Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   128 / 259
(#) doki99 hozzászólása Okt 23, 2015 /
 
A motoron nem latok kondit.
(#) botesz válasza doki99 hozzászólására (») Okt 23, 2015 /
 
Ja akkor ebben az állandómágnes forgórészű van.Sajna akkor motor csere mert ez nem javítható!Esetleg szedd szét pucold ki a gond sajna ott van hogy szét van kopva a forgórész.
(#) doki99 hozzászólása Okt 23, 2015 /
 
En is gondoltam ra,csak biztam benne hogy mas is okozhatja ezt a jelenseget.
A mosogatogep korulbelul het eves es rendesen hasznaljuk.
Koszonom a segitseget.
(#) Attiladem válasza botesz hozzászólására (») Okt 29, 2015 /
 
Kozben kideritettem de koszi az aram volt az.
(#) PESZI85 hozzászólása Nov 1, 2015 /
 
Sziasztok!

Elnézést előre is ha nem ide tartozik a téma, de segítséget szeretnék kérni.
Van egy beépíthető bosch mosogatógépem. Szeretném rászerelni az előlapra a konyhához illő burkolatot, de nem tudom hogy kell. valaki el tudná nekem magyarázni vagy esetleg képet küldeni hogy kell? előre is köszönöm a segítséget.
(#) botesz válasza PESZI85 hozzászólására (») Nov 1, 2015 /
 
Szia!Ha újként vetted a gépet akkor van hozzá egy leírás amiben benne van hogyan kell rászerelni.Ha nem új a gép akkor még egyszerűbb.Leveszed a gép elejét és 4 db facsavarral hozzáfogatod a bútorlapot a az előlap 4 sarkán.
(#) PESZI85 válasza botesz hozzászólására (») Nov 1, 2015 /
 
Szia!

Köszi a gyors választ. Sajnos használtan vettem a gépet és nincs hozzá leírásom.
Arra gondolsz hogy az ajtó belsejéből csavarjam ki a csavarokat és leveszem a gép elejét aztán hozzácsavarom a bútorlapot és visszacsavarom a kivett csavarokat. Itt egy kép a gép elejéről. Ezen csak kettő lukat látok ahová én facsavart tudnék elképzelni, az nem gond?
Elnézést a tudatlanságomért.
(#) PESZI85 válasza botesz hozzászólására (») Nov 1, 2015 /
 
Még arra tudok gondolni hogy a gép elején van kettő csavarméretű lyuk, azzal szemben az ajtón belül van egy egy csavar. Azt kivenni és olyan hosszú facsavarral helyettesíteni ami eléri a bútorlapot és odarögzíti az elejéhez. Mi a véleményed?
(#) botesz válasza PESZI85 hozzászólására (») Nov 1, 2015 /
 
Szia!Igen ki lehet venni és egy hosszabb csavarral helyettesíteni.De az biztosabb ha belül lecsavarozod a fém színű előlapot majd azt egy átmenő csavarral hozzáfogatod a bútorlaphoz.Csak arra figyelj hogy az elektronikát ne csavarozd le.
(#) PESZI85 hozzászólása Nov 1, 2015 /
 
köszönöm szépen a segítséget.
(#) elemer24 hozzászólása Nov 1, 2015 /
 
Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni, nálam tapasztaltabb emberektől, hogy egy bosch sms60m08eu gépnél lehetséges-e hogy működés közben nem enged vizet sehol, de ha mozgatom és kicsit megdöntöm akkor valahonnan folyik a víz. Honnan folyhat? Normális-e hogy folyik?
Köszi a segítséget.
(#) botesz válasza elemer24 hozzászólására (») Nov 1, 2015 /
 
Na ná hogy folyik pláne ha előre döntöd.Az hogy folyik az nem normális mint ahogy az sem hogy Te üzem közben döntögeted szerencsétlen gépet.
(#) elemer24 hozzászólása Nov 1, 2015 /
 
Köszi a választ, de nem menet közben gondoltam hanem álló állapotban és üresen. Oldalra vagy hátra dontve tapasztalható ez.
(#) botesz válasza elemer24 hozzászólására (») Nov 2, 2015 /
 
Attól függ. A mosogatótérből normális ha kicsi folyik.
(#) pözsó hozzászólása Nov 9, 2015 /
 
Szép estét!

Van egy Whirlpool ADG 151 mosogatógépem. Amikor a programválasztó gombot hosszabb ideig nyomva tartom ( véletlenül sikerült), akkor a két utolsó 65°C-os program ledje világít.
Mit jelent ez?

Köszi: Pali
(#) EWT hozzászólása Nov 14, 2015 /
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
A mosogatógépem nem akar elindulni, csak azt írja ki, hogy "LE" és berreg a szivattyú. A hiba leírás szerint A szivárgásérzékelő vízszivárgást érzékel. Valaki tudna segíteni merre induljak el?

A mosogatógép típusa: Samsung DW-FN320T

A segítséget előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Nov 14, 2015
(#) botesz válasza EWT hozzászólására (») Nov 14, 2015 /
 
Valahol folyat a géped.A folyás okát kellene megkeresni.Szét kell szedni ki kell önteni a motortérből a vizet és beindítani és akkor meglátod hogy hol folyik.
(#) EWT válasza botesz hozzászólására (») Nov 15, 2015 /
 
Köszi a választ. Már csak kell keresnem egy robbantott rajzot a mosogatógépről aztán hajrá.
(#) kovacs ferenc hozzászólása Nov 15, 2015 /
 
Sziasztok.
Van egy JUNO ELEKTROLUX mosogatógépem és mikor el akarom indítani nem indul el.Eddig mikor beindítottam minden kijelző égett most csak a szárítás visszajelző gyullad ki és nem indul el. Előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Nov 15, 2015
(#) EWT válasza botesz hozzászólására (») Nov 15, 2015 /
 
a készülék tömlő aqua-stop szivárgásgátlóval van ellátva, ha ez rossz, ez is okozhatja ezt a hibajelzést?
A hozzászólás módosítva: Nov 15, 2015
(#) botesz válasza EWT hozzászólására (») Nov 15, 2015 /
 
Az az aqua stop az csak egy külső mágnesszelep.Ilyenformán akkor szokott tönkremenni ha mondjuk megfagy.Persze minden lehetséges.A robbantott ábrát felejtsd el mert nem fogsz találni hozzá.
(#) EWT válasza botesz hozzászólására (») Nov 15, 2015 /
 
Azt hiszem sikerült megoldanom a problémát, a mellékelt képen bekarikázott csatlakozót lehúztam aztán vissza dugtam. jelenleg működik. Köszönöm a segítséget.

FN320T.jpg
    
(#) EWT válasza EWT hozzászólására (») Nov 15, 2015 /
 
Mégsem ez a megoldás. Ismét megállt.
(#) zolika60 válasza EWT hozzászólására (») Nov 15, 2015 /
 
A készülék legalján van egy tálca egy hungarocell úszóval. Ha szivárog a víz ide kerül és leállítja a gépet. Ha valamit szerelsz rajra és megbillented innen kifolyik a víz és újra indul amíg megint meg nem telik. Én amikor hasonló probléma volt a más gyártmányú masinánkkal fel tettem a gépet két hokedlire, leszereltem a tálcát és így járattam, hogy lássam honnan jön a víz. Meg is lett megcsináltam és azóta megy.
(#) botesz válasza EWT hozzászólására (») Nov 16, 2015 /
 
Az a literszámláló csatija.Abba egy reed cső van.cseréld ki az sokszor szokott rossz lenni.
(#) kovacs ferenc hozzászólása Nov 18, 2015 /
 
Köszi most működik nem csináltam neki semmit elindult.
(#) pözsó hozzászólása Nov 19, 2015 /
 
Hibajelenség Whirlpool ADG151: beszivattyúzza a vizet, elindul a mosogatás ~90mp, majd leál és pár óra múlva folytatja. Ilyenkor a programváltót hosszan benyomva mindkét 65°C-os mosás világít. Amikor rendesen csinálja, akkor ez a kettő villog. Mi a gond?

IMG_3550.jpg
    
(#) botesz válasza pözsó hozzászólására (») Nov 19, 2015 /
 
Vizet fűti?
(#) pözsó válasza botesz hozzászólására (») Nov 19, 2015 /
 
Addig nem jut el, még akkor sem, amikor normálisan megy.
(#) botesz válasza pözsó hozzászólására (») Nov 19, 2015 /
 
Lehet hogy nem érzékeli a befolyó vizet vagy a nyomáskapcsolója ( ha van) nem kapcsol.
Következő: »»   128 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem