Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító
Lapozás: OK   13 / 49
(#) yoeya15 hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
sziasztok...olyat szeretnék kérdezni,hogy nem-e tudtok nekem segíteni abban hogy egy Panorama típusú tv-t kódolni tudjak egy URC22C-15 típusú universal remote controller távirányítóval ??mert nincs hozzá kódlista és nagyon fontos lenne.... előre is megköszönöm a segítségeteket ....
(#) SzervízMacska válasza yoeya15 hozzászólására (») Okt 31, 2010 /
 
Az előtted lévő hozzászólásban van a komplett leírása, abban keresgélhetsz kódot.
A mi falunkban a lányok is tudnak helyesen írni...
(#) bonsay hozzászólása Nov 1, 2010 /
 
urc22b táv kódra lenne szüksége . kérlek segitsetek. orion tv hez kéne. 4 számjegyűek.
(#) atiotezer válasza bonsay hozzászólására (») Nov 5, 2010 /
 
Google, első találat!
(#) ujok hozzászólása Nov 14, 2010 /
 
Nekem van egy URC22B univerzális távirányítóm és nincs kódtáblázatom de azt tudom,hogy négy számjegyű kódok kellenek hozzá.Azaz igazság,hogy költözés közben eltűnt.A ROSSMAN-ban lett várárolva
(#) bonsay hozzászólása Nov 14, 2010 /
 
LÉGYSZI VALAKI !!! URC22B NÉGYJEGYŰ KÓD KELLENE ORION TV-HEZ. LÉGYSZI SEGITSEN VALAKI.
(#) moele válasza bonsay hozzászólására (») Nov 14, 2010 /
 
Szia !
A négy jegyű kódok Orion TV-hez.
0037,0177,0443,0355,0556,1954,0714,0320,0655,0321,0011,0516,0009,0102,0264,0412,1916,1908,0880,1196.
Üdv.: moele
(#) ujok válasza moele hozzászólására (») Nov 14, 2010 /
 
Köszönöm szépen.
(#) czako01234 hozzászólása Nov 27, 2010 /
 
Sziasztok! Valaki meg tudná nekem adni URC22B-hez sony tv-hez a kodot.köszi
(#) peat hozzászólása Dec 6, 2010 /
 
Sziasztok!

Még egy jó pár éve vettem egy Com Uni 5 (comuni5) típusú távirányítót, és most Alien TV-hez szeretném beállítani, de nem tudom hol van a papírja.
Jó lenne valami automata kód kereső funkciót elérni rajta, de ha kódos megoldást tud valaki, az is jó.

Segítségképp csatolok pár képet.

Köszönöm! P.
(#) moele válasza peat hozzászólására (») Dec 6, 2010 /
 
Szia !
Itt megtalálod. Bővebben: Link
Üdv.: moele
(#) peat válasza moele hozzászólására (») Dec 6, 2010 /
 
Nagyon csúcs vagy! Köszönöm szépen!!! Hogy mit össze nem kerestem, de semmi... ))

Köszi mégegyszer!
(#) moele válasza peat hozzászólására (») Dec 6, 2010 /
 
Szia !
Nagyon szívesen. Igaz magyarul nincs meg a leírása, de a fordító használatával könnyen meglehet oldani ! A jelalakok és ábrák segítségével is könnyedén be lehet állítani bármilyen készülékhez ami a leírásban található . Jó munkát !
Üdv.: moele
(#) peat válasza moele hozzászólására (») Dec 6, 2010 /
 
Sikerült is, csak az a baj, hogy jobbra-balra irányít egyik kód sem akarja aktiválni, igaz külön nincs is rajta. Láttam már ehhez valót, ott a körben van fel-le (p +-), balra-jobbra (irányok) és külön ki van hozva alá vol +-. Ebből sajna ez hiányzik, de az alapfunkciókat vezérli.

P.
(#) duolabs hozzászólása Dec 17, 2010 /
 
sziasztok van egy orion tvém a tipusa orion t2136 mtx-s-flat és van egy universum22b-12 tanithato táv de nemreagál semelyik kodra a tv ami szerepel a listába
(#) Csuka761 hozzászólása Dec 17, 2010 /
 
Üdv!
Szeretnék segítséget kérni Most vettem 1 Silvercrest távirányitót a Lidiben. Csak annyi a problémám Hogy van 1 rádiós erősitőm és az erősitőn nem birok sávot váltani pl.cd ről dvd re. Hogyan lehet ezt beállitani?
Mert gondolom belehet.
segitsetek pls
(#) minitrue válasza Csuka761 hozzászólására (») Dec 17, 2010 /
 
HA megvan az eredeti távkapcsolója az erősítődnek, akkor egyszerű: be kell tanítani a hiányzó funkciókra a Silvercrestet. A módja le van írva a kézikönyvében.
(#) BBalázs24 hozzászólása Dec 22, 2010 /
 
Sziasztok remélem tudtok segtitenivan egy philipse tv-m és 2 univerzális távi.. az egyik home by somogyi URC1
másik urc2b. kéne kod hozzá mert a program gomb nem müködik
(#) bebike111 hozzászólása Dec 24, 2010 /
 
van egy roc3205 tipusu thomson távirányitom kellene nekem konka tv hez kod elöre is köszönöm
(#) hege88 válasza minitrue hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Szia!

A Silvercrest tanítható is? (Gondolom a nagy, hosszú lcd-sre gondolsz) Szemeztem vele, de a kiskönyvének a gyors tanulmányozása után én csak azt láttam, hogy ismer egy tucat márkanevet. Na majd legközelebb.

Illetve tud valaki olyan tanítható távirányítót ajánlani, ami kicsi, egyszerű (play/stop, pause, fő gombok), és még rongálás nélkül szét is bontható?
(#) moele válasza bebike111 hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Először is Szia ! Boldog Ünnepeket !
A kóddal nem működik minden funkció, meg tudom adni, de nincs sok értelme. Inkább ezen az oldalon nézz körül !
Bővebben: Link
Üdv .: moele
(#) kadarist válasza hege88 hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Szia!
Igen tanítható. Az eredeti táv kell hozzá és ráirányítva tanítható, meg lehet adni neki, hogy milyen funkcióhoz való a vett jel.
(#) hege88 válasza kadarist hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Köszi!

Már csak kisméretűben kéne valami jó tipp..
HTPC-hez szedegetem a részeket.
(#) moele válasza hege88 hozzászólására (») Dec 25, 2010 /
 
Szia !
Esetleg itt !
Bővebben: Link
Üdv.: moele
(#) bakfitty hozzászólása Dec 26, 2010 / 1
 
hello mindenkinek! boldog karácsonyt! minap kaptam egy cimborámtól egy hq rc univers 27-es távirányitót papirok kódok nélkül. mindeszt azért mert nekem *** a samsung tv-hez a távkapcsom. ha vkinek létezik ehez a tipushoz kód legyen oly kedves és rakja fel nem ide a fórumra. előre is köszi.

Nem kívánt rész törölve. Emellett a helyesírásra és a mondateleji nagybetűkre is odafigyelhetnél. Action2K
(#) Moderátor hozzászólása moele hozzászólására (») Dec 27, 2010
 
Használd a LINK gombot!
(#) karni hozzászólása Dec 30, 2010 /
 
Sziasztok!
Vestel TV-hez kellene urc22b-6n távirányítónak kód.
(#) strohmi hozzászólása Dec 31, 2010 /
 
sziasztok urc22b-6a távirányitóhoz kéne orion

kódok
köszi
(#) moele válasza karni hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
Szia !
A Vestel tv kódját nem tudja az urc22b-6-os táv.
Próbáld automata kereséssel, talán egy két funkciót megtalál, de nem biztos.
Üdv.: moele
(#) moele válasza strohmi hozzászólására (») Dec 31, 2010 /
 
Szia !
Orion kódok: 006,016,028,057,088,108,109,187,188,189,253
Üdv.: moele
Következő: »»   13 / 49
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem