Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1637 / 3546
(#) Müszi hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Köszön kollégák a segitő hozzászólásokat, de közben sikerült megoldanom.

Online PDF javitóval sikerült meggyógyítani

MÉgegyszer köszönöm: Müszi
(#) voodoo hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Beírom góógléba hogy:
ITECIR
ITECIR Infrared Receiver.... vagy
ITECIR Infrared Receiver (EC PMC)

és csak drivereket tudok letölteni. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, mert néztem az eszközkezelőt, és egy kis "ismeretlen eszköz" ott sárgán kérdőjelezett.... frissítés. Oké...
Meg is találta. És az pedig a fent felsorolt "device"...

Mire való? De komolyan? Valami érzékelő? Komolyan a góógle csak drivereket főleg angolt töltögetne le. Találkoztatok már ti is ilyen ismeretlen eszközzel ami igazából jelen van de azt se tudjátok mi? Ám ugyan ilyen ismeretlen volt régen nekem a IEEE1394 "device" régi gépembe volt mai napig nem tudom mi volt az. Csak úgy eszembe jutott.
(#) vicsys válasza voodoo hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Infra vevő. Gondolom telóval is tudnál rá csatlakozni.
IEEE1394 pedig a jó öreg firewire. Bővebben: Link
(#) 7805 hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Üdv minden fórumozónak !
Segítséget szeretnék kérni abban hogy kaptam 3-db T-home x300t set top box ot és nem tudja e valaki , hogy hogy lehet rá eredeti szoftwert tenni (windows ce 5.0 ).
Elméletileg földfelszini vevőnek lehet használni meg full hd-s filmeket lehetne rajta nézni legalábbis az "okosak ezt mondják" ehhez kéne nekem segítség
Ha valaki tud infót adni mit hogy kell azt nagyon megköszönném!
(#) mate_x hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni xp telepitessel kapcsolatban.
Szoval ujratelepitettem gepemen xp t, minden jol ment, kiveve, hogy amikor a telepites utan ujraindult a xp betoltese utan kijott a monitorra, hogy out of range[fekete hatter, es ez a monitor uzenete], vagyis tul nagy felbontas. Egyszer mar volt velem ilyen, de akkor kijott ilyen windowsos ablak, hogy segit beallitani a felbontast[hogzha latom ezt az ablkaot akkor kattintsak az okra], de most ez nem jon ki.
Mit tegyek, mert mar 10edszer telepitem ujra fel hatha kijon? Koszi a segitseget.

udv mate x
(#) Ricsi89 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Csökkentett módban próbáltad már állítani? Esetleg drivert leszedni ott és rendesen indítani. Ekkor majd indítás után alapértelmezett felbontás jön be, és ezután driver telepítés és felbontás állítás.
(#) mate_x válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Csokkentett modban hogy kell elinditani?
(#) janikukac válasza mate_x hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
(#) Ricsi89 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Indításkor eszeveszetten nyomod az F8-at és majd bejön egy menü, ahol ki tudod választani a csökkentett módot.
(#) mate_x válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Nekem akkor sajna csak a boot menu jon ki, ott kivalasztom a hard disc et, de ugyanaz mint eddig...
(#) Ricsi89 válasza mate_x hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Akkor kicsit később kezd el nyomkodni, amikor már túljutott a boot-on a gép.
(#) mate_x válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Koszi a segitseget, mar sikerult, de majd inkabb holnap folytatom a kinlodast.
(#) Directors hozzászólása Máj 29, 2011 /
 
Sziasztok!

Aki jártas az akváriumozásban az kérem írjon nekem.
(#) Dániel X válasza Directors hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Üdv!
Néhány dolgot tudok róla.
(#) Directors válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Nos egy ekkora akváriumot szeretnék venni:
hosszúság: 80cm
mélység: 35cm
magasság: 40cm
üvegvastagság: 6mm
Ez egy 112L akvárium lenne.
Ebbe szeretnék vásárolni egy belső szűrőt ami nem csörög csattog,halk és végzi a dolgát.Lehet majd hozzá kapni évek múlva is alkatrészt.Szeretném ha külön nem kellene levegőztető az akváriumhoz.
Max 10ezer forintot szánnék rá+ha nagyon szükséges bele másik szűrőanyag akkor arra még 3-4ezer forintot szánnék.Ahogy olvasgattam talán az Atman, Tetra, Eheim ami márkásabb de ebben nem vagyok biztos.
Külső szűrő mindenféleképpen kell hozzá?
Vagy esetleg két belső szűrő és akkor az egyik csak biológiai lenne a másik meg mechanikai?
Akkor úgy 20 ezret szánnék a két szűrőre.
Ha mindenféleképpen kell akkor azt csak is házilag szeretném megcsinálni.
Ebbe az akváriumba 20-25 3-7cm nagyságú halakat szeretnék.Egyenlőre olyanokat amiket kezdőknek ajánlanak.Guppi.molli.szifó...
Növények mindenféleképpen szükségesek?
Ehhez az összeállításhoz tudnál nekem ajánlani egy jó kis szűrőt?
(#) Directors válasza Directors hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Azt elfelejtettem írni,hogy vagy a Hailea RP-400 vagy az RP-600 néztem én.
(#) szamóca hozzászólása Máj 30, 2011 /
 
Döbbenet! Sandra néniből ez lett mára.
(#) vicsys válasza szamóca hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Most mi van...? Nagyon jól néz ki! Szép kis légzsákokat szereltetett be. :finom:
(#) szamóca válasza vicsys hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Én maradnék a régi kiszeles szemöldökű verziónál.
(#) Imi65 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Szerintem ez volt a csúcs. Már kinézéstanilag.
(#) szamóca válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Megyek meg is hallgatom a méregdrágán vett albumát. Itt még elfogadható volt a szint de mikor az Arabesque-ben énekelt, akkor volt a legszebb. :yes: Most volt májusban 49 éves.
(#) szamóca hozzászólása Máj 30, 2011 /
 
(#) Müszi válasza szamóca hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Abszolut nem csodálkozom rajta
(#) huba válasza szamóca hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Nafene. Ez most volt nálunk. Valahogy a szesszió miatt kimaradt. Azért az igazság hogy nem is hiányzik különösen.
(#) mate_x válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Végre megcsináltam .
Rátettem egy másik monitort, azzal jó volt. Beállítottam a felbontást, visszatettem a régi monitort, és már ezzel is jó
(#) Dániel X válasza Directors hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Üdv!

Azért így márkákban nem vagyok járatos alapokat tudom. Növény kell. Ha élő akkor oxigént termel +ha termetes a növény akkor esetleges búvóhely és ugye díszítő értéke is van. Külső szűrő szerintem akkor kell igazán ha akváriumban nincs hely, a belső szűrőről szaküzletben kérdezősködj mert ha jól tudom az több fajta kapacitásban méretben vásárolható. Ajánlom az expressz.hu oldalt ott is találhatsz jó akváriumot vagy egész szettet, érdemes körülnézni nem egyből bemenni üzletbe. Esetleg pár üzlete felhívni telefonon.
Remélem segítségedre voltam.
(#) mineral válasza szamóca hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Sandra Superconcert. Azért egy kicsit túlzás nem?
(#) szamóca válasza mineral hozzászólására (») Máj 30, 2011 /
 
Az a furcsa hogy pályatársa Caroline Catharina Müller most 47 évesen hozza a formáját.
(#) zolika60 válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Az ígért képek. Kissé már poros, és úgy látom a biztonsági szelep végéből is elveszett az eredetileg réz csavar.
(#) mineral válasza szamóca hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Ez már igen. Ezt már nevezhetjük koncertnek. Egyébként CC ezen a videón 47 éves? :eek2: :finom:
Következő: »»   1637 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem