Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Nokia TV javítása
 
Témaindító: Bártfai Ferenc, idő: Máj 24, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) kadarist válasza casper14 hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Valahonnan szerezz egy fényképezőgépet, és csinálj képeket a belsejéről. Ez az utolsó esélyünk.
(#) casper14 válasza kadarist hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Oks holnapra megprobálok 1 et szerválni és csinálok képet a belsejéről nem lesz vmi jo mindőségü de legalább kivehető lesz a kép
(#) casper14 válasza casper14 hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
Hello meg vannak a képek és meg van a tipusa is a tvnek Nokia ideal color 5530H
(#) kadarist válasza casper14 hozzászólására (») Máj 12, 2010 /
 
Remélem, hogy jó rajzot találtam hozzá:Nokia Core2
A TDA3654-es IC 9-es lábán mérj feszültséget. 26V-nak kell lenni. Ellenőrizd még a D401-et és a C405-öt is az IC mellett. PDF dokumentum 13-ik lapján van a hozzá tartozó rajzrészlet. A 14.-en pedig a 26V forrása látható.
(#) casper14 válasza kadarist hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
hello minden hol rendben van a feszűltség kisebb égés észlelhető a nyáklapon az 1 ik ellenálásnál és a trafonál ,azt sajna nemtudom mitől van de lehetséges hogy az is hiba lehet igaz nagyon mérsékelten fekete a nyák de nemtudom én erre gyanakszom azért:S
a mért feszűltségek átlagban 26.2és 25.8V volt
(#) kadarist válasza casper14 hozzászólására (») Máj 17, 2010 /
 
Ha bevállalod, akkor cseréld ki az IC-t. Egyúttal az IC-re kötött elektrolitkondenzátorokat is cseréld ki.
A csatlakozók nincsenek megégve? Készíthetnél képeket a gyanús részekről.
(#) casper14 válasza kadarist hozzászólására (») Máj 19, 2010 /
 
Hello A csatlakozok nincsenek meg égve viszont azt nemtudom mért van hogy bekapcsoloma tvt és 1 másodpercre hirtelen bejön a kép és aztán a fehér csik visza tér . elöl fordulhat az hogy van valahol 1 rejtete biztositék a készűlékben vagy valami
(#) atox válasza kadarist hozzászólására (») Szept 1, 2011 /
 
üdv. nekem is ugyan ez a problámám a tv vel. én 28V ot mértem az ic lábán, az lehet, hogy sok? Az ic nek nincs láthatő égése, sehol nem látok hégést kondik jók.. érdemes megpróbálni egy ic cserét???
(#) rekxi hozzászólása Ápr 5, 2013 /
 
helo, lenne nekem is egy kérdésem, van egy nokia 2125 HS tv, nem kapom a rajzat, nem tudnatok segiteni? elöre is köszi
(#) ulveczkim hozzászólása Szept 28, 2014 /
 
Szükségem lenne Nokia 1730 HS tv programozás leírására. Ha valaki tudna segítani, előre is köszönöm. Valamikor "agy" fórumtárs elküldte nekem (2008), de már nincs meg. Email címem: ulveczkim@hotmail.com

köszönöm
(#) redloaf válasza agy hozzászólására (») Okt 31, 2014 /
 
Szia!
Nincs meg véletlenül a programozása?
Ha igen elküldenéd?
Kösz: redloaf
(#) golem hozzászólása Szept 26, 2015 /
 
Sziasztok!
Itt Nokia ideal color 5110 ps tv kellene újra hangolnom de sajnos nem tudom mert nincs meg a távirányitója csak a tévén az a 8 DB gomb.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem