Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » GPS-100 csatlakoztatása
Lapozás: OK   1 / 1
(#) GabenFFK hozzászólása Máj 30, 2012 /
 
Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni a következőben:

Szeretnék összekötni egy Silvercrest CDV-711 multimédiás fejegységet egy külső GPS-100 GPS vevővel

A fejegységen egy 13 tűs PIN "apa" típusú csatlakozó szolgál a GPS vezérlésére.

Bővebben: Link

A Külső GPS-en az adat port egy szabvány 20 csatlakozós számítógép alaplap tápcsatlakozóval van megoldva

Bővebben: Link

A GPS vevőhöz kapott adatkábelen szintén "apa" típusú DIN csatlakozó van. Gondoltam, hogy a lábkiosztásokra ügyelve készítek egy másik kábelt, aminek "anya" oldali DIN csatlakozója van. Ezt az új kábelt csatlakoztatva semmi sem történik, sem kép, sem hang nem jut át.

Sajnos egyik eszközről sincs kapcsolási rajzom. Valakinek van-e tapasztalata, ötlete a lábkiosztásokra vonatkozóan? Esetleg a multimédiás fejegységek DIN csatlakozó lábkiosztása szabványos-e?

Bármi ötletet segítséget köszönettel várok!
(#) neocska válasza GabenFFK hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Ha jol értelmezem a szöveget, akkor biza azzal adtak mindenfélét, ami a müködtetéséhez kell.
Idézet:
„GPS-100 GPS navigáció az autó gyári kijelzőjére érintőképernyővel. GPS-box olyan autóhoz ami rendelkezik gyári fejegységgel, és abban LCD-vel . A gyári kijelzőre kell ragasztani a touchscreen üveget kb. (1,5 mm vastag) és ez a fólia, szalagkábellel csatlakozik a box kábelkötegéhez”

Bővebben: Link
(#) GabenFFK válasza neocska hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Amit linkeltél az egy kiegészítő ehhez a kütyühöz, ami nekem van az ez:

Bővebben: Link

Használtan jutottam hozzá, sajnos nem minden kábele volt meg, illetve amit adtak hozzá, az nem jó a mostani fejegységhez.
(#) Attis 79 hozzászólása Júl 22, 2012 /
 
Jó estét mindenkinek.
Megoldást keresek egy Navon N470-es GPS töltésére.El kalodot az autós töltő kábelem.Kérdésem az lenne hogy amit adtak mellé USB kábelt azt hogy tudnám átt alakítani autós töltőre?Autós töltő dugom az van a benne levő kis elektronikával(ez egy Nokia töltő volt anno)csak a kérdés az hogy melyik kábelt hova kel kötni?ha megoldható.
Válaszokat előre is köszönöm.
(#) neocska válasza Attis 79 hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Szervusz!
Szerintem egyszerübb ha veszel egy ilyesmit , ami legalább 800mAh tölt.
De ha épitgetni akarsz akkor az usb csati lábkiosztása
(#) Attis 79 válasza neocska hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Köszi a választ.Maradok az első tanácsodnál,mert akkor később is tudom használni a kábelt a PC-vel.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem