Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   45 / 172
(#) Tocska válasza Ballage hozzászólására (») Jún 9, 2010 /
 
Igen. ... Válaszban igen, tekercsben sajnos nem.
Ilyen nagy értékek nincsenek a kínálatban.
(#) kocsgab002 válasza zmariann hozzászólására (») Jún 10, 2010 /
 
Szia.
Várható mostanában a 24F512? mert ha nem akkor leadom enélkül a rendelésemet, mert már csak ez hiányozna, és akkor megpróbálom máshonnan beszerezni.
Köszönettel:
Kocsgab002
(#) zmariann válasza kocsgab002 hozzászólására (») Jún 10, 2010 /
 
A rendelésedet add le, a 24F512-re még futok 1kört
(#) Ballage válasza Tocska hozzászólására (») Jún 10, 2010 /
 
Kár. Azért köszi. Szerk: Rendelni sem lehet?
(#) MolnarG hozzászólása Jún 11, 2010 /
 
Sziasztok!

5 x 7-es LED mátrixból közös katódosat (TC20 vagy LTP2157AK) tudtok-e beszerezni zöldet vagy pirosat?

üdv.
(#) Petroimro hozzászólása Jún 12, 2010 /
 
Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, ezek a zsinórvezető kerekek mekkora átmérőjű tengelyre valóak:
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link

Köszi!
(#) zsuscsinyo hozzászólása Jún 13, 2010 /
 
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne. Mennyire kompatibilis az SMA050-es forrasztóállomáshoz az IRON-N Solomon forrasztó páka?

Forrasztó páka
Forrasztó páka állomás
(#) MolnarG válasza zsuscsinyo hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Teljesen. A kék gumis páka talán abban jobb, hogy egy kicsit rugalmasabb a vezetéke, mint amit eredetileg is adnak az állomáshoz.
(#) zsuscsinyo válasza MolnarG hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Köszönöm! És ha jól látom rövidebb a fűtőtest, ami a forrasztásnál kényelmesebb.
(#) Topi válasza zsuscsinyo hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Ezt tanusíthatom. Jobb a kék páka. Rövidebb a fűtőelem és jobban is tartja a hőmérsékletet. Sokkal lomhább a sárga hosszabb páka.
(#) roland0327 hozzászólása Jún 13, 2010 /
 
Hello. 1000µF/50V kondenzátort betudtok szerezni 5mm-es lábtávolsággal? Mikorra?
Köszi. roland0327
(#) Frankye válasza roland0327 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Az adatlapja szerint ebben a típusban van 5mm-es lábtávolságú.
Szerk.:
Bocs, most látom, hogy "jelenleg nem rendelhető" státuszú...
(#) roland0327 válasza Frankye hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Igen ezért kérdezem, hogy van-e.
(#) Tocska válasza Petroimro hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
4-es furatúak
(#) Tocska válasza Frankye hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
1000µF / 63V GF létezik RM5-ben.
Pár darabunk van belőle, de a kisimpedanciás kondik utánpótlása sajnos nagyon akadozik, nem úgy megy, mint szeretnénk.
(#) csabee95 hozzászólása Jún 13, 2010 /
 
Nem tudja valaki, hogy a Hestore-ban kapható KIT078 erősítőnek mik a méretei? Vagy hogy milyen hűtőborda kell rá?
(#) roland0327 válasza Tocska hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Nekem kellene 5mm lábtávolságú 1000µF/50V-os kondi de jó lesz a 63V-os is ha a lábtávolság 5mm. A HEstore oldalán ez nincs feltüntetve (legalábbis nem találtam). Ha feladom a rendelést akkor, hogy tegyem ezt a kosárba?
(#) mrobi válasza csabee95 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Ez a kitt tda 2030-as ic-kből áll. Az ic adatlapján van egy rajz meg egy táblázat. Itt a kép.
(#) Tocska válasza roland0327 hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Igazán nem a kötekedés miatt, csak a tisztán látás érdekében idézném az adatlap címsorát: "ELCO, Kis Impedanciás, d13x35 RM5"
Az RM5 az 5mm-t jelent. 13 db erejéig rendelhető, tedd a kosárba.
(#) roland0327 válasza Tocska hozzászólására (») Jún 13, 2010 /
 
Oké. Köszi.
(#) Norberto hozzászólása Jún 14, 2010 /
 
Én csak egy lehetőségről érdeklődnék, csak úgy nagyon "távolról" és nagyon halkan.

Cree LED-ekről lenne szó. Milyen áron tudnátok viszonylag újabb típusú Cree LED-ket beszerezni (amennyiben lehet, az SOS kikerülésével, kissé gyenge a készletük, ill. választékuk)?

XP-G
MC-E
MPL
(#) MolnarG hozzászólása Jún 14, 2010 /
 
MC-E engem is érdekelne. Erre tudtok valamit mondani?
(#) lidi válasza Tocska hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Hi !

0603 -as melegfehér smd ledet esetleg tudtok beszerezni ? Nekem ugyan csak pár tíz darab kéne, de ha a modellezők meglátják, tuti rákattannak.
(#) mat. válasza Tocska hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Helló!
DCF vevő mikorra várható?
Belátható időn belül?
Szerintem már sokan várjuk
Üdv
(#) Tocska válasza lidi hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Valami fehéreket találtam, de a franc se tudja, hogy meleg-e. Hozunk belőlük próbára.
(#) Tocska válasza mat. hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
H. Judit néni az énekelte, hogy sose mondjuk, hogy soha, de ez esetben ez lehet, hogy mégis így lesz.
Hegyekben áll a feladat és a legnagyobb merészséggel se tudnék októbernél előbbi időpontot füllenteni.
(#) szkrep hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
A Fahrenheit 28020 forrasztóállomáshoz való 28932 gyári kódú 0,5mm vastag hegyet be tudnátok szerezni? Ez a legvékonyabb ami van hozzá.
(#) NickE hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
Atmelék már végleg lehúzták a rolót, vagy mi van már? Kapitalista világban el kell küldeni a vevőket, mert nincs proci. Eszem megáll. Mindjárt megőrülök!
(#) Topi válasza NickE hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Nem húzták le a rolót, csak előbb kiszolgálják a nagyokat...
Először olyan gyártókat akik raklapszámra viszik, majd azok a nagykerek akik tálcaszámra viszik, majd úgy jut el mindenfelé a kiskerekbe.

Legoptimistább jóslat augusztusra mondta a helyreállást, legpesszimistább még októberben is az alábbi helyzetet vázolta fel.
(#) potyo válasza NickE hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Ugye te is arra gondolsz, hogy inkább hagyták volna, hogy megvegye őket a Microchip?
Következő: »»   45 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem