Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1635 / 3552
(#) moltam hozzászólása Máj 26, 2011 /
 
(#) zolika60 válasza moltam hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Ha lesz mivel, lefényképezem azt a gőzgépet, amit én csináltam, az unokahúgomnak. :yes:
(#) janikukac hozzászólása Máj 26, 2011 /
 
Szegedi emberkék!

Valójában mit fed ez a nagy börze a Satelban? Valaki volt már a börzéjükön? Olcsóbbak jóval a felszerelések? Kb mennyivel?
(#) Ricsi89 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Miféle gőzgép ez? Valami rajz nincs róla? Szeretnék én is csinálni valami saját belső, vagy külső égésű motort. Majd egyszer...
(#) zolika60 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Még a víz is. Szerintem ha a helyén fogyasztod akkor a legjobb. Ma is felfaltam vagy fél kilót.
(#) zolika60 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Ez egy egyszerű masina. A nagyapám vett még apámnak hasonlót a harmincas évek végén. megpróbálok neked valamit találni a guglival. Ha nem megy, holnapután lefényképezem a húgom gépével.
(#) nagy hoho válasza vicsys hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Én valamit elszúrtam. Egy papritamag sem kelt ki. Én papír zsebkendő között csíráztattam mint a többi fajtát is.
Mind kicsírázott kivéve a naga. Az be penészedett.
(#) nagy hoho válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Létezik egy kiskócsag nevű faj, nálunk is van a tavon.
(#) nagy hoho válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Nekem is volt gőzgépem kb 10 éves koromban, de valahova eltűnt. Nagyon sajnálom mert akkor a csodájára jártak. Egy álló henger volt alatta a tűztér. A henger egyik oldalán a dugattyú, a másikon oldalon egy lendkerék volt. Vörösrézből volt az egész. Én is várom a képet róla, csinálnák az unokámnak egyet.
(#) mandor hozzászólása Máj 26, 2011 /
 
Hali!
Ezt figyi:
Menj a csávó fejére az egérrel.
(#) zolika60 válasza nagy hoho hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Holnap megkérem az unokahúgom, hogy csináljon néhány képet róla. Ez technikailag hasonló. Bár az enyém szerintem szebb. Bővebben: Link
(#) Gafly hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Megint felment egy emeletes busz a gyorsforgalmira. Nem kis dugó van. Szerencsére nekem mellette és nem rajta kellett mentem
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Van aki fehér bottal vezet emeletes buszt?
(#) bankimajki hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Sziasztok, van itt debreceni kolléga? Mert nemsokára mennem kell majd interjúzni és nem tudom hogy Debrecen vasútállomástól hogy jutok el a legegyszerűbben és legolcsóbban a Debrecen Határ út 1 címre. Ebben segítsen nekem valaki, aki jártas Debrecenben. Köszönöm szépen.
Üdv.: Miki
(#) bankimajki válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Eddig én is eljutottam, de nem tudom hogy a közlekedést hogy oldjam meg. Mert nincs annyira közel. Bár legvégső esetben sétálok. Igaz melegben és öltönyben nem túl nyerő választás.
(#) zolika60 válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Tán a TAXI sem túl drága vidéken.
(#) bankimajki válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Gyalog 1 óra 10 perc. Nem nyerő. Valami tömegközlekedés kellene, de az meg nincs a google-ben.
(#) Ricsi89 válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Nos elvileg a Nagyállomástól a Segner térig elmész a 32-es busszal. Ott átkutyagolsz a térre(mert a 32-es a tér előtti út másik oldalán rak le). Onnan pedig a 17Y-al tudsz elmenni a határ utcáig. Elvileg az "Ipari park, bejáró út" megállóig kell menned, az rak le a határ utca elején. Ja és egy kis segítség. Bővebben: Link Ha valami kell még, akkor szólj.
(#) Ricsi89 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Lehet, hogy olcsóbb, mivel 300Ft körül van 1 jegy. És át is kell szállni egyszer. Tehát akkor már kb 600Ft csak az odajutás.
(#) janikukac hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Sziasztok.

Megyek Szegedre, veszek alkatrészeket. Jeeee. Ezt vártam. Szép lassan átsinbuszozok.

Remélem minden jó lesz, amit szerzek.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Sok sikert. Nem csalódhatsz, ha átgondoltad rendesen mire van szükséged. Ha esetleg listát is írtál róla még nagyobb az esély a sikerre.
(#) janikukac válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Mindig szoktam, sőt, előre is számoltam mindent.

Apáéktól meg kapok pénzt csipeszekre. Az hiányzott a felszerelésből. Anya meg mondta, hogy nyáron egy szoba át lesz alakítva műhellyé.

Most már csak a kis értségim kell, hogy sikerüljön. Milyen butaságokat vezetett be a kormány itt..
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Milyet?
(#) janikukac válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Hát, tavaly még úgy volt, hogy sima felvételik voltak a középsulikba, és kaptak egy füzetet, amiben volt sok feladat. Azok a feladatok közül meg volt a felvételi. Most az van, hogy kaptunk 350 feladatos példatárt, és ami abban van, ahhoz HASONLÓ feladatok lesznek. Már írtunk próbát, ami rosszul sikerült. Matekom az 20/12 lett, de úgy ,hogy 15 pont lett volna, ha nem kapkodtam volna el , az eredmény beírást. A magyarról nem beszélek. Angolosan óful.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Szóval kicsit többet kell tanulni. Szerintem ez nem baj. Hidd el jobb ez, mintha csak azt kérdeznék merre van a Mcdonalds. Persze tudom ezt most nehéz elhinni, de néhány év és megérted. :yes:
(#) KTobi válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Ezt csak a kívülálló lássa így. Eddig 1 azaz egy pontot össze kellett szedni a 20ból mind magyarból, mind matekból. Jelenleg nincs alsó határ. Elég ha kimész, és felírod a neved. Középiskolába enélkül is bekerülsz, diákhiány van, nem számít hogy teljesítesz. Meg erre van bejáródott egyéb "út" is. Szóval a tétje nulla, a füstje, no az nagy. Sok hűhó semmiért.
(#) Rober_4 válasza KTobi hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Idézet:
„diákhiány van”

Igen ez sajnos súlyos probléma itthon is....
(#) janikukac válasza KTobi hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Tanulni is kell, de én ha hiszitek, ha nem tanultam. Remélem felvesznek a gimibe.

Tobi: Vuk díjas leszek..
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Ezek szerint egészen biztos.
(#) Dániel X válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Én is szoktam listát írni van amikor nem is hagyom el.
Következő: »»   1635 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem