagy pillanatnyi fogyasztást vagy ilyesmi? A kilométer óránál a baloldali pocok az órát állítja de a jobb oldalival nem tudok semmit csinálni az mire jó ? Nem arra hogy az óra helyett a fent említett adatokat mutassa?

koszi a választ előre is.
(#) metalchild válasza ZOzo87 hozzászólására (») Nov 23, 2013 /
 
Szia!
Napi kilométer nullázó. Ha benyomod egy kicsit hosszan(kb 2 másodperc) akkor a fő kilométer számláló alatti számlálót nulláza.

Üdv
(#) dkrissz válasza vka hozzászólására (») Nov 24, 2013 /
 
Helló ! Köszönöm az ötletet sokat segítettél! Nálam mind 3 vezeték elvolt törve! Szerencsére könnyen orvosolható volt a dolog ! Még egyszer Köszönöm !
(#) ZOzo87 válasza metalchild hozzászólására (») Nov 24, 2013 /
 
Hat azt próbáltam mar es nem csinált semmit. Nem nullázta le.

De itt van egy videó.. http://www.youtube.com/watch?v=GhfnT5mvWCw ha megnézed az óra helyett a kinti hőmérsékletet mutatja.. azt hogy állítja be? Vagy a 98asokban nincs ilyen ?
(#) RUDI01 hozzászólása Jan 15, 2014 /
 
Sziasztok,

nagyon tetszik az oldal, lenne is egy gyors kérdésem. Van 1 golf4-esem 2003.
az előző tulaj nem volt egy nagy szaki ezéert jól át tudták verni a szerelői.
Probléma: műszerfalvilágítás napi első indításnál vibrál. aztán abba hagyja.
Mi ez: fesz szabályzó, kábel, bizti?

Előre is köszönöm a segítséget.
(#) roland9 hozzászólása Jan 25, 2014 /
 
Sziasztok!

Tudom, hogy nem Golf téma de másik fórumot nem találtam nyitni pedig nem akartam ezért gondoltam meg kérdezem itt.
Lenne egy 1.9-es pdtdi AVF kódú VW Passat 2001-es és ezeket a hibákat olvastam ki belőle, és nem igazán találok a hibakódokról semmi normális leírást, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek.

Control Module Part Number: 8D0 907 389 D
Component and/or Version: ABS/ESP front D56
Software Coding: 04255
Work Shop Code: WSC 00028
1 Fault Found:
18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU
P1850 - 35-10 - - - Intermittent


-------------------------------------------------------------------------------
Address 08: Auto HVAC
Controller: 3B1 907 044 H
Component: CLIMATRONIC B5GP 0004
Coding: 17000
Shop #: WSC 00028
1 Fault Found:
00532 - Supply Voltage B+
07-10 - Signal too Low - Intermittent

------------------------------------------------------------------------------


Address 17: Instruments
Controller: 3B0 920 825 A
Component: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V13
Coding: 05125
Shop #: WSC 00000
WVWZZZ3BZ1P286084 VWZ7Z0A3637326
1 Fault Found:
01314 - Engine Control Module
49-10 - No Communications - Intermittent
---------------------------------------------------------------------------------

Address 19: CAN Gateway
Controller: 6N0 909 901
Component: Gateway K<->CAN 0001
Coding: 00006
Shop #: WSC 00028
1 Fault Found:
01314 - Engine Control Module
49-10 - No Communications - Intermittent

---------------------------------------------------------------------------------


Address 46: Central Conv.
Controller: 1C0 959 799 B
Component: 01 Komfortgerát HLO 0001
Coding: 00259
Shop #: WSC 00028
3 Faults Found:
01135 - Interior Monitoring Sensors
36-10 - Open Circuit - Intermittent
01330 - Shareware Version. To Decode all DTCs
37-00 - Please Register/Activate
00928 - Shareware Version. To Decode all DTCs
27-00 - Please Register/Activate
(#) VIM válasza roland9 hozzászólására (») Jan 25, 2014 /
 
Szia! A szoftveres részéhez sajnos még nem értek de amit találtam a hibakódokhoz azt felrakom. Valami nem kerek mert nem akar kommunikálni az ECU az adatvonalon keresztül, gondolom ezért nem jó a komfortelektronika és a klíma sem a teszteléskor. Már a legelején sem ismerős a két hibakód (P1850, 18258), mert nincs ilyen a felsorolásban.
(#) zolika60 válasza VIM hozzászólására (») Jan 25, 2014 /
 
Azt hiszem ez a helyzet, csak sajnos két helyre is feltette a kérdést.
A hozzászólás módosítva: Jan 25, 2014
(#) ramses hozzászólása Feb 25, 2014 /
 
syaztok olyan problémám van h 110-120-nál elmegy a túrbó nyomásom van aki azt mondja h segít ha kitakarítattjuk a túrbót és van aki azt mondja h a szívó soron van 1 szelep amiben a rugó elvan fáradva és nagy nyomásnál elengedi a nyomást valakinek tapasztalat ???? és még olyan h ABS-Kipörgés gátló lámpa világít a kijelzőn mit cserééljek mit nézzek
(#) zolika60 válasza ramses hozzászólására (») Feb 25, 2014 /
 
A turbó hibát innen nehéz volna kitalálni. Lehet egy szivárgó cső is. Az ABS ASR hibához először a szenzorok vezetékeit vizsgáld meg.
(#) ramses hozzászólása Feb 26, 2014 /
 
és 1 ilyen tömb hanetán kinyuvadt akk mennyibe fáj az és ez kerekenként értendő ?? és ha tud valaki még hozzászólást megköszönöm ahogy nekedis Zolika60
(#) zolika60 válasza ramses hozzászólására (») Feb 26, 2014 /
 
Nem tudom milyen pontosan az autód, de 2-3000Ft környékére teszem az árát. A beszerzésben esetleg tudok segíteni, ha kell írj privátban.
(#) ramses hozzászólása Feb 26, 2014 /
 
4-es golf elektronika az alcím és azért írtam ide mert nekemis az van meg van olyan gond jut eszembe h központit lezárom riasztóval és a jobb ajtó lezár majd kinyit ez mikrokapcsoló gomb vagy más a gond ??
(#) teodor20 hozzászólása Márc 4, 2014 /
 
sziasztok!olyan kérdésem lenne hogy hol talalom a Golf4 esen az esp/asr kabeleit es magat a esp/asr modult mert le szeretném őket ellenőrizni.Mert egyszer működik egyszer pedig nem :/
(#) Hipolyt hozzászólása Márc 11, 2014 /
 
Sziasztok!

Az lenne a gondom,hogy kiszedtem a km órát,mert megakartam nézni a napi számlálóval mi a probléma,mert nem reagált a benyomásra. Végül kiderült,hogy egy pici pöcök le van rörve,ami pont benyomná azt a kis gombot,ami nullázná. A lényeg,hogy most visszaraktam az órát,de a számok az óra részénél és az össz. km. állásnál is össze-vissza mutatnak. Kriksz-kraksz. Helyre fog ez állni,csak töltenie kell esetleg vagy mi lehet a baj? Remélem nem csesztem el valamit,habár mikor megnyomom a csatlakozónál,akkor az óra része helyrejön,szóval nem tudom,hogy mi lett vele. Aztán többször le-fel húztam a kábelt,de most már a az össz. km számláló semmit nem mutat!

Van ötletetek,hogy mi lehet a baj? Hagynom el kicsit még "helyreáll" magától vagy KO? A motort is ráindítottam,hátha,de semmi,a biztosítékokat is megnéztem már.
(#) zolika60 válasza Hipolyt hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Szerintem a kijelző kontakthibás valamin okból. Nem kizárt, hogy miattad. Azt vizsgáld meg, körültekintően.
(#) Hipolyt válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
És azt hogy tudom? Mintha hátul a csatlakozóknál/kábeleknél lenne valami.
(#) zolika60 válasza Hipolyt hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Szerintem az órán belül van a gond. Persze innen nem látom, csak találgatok.
(#) ateszgolf hozzászólása Márc 22, 2014 /
 
sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy van egy 1999es 4es golfom és a belsőtér világitás az ablak emelő és a központi zár nem működik hol keressem a problémát?
(#) Bubu54 válasza ateszgolf hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Hali,

először a biztosítékot nézd meg a belső világítasét...
(#) ateszgolf válasza Bubu54 hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
köszönöm válaszod de azt neztem mar es az jo tanácstalan vagyok igy már teljesen hogy mi lehet a gond :-S
(#) Bubu54 válasza ateszgolf hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Esetleg szakadt vezeték?
(#) ateszgolf válasza Bubu54 hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
működött lehuztam az ablakot es mar fel nem tudtam nem nyultam semmihez ezert furcsalom
(#) ateszgolf válasza ateszgolf hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
meg kulcsal kivülről ha bezarom es ugyhagyom a kulcsot elforditva azzal meg feltudom huzni
(#) Bubu54 válasza ateszgolf hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Még az is lehet, hogy a központi zárban belül az egyik mikrokapcsoló nem működik...
(#) macsi01 hozzászólása Ápr 9, 2014 /
 
Sziasztok
g4 1999 ahw motorkód .Tudja valaki hogy az első sárvéd kőn lévő oldalindex hová van bekötve ,cseréltük a sárvédőt és kiderűlt hogy be sem volt kötve viszont csatlakozót sem találtunk a régi alatt.
(#) golden166 hozzászólása Ápr 12, 2014 /
 
Sziasztok

Van egy 1999-es IV-es Golfom 1.4-es és központi zárral.

Olyan kérdéseim lennének hogy a műszerfalon nem jelzi ki csak a napi futott kilómétert és az időt.. Van e arra lehetőség hogy esetleg kijeleztessem vele az átlagfogyasztást ? ha igen hogy lehetséges ?
A másik kérdésem hogy nemrég vettem a kocsit és még nagyon nem is volt ilyen autóm.. az természetes dolog hogy a műszerfalon a kilóméter óra állása és az idő állandóan működik akár le van zárva a kocsi akár nem ? Valamint a központi zár ugyan benne van az autóba de amit kaptam hozzá egy kulcsot abba be van esve a gomb és egy réz vezetés van benne az embléma hátulján pedig egy 3v-os elem... mi kell ahhoz hogy a kulcsot a központi zárhoz ismét távoli távirányítóként ismét tudjam használni ?

A válaszotokat előre is köszönöm !
(#) Steve188 hozzászólása Ápr 27, 2014 /
 
Sziasztok!Nekem 1999 1.9 TDI 66kw 90hp Golf4-em van!Es az lenne a gond hogy sokáig hajt a starter nem akar pöcre gyuladni!!tud valaki segiteni hogy mért van ez?
(#) zolika60 válasza Steve188 hozzászólására (») Ápr 28, 2014 /
 
Több oka lehet. Hidegen és melegen is gond van?
(#) Steve188 hozzászólása Ápr 28, 2014 /
 
Sajnos igen!
Következő: »»   16 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem