Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autós DVD lejátszó kérdések
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Kovács Tibor hozzászólása Nov 23, 2016 /
 
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata autós tablet (2DIN.es okosrádió) témában.
Van ILLUM vezetékem amit nem tudok hova kötni.
Van PARKING vezeték...(a REVERSE vezeték indítja a tolató kamerát)

Tudtok segíteni?
(#) bbb válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Nov 23, 2016 /
 
Az illum vezetéket akkor tudod bekötni, ha a kocsidban van a belső világításnak fényerő szabályzója. Egyébként a helyedben kérnék hozzá rajzot onnan, ahol vetted...
(#) suineg hozzászólása Ápr 6, 2018 /
 
Sziasztok,

Van egy kínai 2DIN-es DVD-s androidos autós multimédia, aminek a DVD/CD lejátszóba tett lemezt nem pörgeti fel. Illetve amikor elöször kap áramot és bebootol, akkor az első lemez behelyezésnél mindig elindul a CD vagy DVD, de ha kiveszem majd újra beteszem, akkor azután már nem pörgeti fel a lemezt.
Nem látom ilyenkor a lézer felvillanását sem, s mivel elvileg két lézerdióda van (egy a DVD-nek egy a CD-nek) szerintem egyik sem villan fel. Vagyis nem érzékeli a lemezt, van, hogy a lemez bevétele után mindjárt ki is irja, hogy No Disc. Aztán olyan is van, hogy sokadig lemez behelyezés után egyszer csak spontán mégis felpörgeti a DVD-t azután pedig már megint nem.

Mi lehet a gond?
Ami még érdekes, hogy van egy ugyanolyan DVD egységem de úgy emlékszem mintha az is ugyanezt a hibát produkálná. Lehet, hogy az alaplappal van valami, nem ad áramot a dvd egységnek, csak pl. az első inditásnál? Vagy valami? Tud valaki segíteni?
(#) Sinike hozzászólása Ápr 14, 2024 /
 
Sziasztok.
Kaptam két fejtámla DVD lejátszót. Nagyon noname-s, semmit nem találtam róla.
Ilyen a készülék
Van benne egy SPHE8202R video IC, Itt a lábkiosztás
Ez az IC programozható? Úgy értem, a menü, ami a lejátszáshoz és beállításokhoz kell. Vagy egy másik tartalmazza a FW-t?
A cél az lenne, hogy bemenetként ki lehessen választani a külső AV jelet - ez sajnos nincs a menüében.

Másik kérdés: van a nyákon 2 db 4p csatlakozó: CVBS - GND - AV-L - AV-R Ez a video IN vagy OUT?
A másik CVBS - GND - AF-L - AF-R Ez mi?
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem