Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   616 / 1121
(#) Csirkefej válasza belfi2 hozzászólására (») Márc 20, 2016 / 1
 
Idézet:
„Inkább kérdésre válaszoltál volna ahelyett hogy oktatást tartanál operációs rendszerekből.”


Ha nem tévedek én voltam az első, aki javasolt valamit.
És te voltál a második hozzászóló aki viszont épkézláb javaslat helyett megpróbáltad rábeszélni, hogy ne a megoldást keresse hanem használjon egy másik oprendszert.
(#) belfi2 válasza Csirkefej hozzászólására (») Márc 20, 2016 /
 
Bocs de én a Te hsz-ben sem olvastam megoldásként semmit csak a dual-boot tényét közölted . Sem a törlésről sem az inaktívvá tétel lehetőségét nem említetted .
(#) Dudus válasza orizon hozzászólására (») Márc 20, 2016 /
 
A dátum és az idő jól be van állítva?
(#) orizon válasza Dudus hozzászólására (») Márc 20, 2016 /
 
Az jó.
(#) Dudus válasza orizon hozzászólására (») Márc 20, 2016 /
 
Akkor vagy elfelejtették a lejáró certificate-et megújítani vagy túlbuzgó a védelmi rendszered. Ne törődj vele.
(#) Ge Lee válasza Buvarruha hozzászólására (») Márc 20, 2016 /
 
Idézet:
„Hülyeség volt az uefi boot, mivel a 7 eleve nem uefi kompatibilis”
Ahhoz képest nekem egész jól megy. Sőt, a 3 terás vinyómra fel sem tudtam volna rakni másképp, ugyanis MBR-ben csak 2 teráig kezel a windows.
(#) Gombszem válasza hobbyboby hozzászólására (») Márc 20, 2016 / 1
 
Idézet:
„A Win 7-et pedig azért szedtem le, mert kimondottan NEM A BARÁTOM!”

Pontosan olyanra lehet kialakítani, mint az XP megjelenése. A többlet meg csak haszon neked.
(#) cupika97 válasza Buvarruha hozzászólására (») Márc 20, 2016 / 1
 
Már megbocsáss. De a
Idézet:
„mivel a 7 eleve nem uefi kompatibilis”
irományoddal nem értek eggyet. Már a Win Vista is UEFI kompatibilis volt.
(#) sardi_hunor hozzászólása Márc 22, 2016 /
 
Sziasztok

Olyan problemam lenne, hogy valamiert nem mukodik a bluethoot a laptomon, probaltam mar minden drivert, de egyikkel sem tudok semmit atkuldeni semmilyen keszulekre. Megtalalja a telefonokat meg mindent, parositja is, de nem fogad es nem is kuld at semmit. Valyon mi lehet a gond? A laptop egy Asus R510DP es windows 10 van rajta, es regebb ment windows 10-zel, egy par hete nem akar mukodni, azota mar a wint is ujratelepitettem de semmilyen driverrel nem akar most mukodni, es ugyan az a win van rajta ami elozoleg volt. Ezert nem ertem, hogy mi lehet a gond.
(#) hobbyboby válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Már csak az a gondom - olyan fájl, hogy "boot.ini" - nincs a gépemen sehol.
Vagy ha mégis lenne, nos az nagyon el van dugva!
(én ugyanis még nem találtam meg)

Van ugyan helyette "boot.ini backup", ámde abban hiába írok át bármit, utána valós történés
- az nincsen!
(#) nedudgi válasza hobbyboby hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
A rejtett fájlokat látod?
(#) nedudgi válasza sardi_hunor hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Könnyen beeshet valami biztonsági beállítás, ami nem engedi a fájlforgalmat BT-n. Esetleg nem tudja valamelyikük, hogy mire képes a másik (pl. fájlfogadás/fájlküldés).
(#) sardi_hunor válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Es azt hogyan lehetne megnezni, hogy mi gatolja? hol talalnam azokat a beallitasokat?
(#) sunside válasza sardi_hunor hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Az msconfig-ban nézd meg, hogy fut-e a szolgáltatás.

msconfig.jpg
    
(#) CTAC hozzászólása Márc 22, 2016 /
 
Sziasztok!Egy olyan problémám akadt, amire nem találtam megoldást, ebben szeretném a segítségetek kérni.Csatlakoztattam a gépemhez egy plusz merevlemezt, és megpróbáltam leformázni.Sajnos a folyamat kb 70 %-nál nem halad tovább, nem szakad meg, de nem is történik semmi.Természetesen így most nem is használható a merevlemez, formázni kell.Lenne valakinek tippje, hogy hol a hiba, vagy merre kell tapogatózni?Előre is köszönöm a segítséget.
(#) Gabó válasza CTAC hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Ez így eléggé behatárolhatatlan. Lehet a merevlemez hibája, a csatlakozás hibája, op hibája.... Első körbe próbáld másik gépbe másik csatlakozással. Esetleg valami HDD ellenőrző program se ártana, ha megnézetnéd vele.
(#) sunside válasza CTAC hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Egy partició-menedzser programmal próbáld életre kelteni. Ha nem hibás a HDD akkor az visszahozza.
Pl. EZZEL.
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2016
(#) CTAC hozzászólása Márc 22, 2016 /
 
A HDD biztos jó (volt) mert működött, amíg meg nem próbáltam formázni.Letöltöttem a programot, amit ajánlottál, de sajnos nem dolgoztam még ilyennel.Pontosan hogy hozzam vissza?
(#) sunside válasza CTAC hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Ha nem vagy egészen tisztában a programmal akkor inkább ne kezdj neki, a rendszert is tönkre teheted egy rossz klikkeléssel.
(#) sunside válasza CTAC hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Ha bedugod a hdd-t, akkor meg kell jelennie Disk * (*=szám). Ezen a feliraton jobb klikk, delete all partitions. Utána a felső sorban van az Apply gomb.
Ha nincs semmi partició jelezve ezen a hdd-n akkor alatta lesz egy *unallocated* szöveg, azon jobb klikk, create new partition. Beállítod amit szeretnél majd az Apply-gomb.
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2016
(#) Buvarruha válasza CTAC hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Dehogy volt jó, előbb utóbb ugyaníg járt volna, öntesztet indíttatnék vele Hd sentinellel.
(#) CTAC hozzászólása Márc 22, 2016 /
 
Köszönöm a segítséget, Sikerült!
(#) sunside válasza CTAC hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Használd a válasz-gombot a fórumon, hogy tudjuk kinek írsz.
(#) orizon hozzászólása Márc 22, 2016 /
 
Egy kérdésem lenne felétek. Nincs olyan XP ami fel van turbózva? Nekem már WIN7 is rémálom az állandnó rendszegazda hivatkozásokkal, nem beszélve a többi felesleges maceráról ami állandóan az idegeimet borzolja.
(#) Tomi20 válasza orizon hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Mit jelent nálad a turbózás? Mi hiányzik belőle?
(#) steelbird válasza orizon hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
A jogosultsággal kapcsolatos felugró értesítések kikapcsolhatók a felhasználói fiókban.
A Start menü pedig kb. két kattintással XP kinézetűre állítható.
Mégis, mi a probléma?
(#) Ge Lee válasza orizon hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Az xp-hez és a 7-hez is van olyan program amivel tudod variálni a telepítőt, be tudsz pluszban tenni, illetve ki tudsz szedni belőle dolgokat. Mondjuk nekem még sosem sikerült velük egy stabil telepítőt létrehoznom, mert minden kapcsolatban áll mindennel, egy külön szakma lehet ez is.
Pedig annak idején csináltam egy 200MB-os xp telepítőt, fel is települt, csak voltak vele bajok. Egyébként a dirtywindows oldalon lehet hogy van valami ide vonatkozó okosság.
(#) Buvarruha válasza orizon hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Vezérlőpult/felügyeleti eszközök/számítógép kezelés/helyi felhasználók és csoportok/felhasználók. Rányomsz a rendszergazdára is kiveszed a pipát a fiók letiltása elől. Kijelentkezel, majd bejelentkezel a rendszergazda fiókba a másik fiókot pedig törlöd. Persze a felhasználói beállítások elvesznek, de ekkor békén fog hagyni és minden rendszergazdaként fog futni.
(#) orizon válasza Tomi20 hozzászólására (») Márc 22, 2016 /
 
Internet Explorer kellene, mert ami benne van az már sok helyütt nem támogatott-mint facebook. Tudom azt modjkátok ott a Google Chrome. hát azt nem. De a firefox sem kell.
Következő: »»   616 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem