Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   82 / 84
(#) bakos13gab hozzászólása Aug 10, 2012 /
 
Hogy kiállítok-e, azt még nem tudom. Ez a rászánható időmtől is függ...
(#) CIROKL hozzászólása Aug 11, 2012 /
 
Az AAET lapon ne jelöljük már azt hogy nem megyek aki nem akar jönni az csendben is megteheti nem kell azt jelölni fölösleges .
Laci szerintem ezt az opciót a lapról töröld mert visszataszító !
Egyéb iránt látom szaporodik a létszám szép lassan , ennek örülünk ,és remélhetőleg minden nap több és több ember jelzi a részvételi szándékát.
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 11, 2012 / 1
 
Az a nem egészen 1% szerintem nem annyira visszataszító. És mi van, ha a nemjövőt látván, a haverja "megfűzi", hogy gyere már...
(#) EcoPityu hozzászólása Aug 14, 2012 /
 
Gyuláról indulván, 44-esen Kecskemét M5 BP útvonalon megyek, egyenlőre a gyulai különítmény hiányos, van még két hely!
Valaki jönne?

(GG! Téged nem viszlek, mert nehéz a cuccod! )
(#) EcoPityu válasza Action2K hozzászólására (») Aug 15, 2012 /
 
Elintézve!
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Aug 15, 2012 /
 
Gábor ! Azt lehet tudni hogy kiállítod - e a cuccaidat , az elmúlt találkozón is szerintem nagy érdeklődés volt iránta.
(#) rockersrac hozzászólása Aug 15, 2012 /
 
Nem biztos, de ha minden jól alakul, lehet két erősítővel is képviselem magam az idei találkozón, de ez még nem biztos, csak esély van rá, hogy elkészüljön a második erősítőm...
(#) CIROKL hozzászólása Aug 19, 2012 /
 
Három hét csupán csak , látom szépen lassan gyülnek a jelentkezők az AAET oldalon .
/ Gábor nem válaszoltál a kérdésemre ?/
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 19, 2012 /
 
Még regisztrálni sem tudok
Vigyek megint pár csövet megnézni?
(#) scooby_ válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 19, 2012 /
 
Nem tudok bejelentkezni, mert elfelejtettem a jelszavamat. Kértem az emlékeztetőtől újat, de 3 napja nem érkezik meg.
(#) CIROKL hozzászólása Aug 19, 2012 /
 
Az AAET lapot az akcio Laci intézi neki kellene jelezni , de ha netán nem müködik rendesen vagy egyszerűen nincs neki rá ideje az sem gond . Simán nekem is irhattok akár ide a felületre is de pl -ul privibe vagy akár mail-ba is !
Az előzetes jelentkezés csak azért fontos mert a helyiségek azok adottak és jó lenne ha mindenkinek jutna megfelelő hely , bár ha kell én a folyosón is jól fogom magam érezni .
Gábor amennyiben nem terhes szerintem ami tavaly ott volt de akár több is jöhet az nagyon jó kis történet és sokan kiváncsiak rá elhiheted nekem .
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 19, 2012 /
 
Akkor megyek. Egy asztal rendel melletted
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Aug 20, 2012 /
 
Tényleg, tombola lészen az idén?
Csak mert akkor úgy pakolok (hálótrafó, kimenő, fojtó, stb.).
Szelvény az maradt még a HE találkozóról...
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Aug 23, 2012 /
 
Tombola ? Jó kérdés !
Amennyiben netán sokan lennénk akkor lehet róla szó de nem nagyon szaporodik az érdeklődők létszáma , mond el a szomszédnak ismerősnek , barátodnak hogy tessen eljönni eme rendezvényre ahol nem mindennapi dolgokat lehet szemrevételezni és még hallgatni is !
Szóval tessenek minél többen lájkolni ...még a facebook-on is .
(#) Pityu9 válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 23, 2012 /
 
Üdv!
Ha számít,én ott leszek,és hívok néhány embert . Sajnos nem volt időm mostanában dobozolni/építeni, így hát csak hallgatózni/nézelődni fogok.
(#) bakos13gab válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 23, 2012 /
 
Szerintem a tombola dolog ott is eldőlhet. Vinni kell tombola ívet és ha van megfeleő mennyiségű felajánlás, akkor valaki félidőben bekiabálja, hogy mindenki vegyen át egyet lista alapján vagy ilyesmi.
(#) CIROKL válasza Pityu9 hozzászólására (») Aug 23, 2012 /
 
A részvétel az jól jön és hozzál magaddal minél több érdeklődőt !
A dobozolás hiánya nem kizáró tényező , ez megléte nélkül is lehet valami hallgatható állapotban , volt már ilyen a találkozón és lesz is sőtt az én cuccaim is csak félig dobozoltak ...
(#) CIROKL válasza bakos13gab hozzászólására (») Aug 23, 2012 /
 
Ezt a dolgot szerintem is így fogjuk kivitelezni amennyiben mint mondottam lesz rá igény és megfelelő létszám .
Minden esetre fogok vinni felajánlásként több kis valamit amit majd a tombolára lehet bedobni .
Más : felhívnám a figyelmet főleg azoknak a figyelmét akik mint kiállító jönnének a találkozóra hogy legyenek szivesek regisztrálni az AAET lapon , ez jó lenne mert akkor tudnánk előre kalkulálni némileg a termek kiosztását , egyéb iránt meg aki csak mint látogató jön az is jelezhetne , itt mondanám hogy aki nem akar jönni az NE jelezze mert ha nem jön akkor ne jelezzen szóval erre nincs szükség külön hogy bejelentem hogy én meg én nem megyek.
(#) Gafly válasza bakos13gab hozzászólására (») Aug 23, 2012 /
 
Ívem van és viszek. Ne ezen múljon...
(#) Action2K hozzászólása Aug 24, 2012 /
 
Ma, 13 óra 12 perckor beregisztrált az AAET honlap 100-adik tagja MK néven. Ennek megünnepléséül, a soron következő (4.) találkozóra, kettő darab V.I.P. jegyet kap ajándékba. Gratulálunk! Várunk szeretettel!

Más:
Többen jelezték, hogy nem tudnak belépni, mert még a jelszó emlékeztetőt sem kapják meg. Ha Te is így jártál, akkor íj a mail@aaet.nhely.hu-ra.
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2022
(#) zolee1209 hozzászólása Aug 25, 2012 /
 
Szomorú hírt kell közölnöm Veletek...
Megyek!
(#) EcoPityu hozzászólása Aug 29, 2012 /
 
Elvileg tele a kocsi!
Előreláthatólag a gyulai különítmény érkezik...

Ecopityu
(#) CIROKL hozzászólása Szept 1, 2012 /
 
Egy hét emberek , lehet még jelentkezni mert látom nem nagy a tolongás az AAET lapon ...
Aki jön illetve jönni akar azt megkérnénk hogy az AAET lapon jelezze .
(#) bakos13gab hozzászólása Szept 1, 2012 /
 
Helló!

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet, hogy árusítanék is, de ez inkább majd csak az nap fog kiderülni. Egyelőre csak kiállítóként jelentkeztem, elegendő ez így is?
(#) Action2K válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 1, 2012 /
 
Szia! Igen! Lényeg, hogy Neked kell asztal.
(#) Gafly hozzászólása Szept 2, 2012 /
 
Takarmányozás szempontjából valami ötlet?
Mondjuk ez a dolog nem erről szól, de jobb ötletem most sincs mint előzőleg: Hozzon mindenki szendvicset meg vizet mert más a környéken nemigen van. Leszámítva pici boltot (kifli/zsemle/fóliázott párizsi) illetve benzinkút (folpackos szendvics/kávé).
Az meg hülyén nézne ki, ha a suliudvaron nekállnánk száz főre bográcsban birkapörköltet főzni
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Szept 2, 2012 / 1
 
Idézet:
„Mondjuk ez a dolog nem erről szól”

Az elmult három találkozón sem volt gond és valóban ez nem a takarmányról szól aki ide eljön az nem bográcsozni akar jönni .
Nem hinném hogy a látogatók nem birnak ki 1esetleg 2 órát bográcsgulyás nélkül !
Aki úgy gondolja az hoz magával egy pet palackot megtöltve bármivel és egy szendvicset a kis táskájában.
Ha esetleg van olyan ember aki felvonul egy kis büfével az szóljon és máris megvan oldva a történet .
(#) bakos13gab válasza CIROKL hozzászólására (») Szept 2, 2012 1 /
 
A megoldás, hogy aki JLH-t hoz, az a bordát úgy rakja be, hogy mindjárt rántottát is lehessen rajta készíteni...
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2012
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Szept 2, 2012 /
 
AUF kávé szempontból?
A Bókay kertben király volt
(#) Gery78 válasza bakos13gab hozzászólására (») Szept 2, 2012 1 /
 
Vagy meleg szendvicset...
Következő: »»   82 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem