Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » VW BETA autórádió bekötése

Témaindító: uli, idő: Szept 3, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) norbi0325 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 2, 2011 /

kösz ...és a 4,6, bekötés micsoda ?
(#) Laci169 válasza norbi0325 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

Sziasztok nekem oylan gondom lenne hogy kivettem és feltöltöttem az aksit. 4es golfról van szó. Volkswagen Beta tpusú rádió van benne kódja v mije: VWZ1Z2A8645284
a KÓDJÁT NEMTUDOM DE BE SE KAPCSOL.
Nemtudom h a rádió miatt e, de oylat csinál h a riasztó folyton riaszt ha kinyitom a kocsit a távirányitóval pedig nem csinál semmit. de a rádiót se tudom bekapcsolni, és ha a kulcsot elfordítom a kocsi nem indul mi lehet a baj ? esetleg kodolni kel a magnót ? de akk mi lehet a kód ? :S
Köszi elörre is!
(#) norbi0325 válasza Laci169 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

Van e rajt olyan szám ami BP vel kezdődik ?
(#) Joy válasza Laci169 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

Az általad írt számsor nem a készülék kódja.
Neten vannak kódkalkulátorok.
(#) Laci169 válasza norbi0325 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

ez van bele gravírozva is amit leirtam meg olyan van még rajta h : Blaupunkt werke GMBH
815 7 649 234 360

beta
1j0 035 152 F

HF488
OB496
SU446

Ce85

Radioner: 014vwz1z2a8645284G

ennyi van rajta.

Egyébként nem lehet h a risztó tilt le, mert ha a magnót kiveszem és elfordítom a kulcsot akkor se engedi inditani a kocsit :S
Szerintetek mi a baja?
(#) zolika60 válasza Laci169 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

Nem ment ki egy biztosíték véletlenül?
(#) Laci169 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

mindjárt megnézem nemtudom, de csak ált az udvaron kb egy hete hasznlatlanul és másnap elfordítom akulcsot bejön a műszerval és csk csipog de nemtudom mi lehet mondom feltöltöm az aksit erre msot csak a riaszto riasztgat néha meg semmit se csinál nem indul el :S

Megnézem a biztosítékot de nemtudom h mi lehet a baj :S
(#) Laci169 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /

Midnen oylan biztosítékot megnéztem ami fontos lehet és semmi mind jo
(#) TunnerLaci hozzászólása Máj 8, 2011 /

Sziasztok

t5 volskwagen 1.9-es kocsim van egy kérdésem lenn volt benne rádió de kilopták vezetéket elvágták nincs rajta stekker szereztem egy jvc rádiót de nem tudom hogy kel bekötni nincs rajzom a rádióhoz és nem tudom melyik kábel hova megy

Ilyen rádiót szereztem: http://elektronika.vatera.hu/hordozhato_audiolejatszo/egyeb/jvc_kd_...7.html

ha valaki tudna segíteni nagyon meg köszönném
(#) Józsi84 hozzászólása Júl 7, 2011 /

Sziasztok!

Van nálam egy BETA 4 tipusú autósrádió. Az a hibálya, hogy bekapcsoláskor kiveri a benne lévő 5 amperes biztosítékot.
Szétszedtem, ráraktam egy labortápra és annyi a jelenség, hogy a nagy kék kondi mellett lévő tekercs mintha ütemesen "csipogna".
Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baja?

Köszi!
(#) durbints hozzászólása Aug 19, 2011 /

Üdv Mindenkinek!
A segitségeteket kérném abban, hogy van egy Blaupunkt MFD navigáció, amit egy WV passat-ba szeretnénk beszerelni, csak kódja nincsen sajnos.
7612 001 021 BNO881
wvz1z7a3598756
Ha valaki tud segíteni benne azt nagyon megköszönném. Üdv mindenkinek.
(#) attrax válasza Józsi84 hozzászólására (») Szept 3, 2011 /

Azért csipog ,mert zárlat van.Nem kontárkodtak benne előzőleg? Jól kötötted be? Mert ha nem akkor kiment a végfok.
(#) hidas81 hozzászólása Nov 19, 2011 /

Sziasztok!
Segítséget kérnék.VWpolom van gyári betta rádióval.a műszerfalból 4 kábel jön hozzá egy vastag piros,egy vastag barna,egy vékony kék-fehér és egy vékony piros-barna.Szereztem hozzá csatlakozót de nem tudom bekötni!Képet vagy leírást kérnék!
Köszi
Hidas
(#) Fofci hozzászólása Nov 20, 2011 /

Tudnátok segíteni ? Egy beta tipusu rádio kódját szeretném megtudni: A száma:vwz2z2t6052047
Köszönöm előre is
(#) hidas81 válasza Fofci hozzászólására (») Nov 20, 2011 /

Szia Fofci!
Kódot sajnos én nem tudok de leköteleznél ha egy bekötési infóval kisegítenél.Köszi
Hidas
(#) Fofci hozzászólása Nov 20, 2011 /

Megpróbálom csak az a baj hogy nem én építem be, megtudom, elküldöm! És köszi. Ha nem sikerül kódot szerezni hozzá, úgy is megy a kukába
(#) alien04 hozzászólása Dec 12, 2011 /

Üdv. Segítséget szeretnék kérni. Valaki meg tudná mondani egy VW béta rádió méreteit? Főként a mélysége érdekelne. Ezenkívül van e tippetek, hogy esetleg új vagy újszerű állapotban lévő cd tárat hol szerezhetnék hozzá?
Előre is köszi a választ.
Üdv
(#) vikk26 hozzászólása Dec 30, 2011 /

Sziasztok! VW béta rádiót keresek megvételre,győri vagyok.
email: arnold70@freemail.hu
(#) vivi hozzászólása Máj 21, 2013 /

vivi adam22 hozzászolásához lenne egy kérésem nekem is van egy beta magnóm és szeretném ha a kódját megadnád a magnó száma VWZ2Z2R2449707
(#) zolika60 válasza vivi hozzászólására (») Máj 22, 2013 /

Ha azt akarod tudjuk kinek a hozzászólásához írsz használd a Válasz gombot ami a hozzászólás fejlécében van. Megkerestem, mert ez a topic csak két oldal, ez a kolléga egyébként több mint négy éve nem volt az oldalon.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2014. Ápr, 20. Vas
2:39:22
Jelenleg 63 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu