Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2770 / 3553
(#) Petyaa válasza Bakman hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Mi van akkor ha bukósisakba szerelt pótféklámpával közlekedek motoron? Elvileg nem büntethetne meg érte.
(#) Frankye válasza Petyaa hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Erre én nem vennék mérget!
(#) Bakman válasza Petyaa hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Minden ilyen trükk zavaró, fiygelemelvonó. Ha mást nem, ezt a szabályt ráhúzzák és megbüntetnek, teszem hozzá, szerintem jogosan. A világítóeszközök is szabályozva vannak szerencsére, különben sokan karácsonyfát csinálnának az autójukból (páran még így is feszegetik a határokat).
(#) kameleon2 válasza Bakman hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Szerintem fordítva ülünk a lovon. Meg kellene engedni minden ilyen tuningot, mint Amerikában néhány államban és vizsgához kötni. Ha megfelel műszakilag - mehet az utakra. Az már csak hab a tortán, ha nagyon csilivili - úgyis az fog a rendőröknek először feltűnni és hát ki szereti ha folyton cseszegetik? Azaz működne az egészséges önkorlátozás. Akinél meg nem - az úgyis ráfarag a saját hülyeségére.
(#) pjg válasza Petyaa hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Ha az a lézer 1 W-os, vagy nagyobb. Amúgy csak dísz.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
De legalább nem vakít. Mint a mostani ködlámpák többsége. Amit használnak ha kell ha nem.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Típusra nem tudom, általában hengerfej tömítés sínyli meg, illetve hengerfej deformáció lehet.
Ennek jele, ha szivárog a hűtővíz a hengerfejnél. Ha nem látni, abból is tudni, hogy fogy a hűtővíz. Ez fogyhat úgy is, hogy a kiegyenlítő tartályban meg van a mennyiség, csak a motorból hiányzik. A hűtővíz légtelenítésnél lehet meglátni motorban lévő vízhiányt, ha ott mindig újra levegős, akkor víz eltűnik.
(#) nagym6 válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 / 1
 
Idézet:
„Akinél meg nem - az úgyis ráfarag a saját hülyeségére.”
Az a baj, hogy más is ráfaraghat az ő hülyeségére. A kiismerhetetlen félrevezető lámpára gondolok.
(#) Petyaa válasza pjg hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
200mW-os. Nagyjából olyan lehet a hatása mintha 40db 5mW-os lézer pointert egymás mellé tennénk. Nyilván ez csak egy kiegészítő ködlámpa azért sincs olyan nagy fényereje, továbbá hibás szerelés / elmozdulás esetén ne vakítson akkorát
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Előbb - utóbb elhanyagolják. Mint a kancsal reflektort. (Egyik fel, másik le világít.) Ez meg lézer. Még éget is. (szemet, ki)
(#) Petyaa válasza pjg hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Jó de itt a fény nem egy pontban koncentrálódik, hanem kb két méter szélességű csíkban
Az Audinak is lézer lámpái vannak, mégsem égeti ki a szemet
(#) kameleon2 válasza nagym6 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Ha rossz a testkábel - az is vezethet kiismerhetetlen világításokhoz. Nem egy ilyen autó szaladgál az utakon. Lenyomja a fékpedált és világít minden.. Vagy éppen olyan halvány az index, mintha nem is lenne. Ennél elviselhetőbb ha van néhány "karácsonyfa" - az legalább látszik.
(#) Bakman válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Még így is, hogy tiltva van, igen érdekes dolgokat látni néha. Szerintem pont jó ez így. Ha az ember megszok valamit, arra rutinból reagál, az egyedi dolog mindig elvonja a figyelmet feleslegesen.
(#) kameleon2 válasza Bakman hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Azért nekem - kövezz meg érte - de EZ például tetszik. Egy gyors autónál egyébként sem baj ha észrevehetőbb.
(#) Bakman válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Tégla is jó?
(#) Ge Lee válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Meg az is jó amikor spórolásból nem visznek hátra külön testkábelt az autóerősítőnek, és a motor testkábelén folyik át mindenféle áram.
(#) zolika60 válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Ovis koromban még nekem is tetszett volna.
A hozzászólás módosítva: Júl 25, 2017
(#) kameleon2 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Még jó, hogy van aki megmarad gyereknek örökre.
(#) nagym6 válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Ezt miért csinálják másoknak, engem zavarna. Ha saját magának csinálná, akkor otthon nézegetné az udvarban.
(#) pjg hozzászólása Júl 25, 2017 /
 
Az Orion nagytunernek nincs topic-ja? Nem találom. Szól, csak recseg ropog a háttérben.
(#) kristikoma válasza pjg hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Szerintem az SE 260 vagy a Rádió javításba megírod, biztos válaszol valaki.
(#) Remci válasza kameleon2 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Tök jó lenne ha a hazai utakon is járnának ilyenek. Főleg sötétben, az ember meg nem tudná hogy most rendőr jön mögötte villogóval,megálljon, ne álljon? Felénk meg egy időben sláger volt hogy az autók hátsó lámpáit befestették feketére. Bár arról nincs tudomásom hogy a rendőr mit szólt hozzá.
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Júl 25, 2017 / 1
 
A rendőr még csak-csak. UFO, az már valami.
(#) Kari55 hozzászólása Júl 26, 2017 /
 
Sziasztok.

Nem találom Alkotó, alkatrésztároló szekrény hirdetését. Fent van még egyáltalán? Hogy keressem?

Köszönöm.
(#) Frankye válasza Kari55 hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Jelenleg nincs fent. Javaslom, írj Neki privát üzenetet. Biztosan segít, nagyon rendes.
(#) Kari55 válasza Frankye hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Köszönöm, akkor ezért nem találtam.
(#) Villanymozdony hozzászólása Júl 26, 2017 /
 
Előszedtem egy ezeréves, Nokia 3510i telefont. Kíváncsiságból ki szeretném próbálni az internetezést. Van rajta böngésző, de tulajdonképpen mit is lehet vele nézni? (Még nem tettem bele a sim-kártyát ami mobilnet előfizetéssel rendelkezik.)
Természetesen poénnak szánom, baráti társaságban bemutatom.
A hozzászólás módosítva: Júl 26, 2017
(#) Bakman válasza Villanymozdony hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Valószínűleg a mai weblapok egyikét sem fogja tudni megjeleníteni, túlléptek rajta.
(#) Pafi válasza Villanymozdony hozzászólására (») Júl 26, 2017 / 1
 
Vigyázz, törölni fogják a hozzászólásod, és minden rá adott releváns választ, mert elektronika van benne!
(#) Petyaa válasza Villanymozdony hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
A google biztos bejön rajta . Ha anno Siemens SX1 en ment a net, wap 2,x el ennek is tudnia kellene valamit az 1,x wapjával.
De mivel szerintem tuti hogy nem támogatja a technikai SMS segítségével történő beállítást, így kézzel kell majd beállítani a wapot rajta.
Nekem is van egy 3510i valahol, ha sikerül beüzemelnem majd én is kipróbálom.

Hajt a kíváncsiság, szólj majd hogy mire jutottál
Következő: »»   2770 / 3553
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem