Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1062 / 1674
(#) havranarpi válasza vicsys hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Ha valamilyen arany szerű vagy rézhatású spray-el lefújnád a tápkábelt az sem lenne rossz menne a házhoz
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2013
(#) vicsys válasza havranarpi hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Van arany/réz színű festékem, de a régies hatást jobban tükrözné a "vasalózsinór" stílus.
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Köszi! Ezért (is) kedvelem a steampunk stílust: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2013
(#) erdgab válasza vicsys hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
vicsys,nagyon szép lett! Csak nézem,nézem,nézem, ........ ,nem tudok betelni a látvánnyal.Benned egy tehetséges,művészlélek lakozik,bármelyik oldalát nézem is az alkotásnak.
(#) vicsys válasza erdgab hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Gábor!
Köszönöm!
(#) laszlo raduj válasza vicsys hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
En azt a csilagfelyu csavart ragasztanam a fogaskerekhez , majd lecsiszolnam ,hogy ne latszodjon. Haternek egy regi tipusu ujsagcikrol szolo kepet tenek. Tenyleg szep.
(#) vicsys válasza laszlo raduj hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Köszi! Igyekeztem kerülni a ragasztást, inkább forrasztottam ahol csak tudtam.
(#) Alkotó válasza havranarpi hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
"arany szerű"?? Ne bolondozz! Színarany, minimum 2 rétegben. Ami jár az jár... Jár az óra, jár hozzá a nemes fém.
(#) vicsys válasza Alkotó hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Ha ezt tudom, nem csináltatok fogat a karikagyűrűmből...
(#) laszlo raduj válasza vicsys hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
En arra gondoltam ,hogy eltuntetni a csavar fejet onnan, ha osze ragasztod vagy forasztod a fogaskerekel akkor aval be tudod csavarni , es nem latszik a csilag fej.
(#) vladcepes hozzászólása Júl 19, 2013 /
 
Sziasztok!
Megépítettem egy elektromos kapásjelzőt.Elég nehezen akart életre kelni a kapu miatt de sikerült,sok köszönet proli007-nek sokat segített. Így néz ki:
Üdv!
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2013
(#) havranarpi válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Jót mutat.
De az elem és a panel közé tegyél valami szigetelőt .,mert ha az alkatrészláb megkaparja az elemem a festéket akkor az elemház vezet
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2013
(#) vladcepes válasza havranarpi hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Okés köszönöm az észrevételt,holnap meg is csinálom.
(#) havranarpi válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Jó oda valami műanyag darab vagy bakelit vagy egy lemaratott panelhulladék esetleg zsugor cső az elemre
(#) enree válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Gratulálok! Nagyon szépen megcsináltad, ez tartósabb lesz, mint a kínai katrancok, amivel elhalmoznak bennünket, occón. A dobozolás is jó lett!
(#) vladcepes válasza enree hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Köszönöm szépen, most jól működik!,2 hét múlva bevetés, remélem Jòl fog telyesíteni.
(#) enree válasza vladcepes hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Görbüljön! Jó a nicked
(#) vladcepes válasza enree hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Köszönöm! A t betűvel már valahol foglalt volt a név(lehet nem pont itt ezen a fórumon),aztán így maradt ez.
(#) Szammer válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Hát ... ?
Kalap le.
(Bár én szeretem rögtön, ránézésre leolvasni az időt. Általában nem érek rá kiértékelni a kijelzést, kb. ??? másodpercig.)
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2013
(#) vicsys válasza Szammer hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Köszi!
Igen, ez már nem csak egy óra, hanem dísztárgy, művészeti alkotás kategória. A végeredmény a különlegességet célozta meg és azt, hogy ne legyen tömegcikk. Ebből csak ez az egy van/lesz.
(#) granpa válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Ezek szerint tudsz jönni a HE-találkozóra?
(#) sargarigo válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Idézet:
„Ja, és itt van a "bele".”

Nem ér! A videón smd ledek vannak!
(#) Szammer válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Hát, én is hasonlót gondoltam a korábbi "alkotásaid" alapján!
Ha lesz még kellő indíttatásod (alkotói vénád) és türelmed, biztos nagyon sok szuper dolgot fogunk látni tőled (ez nem nyalizás, tisztelet).
(#) vicsys válasza sargarigo hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Eredetileg külön lett volna a digit kijelző rész, amit elvetettem, mert nem tetszett. Nézd csak az üveg csövecskéket a talapzaton...

DSCN0001.JPG
    
(#) sargarigo válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Tök állat! Mennyit agyalsz egy ilyenen, mire kialakul a koncepció?
(#) vicsys válasza sargarigo hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Nem tudom. Nincs időm az időn gondolkodni... Sokat. Egy-egy részletet, többször is elkészítek, hogy minél jobb végeredményt kapjak.
(#) zenetom válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Még a végén megkeresnek a filmesek díszletért
(#) elektrorudi válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Sajnálom, hogy már nem láthatom annak a régésznek az arcát, aki 200 év múlva kiássa...
(#) granpa válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Ezek Smithsonianban lesznek.
(#) rammeradrian hozzászólása Júl 20, 2013 / 2
 
Én is építettem még pár hónappal ezelőtt egy stroboszkóp vezérlőt. A kapcsolás nagyrészt saját fejlesztés. Tartalmaz egy hangvezérlést, és egy órajel generátort. A gyári vezérlők elég drágák, ehhez meg nem vettem semmit, azzal dolgoztam ami itthon volt. Nem veszi fel a gyáriakkal a versenyt, de itthoni céloknak megfelel. A doboz készítés nem az erősségem, lehet azért mert nincsen meg hozzá a kellő szerszám arzenál Itt egy videó amit még a fejlesztési fázisban készítettem. A videó még feltöltés alatt van
Következő: »»   1062 / 1674
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem