Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   355 / 580
(#) knightmat válasza knightmat hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
és igen bezárja
(#) botesz válasza knightmat hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
Ennek nem a nyomáskapcsoló lesz a baja...Ha az ajtót bezárja után mit csinál?Elvileg forgatnia kéne.
(#) knightmat válasza botesz hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
1x forgat és utána leáll
(#) botesz válasza tibec hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
Nagy valószínűsséggel ráfolyt a víz az alatta lévő mágnesszelepekre és ez okozta a bajt. Elsőkörben a szelepeket működtető triac-ot nézd meg valószínűleg az szállt el.
(#) botesz válasza knightmat hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
Ebben egy un.induktív jeladós szintszabályzó van. 3 kivezetése van.a háromból ha vaalmely kettőre ráakasztod a műszert akkor különböző ellenállásértékeket kell kapnod annak függvényében hogy mennyire fújod meg a szint.szab.-ot.De ez nagyon ritkán megy tönkre.Inkább a fűtőbetétet ellenőrizd szakadásra testzárlatra.
(#) knightmat hozzászólása Máj 25, 2015 /
 
nagyon köszönjük a gyors segítségedet, megnézzük a triak-ot, reméljük, hogy sikerül megoldani.

További jó estét!

köszönettel knightmat
(#) knightmat válasza botesz hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
fűtőbetét az jó, se zárlat, se szakadás
(#) botesz válasza knightmat hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
NTC? mágnesszelep?Ja és ha jól emlékszem akkor ebben dobpozícionáló is van!
(#) knightmat válasza botesz hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
a dobon csak nyomáskapcsoló, vízhőmérséklet mérő és a fűtőbetét van. Semmi más nincs a dobon.
(#) knightmat válasza botesz hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
köszi még egyszer a segítséget! most megyek és megnézem!

minden jót!
(#) botesz válasza knightmat hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
márpedig kell hogy legyen.A hajtásoldalon van és 2 vezeték megy rá.
(#) dormos válasza tevesbeci hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
Köszönöm a jelentkezést, emailben beszéljük meg a részleteket.

Üdv: Sándor
(#) knightmat válasza botesz hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
Meg lett oldva a probléma!
A baj az volt, hogy a szivattyúházba egy cipzárdarab került, amibe beakadt a propeller és ezért nem bírt elindulni a mosógép!

Még egyszer köszönjük a segítségedet!
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2015
(#) péter71 hozzászólása Máj 26, 2015 /
 
Sziasztok. Van egy zanussi zerowatt mosógép,ami ha beszívja a vizet elkezd mosni, de mindjárt ki is szivattyúzza a vizet. A másik gondja, meg az, hogy folyton fűt a betét. Mi lehet a baja?
(#) péter71 hozzászólása Máj 26, 2015 /
 
És van egy zanussi esyiron aminek az elektronikában egy 8 lábú triak eldurrant. A kérdés csak annyi, hogy ha ez eldurrant,akkor más is mehetett vele? Vagy ez csak bróba után tudom meg?
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Máj 26, 2015 /
 
Most akkor zanussi vagy zerowatt?Mert a 2 nem ugyan az!Légcsapdát pucold ki.Nézd eg hogyha megfordítod a dugót úgy is folyamatosan fűt?
(#) péter71 hozzászólása Máj 26, 2015 /
 
Hello. Bocsi hajdu zerowatt.
(#) moltam hozzászólása Máj 29, 2015 /
 
Helosztok.
Whirpool awe2214 vezérlő összes ledje sötét. Táp jár. 5v:4.8 12v:11.48 Lehet kezdeni valamit vele? Átkondiztam, semmi változás.
(#) tibec válasza botesz hozzászólására (») Jún 1, 2015 /
 
Köszi! Az is elszállt. Már odáig jutottam, hogy most már engedi a vizet, de most az a hibajelenség jött be, hogy nem hagyja abba a víz beeresztést, még akkor sem, amikor a szivattyú már elindul, a túltöltöttség miatt!! Ezt viszont nem sikerült beazonosítani, mi okozza! Ha tudsz, segíts, ill. aki tud, segítsen, mi a hiba oka.
Esetleg, ha valakinek van ilyen panel, ami jó és elfogadható áron eladja, az érdekelne!!!
A hozzászólás módosítva: Jún 1, 2015
(#) tibec válasza tevesbeci hozzászólására (») Jún 1, 2015 /
 
Köszi! Oldódni látszik a csomó! ))))
(#) proman1 hozzászólása Jún 5, 2015 /
 
Üdvözlet mindenkinek

Van egy EWT 1255 tipusú mosógépem ami sajnos kiakadt. Bekapcsolás után bármely programon a dobpozícionáló LED villog, a többi 5'-30' idő múlva kezd világítani és E90-es hibakódot ad ki. Próbáltam rákeresni de pontos meghatározását nem sikerült megtalálni. Az biztos hogy ez a vezérlő hibája, nem tudom hogy javítható-, vagy beszerezhető-e ilyen (12 éves szegény). Ha valaki segíteni tudna megköszönném.
(#) botesz válasza proman1 hozzászólására (») Jún 5, 2015 /
 
Az E90 az kommunikációs hiba kezelő és vezérlőpanel között.
(#) Bertalan75 hozzászólása Jún 5, 2015 /
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Eudora supernova 1200s hibakód törléséhez.
Előre is köszi!☺
(#) Bakman válasza Bertalan75 hozzászólására (») Jún 5, 2015 /
 
Mi a hibakód? Nagy valószínűséggel a hibát kell kijavítani, nem a hibakódot törölni.
(#) botesz válasza Bakman hozzászólására (») Jún 5, 2015 /
 
Az Eudora-nál hiába javítod ki ott törölni kell a hibát különben nem fog indulni.
(#) botesz válasza Bertalan75 hozzászólására (») Jún 5, 2015 /
 
Felmész az eudora weblapjára ahonnan letöltheted a gépedhez a használati utasítást abba benne van a kombináció.
(#) Bertalan75 hozzászólása Jún 6, 2015 /
 
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de csak az Eudora Supernova 1300-as használati utasítását találtam meg.Az a baj nem tudok németül.Írjátok már meg a kombinációt.Előre is köszi!
Hiba kód: F4
(#) proman1 válasza botesz hozzászólására (») Jún 7, 2015 /
 
Köszönöm.
(#) pont hozzászólása Jún 9, 2015 /
 
Sziasztok! Egy AEG 70260-as felültöltős mosógép, semmit nem csinál, csak megy lassan az idő visszafelé, és közben nem is világít a kulcs (ajtózár) szimbólum. Bekapcsolás után, programot lehet választani, csak aztán indító gomb megnyomása után "néma csend és......" csak számol visszafelé, de vagy 5 perc alatt csak egyet. Ha valaki tudna segíteni, megköszönnénk.
(#) botesz válasza pont hozzászólására (») Jún 10, 2015 /
 
Az ajót bezárja?
Következő: »»   355 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem