Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   473 / 1154
(#) Béla74 válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
A hátoldalán lévő felirat az WLG 10 D4021e/f
Ennyi adat van rajta.
(#) vicsys válasza Béla74 hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Innen puskázhatsz:
Bővebben: Link
De egy 330R és +5V segítségével, biztosra mehetsz.
(#) Béla74 válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Köszönöm hogy segítettetek.
Megpróbálom valahogy életre kelteni.
(#) vectra-16 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Szia-0-100c fokig kellene ,hogy mérjen,valami egyszerű ,olcsó,nálam ahol vezérelne 1-2 fok pontatlanság nem számítana.
Légyszives adj nekem egy tipus számot ami ehhez jó és irányárat.
levegő hőmérsékletre kellene ,hogy kacsoljon.
Omron E5a hőfokszabályzó
Sajna én nem értek hozzá,csak most van lehetőségem venni,de az eladónak nincs érzékelője.
(#) kadarist válasza vectra-16 hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Válassz egy kedvezőt!. Katt az aláhúzott szövegre.
(#) Béla74 válasza Béla74 hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Megtaláltam a helyettesítő típusának az adatlapját.
Tudnátok nekem hozzá vezérlő ic-t ajánlani?
(#) vectra-16 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Köszönöm,ezek közül bármelyikkel működik ?valóban nem értek hozzá .légyszives ajánljál1-et ami szerinted megfelel .olyat veszek amit ajánlasz.mint írtam itt pár fok eltérés nem számít
kb.65 fokon kapcsolna be a ventilátor majd hűtene és 60 fokon kikapcsolna-ezt kellene tudnia.
(#) kadarist válasza vectra-16 hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Azt tudni kellene, hogy milyen messze lesz a szabályzótól az érzékelő, mert ha messze van, akkor lehet, hogy három vagy négyvezetékes rendszert kell kiépíteni a vezetékellenállás kompenzálására. Ha nem értesz hozzá, akkor honnan gondolod, hogy önállóan be tudod állítani a szabályzót és be tudod kötni az érzékelőt és a ventilátort?
(#) vectra-16 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Max.50 cm.
(#) vectra-16 válasza vectra-16 hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Van 1 barátom itt és ő segít majd,de sajnos ma még nem jelentkezett.
(#) kadarist válasza vectra-16 hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Itt van egy konkrét típus, erre csak vezetéket kell forrasztani, beállítani a kétvezetékes mérést a szabályzón, bekötni és már készen is van. Érdemes az egészet a vezeték egy szakaszával együtt lezsugorcsövezni annyira, hogy a kerámia burkolatból egy pár milliméter szabadon maradjon.
(#) vectra-16 válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Köszönöm szépen a segítséged és ne haragudj ha értetlen voltam.
(#) dolargaan hozzászólása Ápr 29, 2013 /
 
Sziasztok!

Ez mi lehet? Gugliztam pár órát, nem vezetett eredményre. A legközelebbi találat az egy 256 bites memória, na de az csak 8 lábú jószág.
A hozzászólás módosítva: Ápr 29, 2013
(#) _vl_ válasza dolargaan hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Pedig jó volt a találatod.
Bővebben: Link
A 93xx szériát 8 és 14 lábú kivitelben egyaránt gyártották.
A hozzászólás módosítva: Ápr 29, 2013
(#) majorka válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 30, 2013 /
 
Köszönöm majorka. *

*Miért írod le, ha magadnak köszönöd meg?
A hozzászólás módosítva: Ápr 30, 2013
(#) dolargaan válasza _vl_ hozzászólására (») Ápr 30, 2013 /
 
Köszönöm.
(#) Hollowdrums hozzászólása Máj 1, 2013 /
 
Sziasztok!

Nem alkatrészről szeretnék kérdezni, de nem nagyon találtam jobb helyet, ahol feltehetném a kérdésem.
Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy EZT mire lehet használni, mi akar ez lenni, illetve milyen táppal lehet meghajtani?
Csak német oldalt találtam róla, de az nekem kínai!
A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Máj 1, 2013
(#) Ricsi89 válasza Hollowdrums hozzászólására (») Máj 1, 2013 /
 
A prospektusban valami terminálszerverről van szó. 5V és kb 830mA kell neki. Azt ne kérdezd, hogy mire való, mert nem tudom.
(#) bbazs hozzászólása Máj 2, 2013 /
 
Tudnátok segíteni, miben különbözik a tda1524, a tda1524A-tól?
(#) Szpisti válasza Hollowdrums hozzászólására (») Máj 2, 2013 /
 
Hogyha nagyon le kéne egyszerűsíteni a funkcióját, akkor úgy mondanám, egy számítógépes hálózati végződés.
Moduláris felépítésű, a gyártó által kérésre konfigurálható, internet protokollon keresztül működik. Rengeteg oprendszerrel kompatibilis.
Felhasználása többek közt : üzletekben kártyaolvasó meghajtó, irodai rendszerekben nyomtatók vezérelhetők vele több helyről több nyomtató is, vagy pályaudvari terminálok, pénzautomaták, riasztórendszerek IP-n keresztüli kapcsolattartására alkalmas multifunkcionális eszköz.
Talán így tisztább a kép, mint a tápfeszigény meghatározásával
(#) Szpisti válasza bbazs hozzászólására (») Máj 2, 2013 /
 
Ha vicces akarnék lenni, azt mondanám , csak egy "A" betűben.
Ha meg komolyan mondom, akkor is az A-betű - ami a Phillipsnél azon a helyiértéken a tokozás fajtáját jelenti, itt nevezetesen a plasztik tokozást.
Tehát gyakorlatilag nem jelent felhasználás szempontjából semmi eltérést.

Annyit azért hozzáfűznék, hogy nagy teljesítményű eszközbe én nem tenném, mert iszonyatos zajt tud produkálni ez a tok. Volt vele "szerencsém" játszadozni.
(#) bbazs válasza Szpisti hozzászólására (») Máj 2, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) Hollowdrums válasza Szpisti hozzászólására (») Máj 2, 2013 /
 
Üdv!

Köszönöm szépen a választ, így máris tisztábban látom a dolgokat!
A tápfesz kérdés csak úgy jött
Tehát akkor végül is nekem ez nem sok mindenre használható, lehet el kéne adnom.

Ricsi89: Neked is nagyon köszönöm!
(#) kokike28 hozzászólása Máj 3, 2013 /
 
Sziasztok van 1 AEG CS DVD 250 tipusu auto DVD lejátszóm, a gondom az lenne vele hogy elrobbant benne 1 IC a táplálásnál és igy nem tudom leolvasni hogy milyen volt benne, az utolsó 2 szám látszik csak 76, szerintem valami stabilizátor IC lehetett, 5 lába van ez az amit biztosan tudok, sokat keresgéltem katalógusokba találtam is valamit de nem vagyok biztos benne hogy ez lenne az itt 1 link hogy mire is gondoltam én http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/8661/NSC/LM1576.html de ha valaki tudja 100% -ra hogy mi lehetett a neve az IC-nek az segitsen.

Elöre is köszönöm.
(#) Mekk_Elek hozzászólása Máj 4, 2013 /
 
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy a mellékelt kép jobb alsó sarkában lévő fekete kétlábú alkatrész micsoda? Igazából az alkatrészszimbólum miatt kérdezem, mert én ránézésre kondira tippelnék (felirat semmi), de a nyákon van több kondi is és ott az ismert szimbólum van. Szakadásként viselkedik ellenállás méréskor. Áramkörileg egy tranzisztor C-E közé van kötve. Az egész áramkör egy kenyérpirító időzítője. Köszönöm előre is.

alkatresz.jpg
    
(#) nedudgi válasza Mekk_Elek hozzászólására (») Máj 4, 2013 /
 
Első blikkre egy induktivitás lesz az.
(#) kadarist válasza Mekk_Elek hozzászólására (») Máj 4, 2013 /
 
Ennek nagyon varisztorszaga van.
(#) bankimajki válasza Mekk_Elek hozzászólására (») Máj 4, 2013 /
 
Vagy valami thermistor szerű dolog. Ellenállás mérésre mit mutat? Illetve ha növeled a hőmérsékletet akkor változik az ellenállása?
(#) kadarist válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 4, 2013 /
 
Írta, hogy szakadásként viselkedik.
(#) Mekk_Elek hozzászólása Máj 4, 2013 /
 
Köszönöm a segítő hozzászólásokat. Az időzítőpanelt sikerült megjavítani a fent kérdezett alkatrész ismerete nélkül. Zavar, hogy nem tudom mi lehet, de végül is megoldódott a probléma. Köszönöm még egyszer.
Következő: »»   473 / 1154
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem