Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1638 / 3550
(#) szamóca válasza mineral hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Nem, itt még csak 44.
(#) mineral válasza szamóca hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Meg kell hagyni elég tetszetős. Tetszik a természetessége. Semmi műhaj, lufimell, kolbászszáj stb. Szépek a fogai, mosolya. Nálam 17*365 nappal öregebb de azért csak csak elhívnám egy randira. :smoke:
(#) Action2K hozzászólása Máj 31, 2011 /
 
Ülök az íróasztalomnál, "dolgozgatok", mögöttem meg a falon megy a 40"-os lapos TV, benne az ESPN America HD. Időnként rápillantok... Hogy ezek az amerikaiak milyen agyament sportokat ki nem találnak Először azt hittem lepkevadászok. Bővebben: Link
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Ha szereted még Chopin-t, akkor kukkants be ide.Ez az oldal megvan csinálva.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Szép kis masina! Van egy barátom aki korábban épített az én segítségemmel ilyet, igaz kazán nélküli volt, az az egy lengőhengeres gőzgép készült, azóta stirling motorozik
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Legközelebb én is Stirling motort szeretnék, csak sajnos mostanában nem igen van időm.
(#) Dániel X válasza Action2K hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
(#) szamóca hozzászólása Máj 31, 2011 /
 
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Szegény Márta néni. Szokatlan lesz nélküle az időjárás jelentés.
(#) Directors válasza Dániel X hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Köszönöm a segítséged.
(#) pcroland hozzászólása Máj 31, 2011 / 1
 
Hello! Megszületett az 1.000.000.-ik hozzászólás, és pont ez az Ezt is megértük
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 31, 2011 /
 
Hátha...
Tuti nem nézik majd jó szemmel... :hehe:
(#) bankimajki hozzászólása Máj 31, 2011 /
 
Sziasztok, vettem dealextrem-ről egy elemlámpát, ill. egy hozzá való akkutöltőt. És a rendelési számot követve, azt kaptam, hogy elakadt a vámnál. (csatoltam.) ilyenkor mi a teendő. Azt hallottam hogy némely esetekben ilyenkor fizetni kell. (Milyen esetekben kell fizetni, és mennyit?)

untitled.JPG
    
(#) zolee1209 válasza pcroland hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Akkor ezért volt ennyire belassulva az utóbbi pár percben a HE...
(#) pcroland válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Nekem is nagyon lassú volt a hobbielektronika.
2005. Áprilisa óta 1.000.000 hozzászólás. Melyik magyar fórumnak sikerült ez? Ez azért nem kis teljesítmény. Gratulálok hobbielektronika.hu
(#) janikukac válasza pcroland hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Elsősorban Topinak kell a köszönetet és a gratulációt adni, persze ehhez a sok felhasználó társunk is kelletek!

Reméljük még 100szor ennyi lesz!
(#) Ricsi89 válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Ez még semmi. Minden csomag megy a vám elé, majd vagy továbbengedik, vagy sem. Általában 100$ érték alatt(postával együtt) nincs vám. Szóval ha valami olcsó dolog, meg nem is néz ki valami hú de drága cuccnak, akkor simán megúszod a vámot. Mert belenéznek a csomagba és ha drágának ítélik, akkor küldenek majd egy levelet, hogy küldd el nekik levélben a számlát(bankszámlakivonat, stb), amivel bizonyítod, hogy mennyit is fizettél érte.
(#) pcroland válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Hát én nem tudom, de miért rendelsz, főleg külföldről elemlámpát? Én ezt nem értem.
(#) bankimajki válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Zsír, 10k-ba került. Akkor reméljük megúszom. Köszi az infót. Megnyugtattál. Már így is sok egy elemlámpáért. és nem akarok érte többet fizetni.
(#) pcroland válasza janikukac hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Köszönjük Topinak, a moderátoroknak és a többi felhasználónak
(#) bankimajki válasza pcroland hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Még egyszer nem tenném, ha tudnám hogy így sz.....ák a népet. Amúgy azért mert ez egy egész jó lámpa. Ilyen van egy havernak és megtetszett.
(#) pcroland válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Áhh, értem. Küldesz róla egy képet? És miket tud egy 10K-s elemlámpa? Szökőkút van benne?
(#) bankimajki válasza pcroland hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Ez az: Ultrafire
Ill. a hozzá tartozó töltő: Ultrafire charger
Jó kis cucc ez, csak végre kapjam meg.
És hogy miért ez: Pilács
(#) Ricsi89 válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Ha szerencséd van, akkor nem fogják tudni, hogy mit is ér ez az elemlámpa és simán továbbküldik. De ha nincs szerencséd, akkor bizony végig kell járnod a procedúrát. Viszont ha pesten vagy, akkor bemész majd személyesen és elintézed ott helyben. A 10k az épp határeset, ha nagyon szívóznak, akkor 2-3k-t még rá kell majd fizetned, mint ÁFÁ-t és kezelési költséget.
(#) bankimajki válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
És ez hogy megy? Kinyitják és belenéznek? Am. most még Pesten vagyok. De mivel hétfőn reggel érkezett M.o-ra, így már tudni kellene róla valamit, vagy nem?
Akkor még holnap ne is menjek a vámhivatalba ezek szerint.
(#) sooty hozzászólása Máj 31, 2011 /
 
Idézet:
„simpi írta: De ha van parabolád 10MHz-re, hozd el, felállítjuk vidéken elindítjuk a seti2 programot.”

Nekem csak ilyenek vannak, de már nem akartam szétoffolni mindent: :yes:
(#) nagy hoho válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Köszönöm. Jól néz ki, szinte korhű. A henger és a dugattyú a lelke, azt kell pontosan elkészíteni. Remélem télen lesz rá időm.
(#) pcroland válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Nagyon klassz elemlámpa. Viszont nem értem miért kell szívózzanak. Valaki becsomagolta, feladta és valakihez megérkezik, akinek küldték és ő kibontja. A kettő között szerintem másnak nem kéne belekukkantania. Drukkolok, hogy megérkezzen.
(#) Ricsi89 válasza pcroland hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
A vám, az vám. Minden beérkező csomagot átvizsgálnak. Ennyi erővel több millás cuccot is hozhatnék kintről és akkor nem lenne se vám, se áfa, se semmi. De jó is lenne.
(#) Ricsi89 válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 31, 2011 /
 
Elvileg belenéznek, megnézik mi van benne. Hétfőn jött, de úgy dolgozzák fel, ahogy sorra kerül. ha előtte volt még 1000 csomag, akkor a tiéd lesz az 1001-ik, amit megnéznek. De lehet érdeklődni náluk, Az Orczy Tér 1 szám alatt van a "törzshelyük".
Következő: »»   1638 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem