Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TDA7294 végerősítő
 
Témaindító: Dióda, idő: Ápr 17, 2006
Lapozás: OK   342 / 607
(#) reloop válasza pjg hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Szia! Már elküldtem a szerkeszthető változatot a kollégának
(#) pjg válasza reloop hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Bizonyára *
(#) reloop válasza pjg hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Nincs azzal semmi gond. Ha valaki lay-file után érdeklődik, megelőzhetők olyan hibák mint például ennek a kapcsolásnak a megépítése a csatolt legfrissebb változat helyett.
(#) hejdzso hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
TDA 7294-hez vennék készre kimart panelt!Lehetőleg sztereó legyen és egyoldalas tápfeszre!Nem tudom? - hogy 12V-al sikerülhet ilyet építeni?Egy 12-os akksiról hajtanám meg!
Vagyis hogy egyértelmű legyek:
12V -ra,TDA 7294-hez panelt vennék!S lehetőleg sztereó!Vagyis két végfokot akarok építeni!
Egyáltalán lehetséges ezzel az IC-vel?
Köszönöm a válaszokat!Üdv.
(#) Levi Jr. hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
kis feszültségű, asszimetrikus üzem nem ajánlott több forrás szerint. Próbáld ezt: http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/-IZGUv0...9QEwAA
(#) reloop válasza hejdzso hozzászólására (») Márc 31, 2012 / 1
 
Szia! A TDA7294 nem alkalmas erre a feladatra. Ezzel erősíts. Nyák után itt érdeklődj.
(#) Levi Jr. hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Ez a TDA 7560 -as IC, ami egy max. 14.4V-os autós felhasználású IC; erre a célra tökéletes. 4 x 35-40W körül van a teljesítménye, elég bivaly és stabil is. Mindössze 4-6 kondenzátor kell hozzá, megépítése "bolondbiztos".
(#) Levi Jr. hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Köbzoli, szerintem panelt nem túl sok bolt gyárt... bár előfordul horror áron...ezért keresett itt biztos. Egyébként én is keresek (saját időhiányom miatt) készregyártott TDA 7294 -eshez panelokat, hídas és mono változathoz. Aki tud ilyet csinálni nekem kérem jelentkezzen privát üzenetben. Összesen 6-8 db kellene.
(#) Szabi1 hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Hello!
Végre találtam egy jó trafót, amit megtercseltem tda 7294 hidhoz. most egyeniranyitva lead: +37,6v és -37,4 ennyi különbség számít?A képeket telefonnal csináltam, nem túl jó minőségű, csak az utólsó szigetelés után raktam szigetelőszallagot, hogy szebb legyen. A 35Aes graetz-hid kimaradt a kepbol.
(#) hejdzso válasza (») Márc 31, 2012 /
 
Bocsi!De azt hittem -/ nem tudtam /- ez nem probléma?
Abszolút jóhiszeműen érdeklődtem!Akkor vételre vonatkozó közleményt ezek szerint nem írhatok?Bocsi mégegyszer!
(#) reloop válasza Szabi1 hozzászólására (») Márc 31, 2012 / 1
 
Szia! A különbség nem számít. A fotók lemaradtak.
(#) Szabi1 válasza Szabi1 hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
A kep elmaradt. Valami hiba lehet, megpróbálom máshova feltolteni.
(#) Szabi1 válasza Szabi1 hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
(#) Death01 hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Üdv!
Az lenne a kérdésem,hogy a MUTE az mit csinál?
(#) reloop válasza Death01 hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Üdv! Némítást végez. A 10-es láb feszültsége és a jelelnyomás közötti összefüggést a 11. ábra szemlélteti. Bővebben: Link Ha a 10-es lábon a feszültség eléri vagy meghaladja a 3,6V-ot, akkor a némítás biztosan ki van iktatva.
(#) Death01 hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Üdv!
és ha kihagyom a MUTE rész-t?Szóval ha nem nem forrasztok oda semmit?Akkor még fog szólni?
Vagy csak 2 tüskét forrasszak be és rakjak rá jamper-t?
(#) reloop válasza Death01 hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Ha szabadon hagyod bizonytalan lesz a működése. Nagy valószínűséggel nem fog szólni.
Ha semmi szükséged a némításra - mely gátolhatja pl. a bekapcsolás koppanását, vagy védelmi áramkört használsz és ezért közömbösek a bekapcsolási tranziensek, akkor kösd a pozitív tápra.
Ez a teendő a készenléti állapot (9-es láb) vezérlésével is.
Ez egy elég jó kompromisszum.
(#) lali22 hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Sziasztok ez a híd kapcsolás milyen is 2*200 vagy 1*400-as?
(#) kadarist válasza lali22 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia!
Én 2 out-ot látok.
(#) reloop válasza lali22 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia! Így magában 2-2 párhuzamosan TDA7293. Ezzel az előerősítővel ellentétes fázisban lehet meghajtani őket, ekkor hídként funkcionál. A nyáktervet azóta módosítottam, ez a jelenlegi legjobb változat.
(#) dannu hozzászólása Ápr 2, 2012 /
 
Üdv ápítettem egy tda7294 erősítőt de probléma van vele . 40v kap de halkan szol . Van valakinek valami ötelet mit ronthattam el az lehet hogy nagyobb kondikat tettem bele pl 1000uf helyet 4700uf at ? Elméletileg az csak meg szűri az áramot vagy tévedek ? Egyedül a bemenetre tudok tippelni mert egyszer véletlenül hozzá értem és fel hangosodott .
Nyákterv
(#) kadarist válasza dannu hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Szia!
Megfelelő nagyságú bemenőjellel vezéreled?
(#) dannu válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Ez alatt mit értesz elég nagy e a bemenőjel amit pl telefon ad le ?
(#) kadarist válasza dannu hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Igen, arra.
(#) dannu válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Na az jó kérdés mennyinek kell hogy legyen a bolti erősítőmre elég rá dugni a pspmet és szól .
(#) morzsa15 hozzászólása Ápr 2, 2012 /
 
Az miért van hogy a 9-es lábnál nincs meg a 3.6 volt??
(#) reloop válasza morzsa15 hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
A némítás be van kapcsolva.
(#) dannu válasza reloop hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Nyitot vagy zárt állapotba van bekapcsolva a mute ?
(#) reloop válasza dannu hozzászólására (») Ápr 2, 2012 /
 
Légy oly jó egy rajzot mellékelni, mert változó.
(#) Lacko12 hozzászólása Ápr 9, 2012 /
 
Sziasztok!
Véglegesre szeretném építeni a hidalt tda7294-es erősítőmet.
És az lenne a kérdésem hogy milyen ventillátorvezérlő áramkört ajánlotok hozzá esetleg van-e valamilyen bevált kapcsolás vagy kinek milyen kapcsolással van tapasztalata.
És szeretnék clip ledes áramkört is beépíteni erről is ha valakinek van tapasztalata vagy hogy hogy lehet megoldani azt megköszönném sok segítség lenne számomra!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Következő: »»   342 / 607
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem