Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   267 / 3552
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Hali!

Én is itt vagyok, csak hát a melóban... (És fusiban írom a cikkem. Pszt!)
(#) zenetom válasza Action2K hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Én meg szerintem még ma befejezem az új lézerprojectemet, már vagy 2 hónapja szünetel lustaság miatt
(#) sound.man válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Nekem a mélyláda szünetel a lustaságom miatt. Mondtam anyának, hogy majd hétvégén elkezdem csinálni, de Ő már egyből a szememre vetette, hogy nem lesz abból semmi mert amilyen lusta vagyok.... Nah mindegy.
(#) Georgee válasza sound.man hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Az a sok lusta ember megjött az uj diszkó lájt ha már jön a szilveszter, hát lusta vagyok felfúrni a tartót a fénynek, a konzol nem birná el. Nah ha igy haladunk hogy mindenki leirja miért is lusta akkor a téma cime mellett ott lessz hogy LUSTA PÁKÁSOK
(#) zenetom válasza Georgee hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Én most haladnék, csak VALAKI mindig zaklat MSN-en
(#) Georgee válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Utálom az MSN-t már rég letiltottam volna
(#) zenetom válasza Georgee hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
No comment
A többiek hol vannak megint?
(#) zenetom válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Meghalt a mostani projectemben a lézer.
Ideges vagyok.
Egy darabig most szüneteltetem az elektrót.
Ne tudjátok meg milyen érzés amikor 4 csavart kell már csak helyrerakni és akkor vége mindennek, tömény 1 hónapos tervezés csődbe ment, nem beszélve a megépítésről.
Számomra véget ért a lézeres baromkodás. Egy darabig most nem állok föl, sok buktatója volt ennek a szerkezetnek, de ezt nem fogom megoldani. Minek? Hogy megint tönkremenjen. Nem. Ez egy ördögi kör lenne, aminek sose lenne vége. De most véget vetek.
(#) zenetom válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
A legrosszab az egészben hogy itthon nem tudják felfogni mit jelent ez nekem. Csak annyit mondanak hogy majd legközelebb sikerül meg hasonlók. De fél évig?? 2perc múlva már azt se tudják hogy mit mondtam.
Lehet abbahagyom az elektrót és ezt most komolyan gondolom.
(#) Georgee válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ekkora OFF-t
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ne add fel!

Nekem is volt nem is egy ilyen kudarcom. Leginkább azokból eredendően, amiket saját kútfőből fejlesztgettem.
Ne feledd: 25 éve nem volt még internet Magyarországon (meg amúgy egyáltalán sem). Nemvolt fórum, ahol kérdezhettünk. semmi sem volt, csak a Rádiótechnika újság, meg a könyvtárak IC katalógusai.
Éget el, robbant fel jó pár cuccom. Az egyik a beszerelés utáni tesztúton. házilagos "ECU" egy wartburgba. Este teszek a maradványairól fel képet, ha érdekel. siralmas látvány. Bontásra őrizgetem.

Szóval, egy nagy ember mondása: "Ami nem öl megy, az megerősít!" (és itt a kudarcokra gondolok).
(#) Action2K válasza Georgee hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Így van!

De szerintem, nem olyan vidám a számára!
(#) zenetom válasza Action2K hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Nem akarom föladni se, de félek, hogy újabb kudarc lesz belőle.
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Akkor pihentesd egy picit a projectet (szellőztesd ki a fejed), majd gondold át újra, hol lehet a bibi.
Nálam ez beválik!
(#) Georgee válasza Action2K hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Tudom, nekem is volt nem egy bukott projektem, nah de nem adom fel!!!
(#) Georgee válasza Georgee hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Huhh mindjárt vége az évnek van valakinek valami szilveszteri dekor ötlete??? Most tesztelem a fénytechnikát idáig siker bár még a többi holnap jön

SP_A0210.jpg
    
(#) Action2K válasza Georgee hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
5-kor végzek itt a melóban, 6 mire hazaérek, utána teszek fel képet az enyéimről. Hátha merítesz belőle ötletet.
(#) hapro válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Akkor így bele se kezdj!
Az jó ha félsz, de mire?
Meg van ***va a dolog ha így indulsz neki valaminek, úgy hogy lehet alkotni?
Akkor csak a félelmek leküzdéséről szól az "alkotás", nem pedig arról, hogy örülsz annak amit csinálsz és amikor csinálod jól érzed magad.
Gondolom ez a hobbid, nekem a hobbi arról szól, hogy azért csinálom, mert örömömet lelem benne, amire ez nem igaz azt nem nevezem annak, és ha valamit nem örömből csinálok, akkor azt nem csinálom, kivéve a munkahely . Ez poén volt, most nevessetek.
Más téma: szerencsés az aki olyan helyen dolgozik ahol szeret dolgozni, és örömmel teszi a munkáját a munkahelyen, jelen pillanatban én nem közéjük tartozom, így csak a hobbival és a családdal töltekezem.
ja! remélem nem voltam túlzottan vulgáris. Még a végén megint kapok egy háromszöget érte.
(#) Action2K válasza hapro hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Szia!

Osztom véleményed!

Más: Jól látom, azokat a lombfűrészes dolgokat te csinálod?
Már vagy egy éve rábukkantam az oldaladra, és elállt a szavam!
Gratula!

(ha netán nem a tieid, akkor is királyok!)
(#) Georgee válasza Action2K hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Akkor egy privátot dobj már rám hogy nézzem meg mert el fogom felejteni.
Én olyan helyen dolgozok vagyis olyan szakmában amit szeretek, csak a főnököm hozzáálllása kénmyszerít arra hogy otthaggyam a munkahelyemet
(#) zenetom válasza hapro hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Azt bírom az egészben, hogy akármekkroa kudarc ér, nem tudom abbahagyni. Valami hajt hogy csináljam. Ja, és élvezem, persze nem az ilyen helyzeteket, de pl amikor rájöttem a multiplexelés titkaira és terveztem egy kijelzőt, meg programot hozzá, na az nem ért fel semmivel se! Még mindig büszke vagyok rá és az is leszek.
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Na, erről beszélünk!
Csak így fejlődhet a tudásunk! Kell mindig valami, ami biztatást ad!
(#) Georgee válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Én ha neki esek szerelni valamit akkor az jár a fejemben hogy biztos működni fog persze a legrosszabra készülök, de általában minden sikerül elsőre.
Idézet:
„Akkor csak a félelmek leküzdéséről szól az "alkotás",”
a félelem félelmet szül!!!
(#) Action2K hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Lépek egy kicsit OFF-ra, megyek haza.

Sziasztok!
(#) zenetom válasza Action2K hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Hali!
(#) hapro válasza Action2K hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ja én csinálom őket, most a téli szünetben rakok majd fel megint egy csomó új képet, mert elkészült jó sok új dolog, csak nem volt még kedvem hozzá felrakni őket is.. Köszi az elismerést. Az is hobbim, meg egy kityit tyakmám is.
(#) Georgee válasza hapro hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
én is dolgozgatok rajta csak erős alkatrész hiányban szenvedek, meg nonstop meló december 20ig... A lézerrel el vagyok akadva de majd átmászok a lézeres topicba.
(#) DuMatyi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Eszedbe ne jusson abbahagyni! Én úgy vagyok vele, hogy aki két szöget bever a falba, az ezerszer többet ér, mint aki a Mónika és Balázs Show-n szocializálódik. Én ugyanúgy tudok örülni annak, ha egy lámpát felszerelek, mintha egy erősítő, lemezjátszó, kütyü-mütyü működik. Apró sikereimnek is tudok örülni, nem csak a nagy dolgoknak! Mindenben lehet örömöt találni! Próbáljátok meg mindennek a pozitív oldalát nézni, még annak is, ha valami nem sikerül! mert: "minden egyes sikertelen megoldással közelebb kerültünk a célhoz"

Azzal meg ne törődj, ha mások nem értenekmeg, ld pár oldallal előrébb a neked címzett bejegyzéseimet! Most "padlós" korszakodat élheted, de onnan fel lehet állni! Ez csak a te állhatatosságodon múlik!

Ja, emberek! MI EZ AZ ÁLTALÁNOS LETARGIA???
Nyakamon a vizsgák, én is lehetnék nyomott!

Üdv!

Matthew
(#) Georgee válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Idézet:
„Ja, emberek! MI EZ AZ ÁLTALÁNOS LETARGIA”
Nállam jelenleg az hogy itt van a karácsony 5én lenne fizetés akkor kaptam kőkemény 40 ezret most várom hogy mikor adja ide a főnököm a pénzemet nem akarok ugy ünnepelni hogy én nem vettem semmit. Ráadás a szakmát szeretem, sőt... Nah de emiatt a hozzállás miatt muszály lessz uj állást keresni.

Jah amit sokan irtatok, bennem is van egy természetes félelem amikor szerelek hogy nem lessz jó de nem foglalkozok vele, ugyan ez amikor gravírozok, a tükör összetörhet és jópár óra munkálya tönkrement... De ezeket próbálom kizárni és a feladatra koncentrálni. Ami nem öl meg az erősít
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Idézet:
„MI EZ AZ ÁLTALÁNOS LETARGIA???”


Én tudom a választ. Nagyon egyszerű.

Tél van és nem esik a hó. Ennyi. :yes:
Következő: »»   267 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem