Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   538 / 1121
(#) Gombszem hozzászólása Jún 24, 2015 /
 
Adobe Flash Player v17.0.0.188

Internet Explorer: itt
Firefox és egyéb Netscape kompatibilis böngészők: itt

Adobe Flash Player 18.0.0.194

Internet Explorer: itt
Firefox és egyéb Netscape kompatibilis böngészők: itt

Uninstall: itt
A hozzászólás módosítva: Jún 26, 2015
(#) ttindian válasza Gombszem hozzászólására (») Jún 25, 2015 /
 
Köszönöm szépen mindenkinek!
A 18-as szépen felment , most mar csak arra vagyok kíváncsi hogy a yahoo messenger elindul-e.
(#) david10 hozzászólása Jún 29, 2015 /
 
Sziasztok,a Win 7 64 bit-es gépemen már kb. 2 hónapja megfigyeltem azt,hogy ilyen "win"-el kezdődő programok nyilnak meg,amik nagyon eszik a processzort.(P4, 3.40Ghz)
A Process Explorer szerint a Chrome nyitja meg ezeket. A Temp mappából indul az összes.
Szerintetek ez normális jelenség? Ha nem,akkor hogyan lehetne megoldani?
A válaszokat előre is köszönöm.
Szerk.:A kép lemaradt.
A hozzászólás módosítva: Jún 29, 2015

wintvapr.PNG
    
(#) zoszka válasza david10 hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Incs valami TV-s eszköz a gépben, vagy hozzá cstolva?
(#) david10 válasza zoszka hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Semmilyen tv-s eszköz nincs a gépbe.
(#) zoszka válasza david10 hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Ha bezárod mi történik?
(#) david10 válasza zoszka hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Ha bezárom,akkor is megnyilva marad(nak).
(#) didyman válasza david10 hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Ha a króm szüli és a temp mappából, az több, mint gyanús, semmilyen TV-kártyás cucc nem nyílik meg ilyen módon. Féreg lesz az. Egyszerű ötlet az MBAM telepítése-futtatása. Víruskereső remélem, van a gépen.
(#) zoszka válasza david10 hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Töltsd le a MalwareBites nevű progit és futtasd. Szerintem jó sok szemetet fog találni... Mostanába népszerű a Chrome-ból fertőzni. Az első jele, hogy lefogja a gépet, mert letölt és telepít folyamatosan.
(#) didyman válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Ezt nem értem, miért írod. Mélyformázás már régen nincsen (nem kevered a teljes formázással?), az SP3 és ami utána jött még, az meg kötelező, ha azzal a géppel netre akar menni az ember. Nincs ezekkel semmi gubanc, miután megvan minden frissítés, többnyire le lehet tiltani a WU-t és az azzal kapcsolatos hibáktól is megszabadulunk, ütemezett feladatok közül kivenni az XP lejártára figyelmeztető egy vagy két bejegyzést és minden oké. Már amennyire egy frissítések nélküli rendszerrel az lehet.
(#) david10 válasza didyman hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Virusölõm nincs telepítve,de van BitDefenderre licsenszem.Holnap futtatok virusölõt is rajta.
(#) didyman válasza zoszka hozzászólására (») Jún 29, 2015 /
 
Inkább adatot halász meg osztott erőforrást nyújt.
(#) didyman válasza david10 hozzászólására (») Jún 29, 2015 / 1
 
Nem kell licence, bármelyik ingyenes is jó, ámbár így már elég nehéz is lehet a dolog, mert jobb fajta férgek ellehetetlenítik víruskeresők telepítését, egy jobbféle rootkitet meg így már semmi nem fog meg, csak a piócásember meg a Combofix esetleg.
(#) sastas01 válasza david10 hozzászólására (») Jún 30, 2015 /
 
Én pedig javaslom szemét törlésére az adw cleaner progit, egyszerű, hatékony.Bővebben: Link
(#) Edimax hozzászólása Jún 30, 2015 /
 
Üdv : Kis idö után a gépem ezzel fogadott . Proci 2,21ghz. Memo 2gb. Win 7 sp1 32bit fut.
Miért dobta ki ezt a csodás kék képet.
kösz.
(#) steelbird válasza Edimax hozzászólására (») Jún 30, 2015 /
 
Szép kékhalál...
Az elején írja, hogy "uncorrectable hardver error.".
Valami helyreállíthatatlan hardver hibába futott.
Meg kell nézni a RAM -okat. Ha van a BIOS -ban Memtest, futtasd le. Ha nincs, akkor keríteni kell egyet valami bootolható eszközön.
Nézd át a csatlakozókat, stb.. Ha noti, akkor viszont húzósabb a dolog.
(#) Edimax válasza steelbird hozzászólására (») Jún 30, 2015 /
 
Előre is köszi. Sima asztali Pc-m. Az a érdekes hogy van mikor elmegy órakon keresztül, gond nélkül, néha meg beugrik ez. Es persze tiszta win telepitve.
(#) didyman válasza Edimax hozzászólására (») Jún 30, 2015 / 1
 
Meg a hűtést lesd meg, ha van a hidakon aktív hűtés, azokat is, poros, eltömődött bordák, ilyesmik. Púpos kondi is lehet. A 124-es kód a 0x0 első paraméterrel egyébként hardver eredetű kivételt jelent, ami jellemzően északi híd-memória-professzor hármasban alakul ki.
(#) Edimax válasza didyman hozzászólására (») Jún 30, 2015 /
 
Köszönöm holnap az lessz. Majd irok. Még hozza teszem hogy lap az MSI K8N Diamond
Grafika pedig NX7800GT. memók Kingston 2gb.
A hozzászólás módosítva: Jún 30, 2015
(#) david10 válasza zoszka hozzászólására (») Jún 30, 2015 /
 
Az AdwCleanert lefutattam,kapott és törült le dolgokat.
Az MBAM-ot is lefutattam,az is kapott ezt-azt.
Amikor akarnának megnyílani a kártékony programok,olyankor megakadályozza a megnyításukat, ami nagyon jó!
Gondolom,hogy a wintvapr-ból jött mindenkinek,hogy az TV-s cucc,de ezt csak egy véletlenszerü kombináció volt.
Kb. 10-11 orányi müködés után (uTorrent is megvolt nyitva), 10 programot blokkolt.
Torrentezni nem nagyon szoktam, de mivel az optikai meghajtóm elromlott, ezért az ESI[tronic]-ot onnan kell frissitsem.(A DVD-ket letöltöm, az online szerverről aktiválom).
Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm.
(#) didyman válasza Edimax hozzászólására (») Jún 30, 2015 / 2
 
Ó, az egy borzalom lap. Az NV lapkakészlet sorozathibája elég gyanús ebben az esetben. Még egy jó hír, hogy a 7800GT is abból a korszakból származik. És ráadásul az MSI lapon a hidat hűtő kis gyösz előszeretettel áll meg, lassul le. Kondihiba viszont nem jellemző ennél a lapnál, de azért nézd át.
(#) Pacso hozzászólása Júl 1, 2015 /
 
Sziasztok ! Megtudnátok mondani, hogy a pendrivét vissza lehet állítani az eredeti állapotba ? Ugyanis használtam és kihúztam a gépből úgy hogy a sentinel futott! Mos meg csak azt látja a többi programot nem !! Van e valami megoldás rá, vagy felejtős ??
(#) pittti válasza Pacso hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Hello!
Nem egészen érthető amit kérdezel. Ha az „eredeti állapot” alatt azt érted, hogy olyan legyen mint amikor vetted, akkor jobbklick a sajátgépben a pendrive ikonján, majd formázás.

Ha az előzőleg rajta lévő adatokra gondolsz, akkor adatmentés (pl. Recuva)

(kétesélyes - vagy sikerül, vagy nem!)
A hozzászólás módosítva: Júl 1, 2015
(#) Pacso válasza pittti hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Köszi a választ ! Valószínű hogy nem jól fogalmaztam ! igen a rajta levő adatra gondolok, hogy vissza állítható e ? Ugyanis a foglalt / szabad területből látom hogy ott van csak nem jelenik meg ! Erre keresnék megoldást (ha kivitelezhető ) !!
(#) Chipmunk1960 válasza Edimax hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Szia, Nincs nagyon meleg otthon?
(#) Edimax válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Üdv: De hisz nyáár van,kell hogy meleg legyen nem de .
Nos megtörtént a átvizsgálás. Por kevéske Ujra pasztázva. A proci hőfokja csak 36-37fok.
Memóriák áttesztelve nincs gond ,semmi hiba. Kondik jók szintén. Vinyóval se semmi gond.
De az a biba sajna maradt
Még kicsit nyúzom majd döntöm hogy mi lessz. De addig még iszok rá egy jó kofa sört. Kivánom másnak isss.
Kár hogy itt a kis szmájlik-ba nincs.
Még esetleg mi lehet azon kivül.
Köszönöm.
(#) Bakman válasza Edimax hozzászólására (») Júl 1, 2015 / 1
 
Ha a memória teszt szerint nincs hiba, attól még lehet hibás a RAM. Én egyszer 24 órán át teszteltem a RAM modulokat, nem talált hibát a teszter, viszont RAM modul cserével szűntek meg a hibák.

Annyit megtehetsz, ha több modul van a gépben, cserélgeted vagy egyesével kiveszed és úgy próbálgatod a masinát. Olyannal is találkoztam már, hogy két modul csak egyszerre okozott hibát, külön-külön vagy más modul társaságában nem.

Mindenesetre a megmagyarázhatatlan hibák nagy többsége RAM hibára utal.
(#) BEMcorp válasza Edimax hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Mi az hogy nincs? Szerintem az volt az első...:
(#) Edimax válasza Bakman hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Még azt megpróbálom memó csere. 2 db van benn 1+1gb.Pontos egyformák.
Majd kiderül.
kösz.
BEMcorp. nem pont ilyenre gondolni. Megtalálom ide felteszem.
De ez is jóó.
(#) Edimax válasza Edimax hozzászólására (») Júl 2, 2015 /
 
Üdv: Erre gondoltam ilyesmikre....kép.
Másik két memóval eddig megy gond nélkül, majd több óra kinzás közbe kiderül,mit lép a gép.
Addig is közbe kortyolgatok.
Jó hűsölést kivánok.
Következő: »»   538 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem