Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » proview 998n monitor probléma
 
Témaindító: bozsokiandras, idő: Ápr 19, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) bozsokiandras hozzászólása Ápr 19, 2006 /
 
Van egy proview 998n típusú monitor aminek az a gondja, hogy nagyon hangos (szerintem a sorkimenő zörög benne), meg a kép kilóg akármilyen felbontásba rakom.
Driver nincs fent hozzá, plug and play monitornak van feltelepítve. Amúgy egész jó képe lenne.
Mi lehet a probléma?
(#) eSDi válasza bozsokiandras hozzászólására (») Ápr 19, 2006 /
 
Ez ugyebár digitális minitor? Tehát nem potikkal kell beállítani igaz? a monitor menüjében szépen be lehet állítani hogy ne lógjon ki a kép semerre.
Zizegő hang vagy sípoló?
(#) MaSTeRFoXX válasza eSDi hozzászólására (») Ápr 19, 2006 /
 
Próbáld, meg hátha tudod a frissítési frekvenciát állítani. pl 72-75-85-100-120-160 valamelyiken szerintem nem fog sípolni...

Amúgy nekem egy proview 566-os monitorom van, egy időbe nekem is sípolt, de aztán egyszer csak abbahagyta...
kb 5 éve van meg, pont az ötödik "születésnapján" egyszercsak sercegés, füstölés, és szépen elkezdett menni össze a kép.....majd kikapcsolt.
Szétdurrant benne egy kondi, meg bezárlatosodott egy FET. Kicseréltem, és újra működik lassan 2 hónapja
(#) (Felhasználó 1551) válasza bozsokiandras hozzászólására (») Ápr 19, 2006 / 4
 
Szerintem HV modulnak nagy a tápfesze, lehet, hogy a tápban egy ellenállás megnyúlt, vagy egy kondi xarakodik - és a táp rosszúl állítja be a feszt
(#) bozsokiandras válasza (Felhasználó 1551) hozzászólására (») Ápr 20, 2006 /
 
Kösz mindenkinek a válaszokat. 5000-ért akarják adni a monitort, még nem tudom, hogy így megveszem-e. Bizonytalanért nem akarok pénzt kiadni.
(#) szabi83 válasza bozsokiandras hozzászólására (») Ápr 20, 2006 /
 
ha moncsit akkarsz venni ott a mogyoro...
(#) eSDi válasza bozsokiandras hozzászólására (») Ápr 20, 2006 /
 
5000-ért szerintem kapsz jól működöt is.
(#) szabi83 válasza eSDi hozzászólására (») Ápr 20, 2006 /
 
még 3 -a is, igaz 14" -sat...
mogyinál 1500/dbja :d
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem