Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   347 / 1152
(#) Omega1 válasza Adamyno hozzászólására (») Okt 25, 2011 / 2
 
Ez segít egy kicsit?

sot.jpg
    
(#) Omega1 válasza Adamyno hozzászólására (») Okt 25, 2011 / 1
 
http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/69837/KEC/KTC3882.html
(#) katonaz hozzászólása Okt 25, 2011 /
 
Tisztelettel,
nagyon szeretném megtudni, hogy egy autós fejegységben szolgáló 2x4 lábú, "37021", illetve alatta "Z310" jelölésű IC mi lehet.
Köszönöm.
(#) Omega1 hozzászólása Okt 26, 2011 /
 
Hello.
Találtam két új csodát amiben már a google-testvér sem tud segíteni.
Hátha Ti tudtok.
(#) Omega1 hozzászólása Okt 26, 2011 /
 
Még egy...

PA264276.JPG
    
(#) pucuka válasza Omega1 hozzászólására (») Okt 27, 2011 / 1
 
Mégis mit vársz? A világ tele van ilyen "csodákkal". A készülékgyártók a nagysorozatban gyártott berendezéseikbe olyan integrált eszközöket készíttetnek a félvezetőgyártókkal, amiknek a szerelésével megkönnyítik az életüket. Ezeknek vagy fantázianevük, vagy egyszerű sorszámuk (cikkszámuk) van, sehova máshova nem jók, csak abba az egy adott berendezésbe. Közforgalomba nem kerülnek, a berendezésgyártóktól lehet rendelni, mint tartalék alkatrészt. A rádiótelefonok tele vannak ilyen meglehetősen bonyolult cél IC -kel.
(#) nedudgi válasza Omega1 hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Fanatikus midiépítők talán tudnak segíteni. Ha épek, nem voltak használva elképzelhető, hogy nagy pénzt kaphatsz értük.
Tudtommal a 90-es évek elején/közepén nagy szám volt az Ensoniq a midisek között.
(#) Omega1 válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Köszi!
Nem akarok nagy pénzt érte de jó volna ha valakinek tudnék segíteni vele mivel nekem nincs rá szükségem!
(#) digifoto hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
Szeretném megkapni a 3N252 dióda adatait.
(#) nedudgi válasza digifoto hozzászólására (») Okt 28, 2011 /
 
(#) saraha válasza digifoto hozzászólására (») Okt 28, 2011 /
 
Akkor miért nem pötyögöd be a gugliba?Így
(#) tomikapc hozzászólása Okt 28, 2011 /
 
Üdv. Egy alkatrészre lenne szükségem, mégpedig egy tűzhelybe. A lényeg, hogy a tűzhelyen van egy gomb ami szikrát hoz létre a rózsáknál, így azok meggyulladnak (tehát nem kell gyufa). Nos van egy alkatrész ami elromlott, két rózsánál nem keletkezik szikra. Az alkatrész így néz ki: Kép Szerintetek lehet ilyen szerezni? Vagy mi ez? nagyon egybe van, maximum kalapáccsal lehet szétszedni. köszi
(#) nedudgi válasza tomikapc hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Minden rózsához külön szikragyújtó van beépítve, vagy ennek van négy kimenete?
(#) tomikapc válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
e nnek van 5 kimenete. (1 a sütőhöz) a rózsák mellett pedig ki van vezetve a hőérzékelő mellé, így amikor megnyomja az ember a gombot, át kellene húznia a rózsára és meggyulladnia
(#) nedudgi válasza tomikapc hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Tehát 5 bemenete, 5 kimenete van a hálózati bemeneten kívül?
Én mindenképpen ellenőrizném, legalább úgy, hogy egy működő kimenetetét felcserélném egy nem működővel...
(#) Auth Zsigmond válasza tomikapc hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Ha a hibás eszköz nem javítható (vagy szerezhető be) gazdaságosan, én megpróbálnám a nagyfeszültségű egységet kiváltani olcsó, könnyen beszerezhető elektronikával.

A megoldáshoz egy tipp:

http://www.hobbielektronika.hu/forum/topic_9607_1.html

http://skory.gylcomp.hu/nagyfesz/nagyfesz.html
(#) tomikapc válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
a nulla megy rá és a fázis (előtte már ott a nyomógomb), és van 5 kimenete. a gomb megnyomásakor mind az 5 szikrázik attól függetlenül, hogy melyiket szeretném meggyújtani. kipróbáltam, hogy másikat dugtam rá, tehát biztosan ezzel az alkatrésszel van a probléma sajnos
(#) tomikapc válasza Auth Zsigmond hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
köszönöm szépen
(#) bodgabo válasza tomikapc hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Próbáltál keresgélni a neten?egy találat a sokból
(#) tomikapc válasza bodgabo hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
próbáltam. de sehogy sem tudom hogyan keressek rá erre az alkatrészre. ilyen nevenincs
(#) bodgabo válasza tomikapc hozzászólására (») Okt 29, 2011 /
 
Bocs, az előbb a linket nem adtam hozzá...
(#) bencsati hozzászólása Okt 30, 2011 /
 
Sziasztok!

Egy Opel Astra 1.7L TDI EDU -val szenvedek. Azon kívül, hogy öröm volt szétszedni, nem tudok beazonosítani egy alkatrészt (pedig jó lenne, mert zárlatos)...

TO220 tokozású és 9732 "international rectifier embléma" 947G a kódja, neten nem találtam semmit róla. A gyártó oldalán sem...

Ha tud valaki segíteni, megköszönöm!!!
(#) Auth Zsigmond válasza bencsati hozzászólására (») Okt 31, 2011 /
 
A 9732 alapján a google-n találtam egy táblázatot:

4.1.1 HIGH TEMPERATURE REVERSE BIAS (HTRB) HEXFET GENERATION 3, TO-220/D2PAK PACKAGE

Ebben a "Date Code 9732"-nél a Device Type: IRF 820"

Azt hiszem, ez az eseted...Erre már bőven vannak találatok a gogliban!
(#) pucuka válasza Auth Zsigmond hozzászólására (») Okt 31, 2011 /
 
Gratulálok. Nekem eszembe se jutott volna gyártási időre keresni.
(#) Auth Zsigmond válasza pucuka hozzászólására (») Nov 1, 2011 /
 
Nem a hozzáértésem miatt keresgéltem eszerint is. Elindultam a kevés információ útján, s magam is meglepődtem amikor egy reális találathoz jutottam. (Aztán győztem visszafejteni, hogy is kerültem oda...)

A gógli már ilyen, néha irreális útvonalon segít eredményre jutni. Itt fokozottan igaz a közmondás: "Vak tyúk is talál szemet."
Üdv.: -zs-
(#) Bialko hozzászólása Nov 1, 2011 /
 
Sziasztok.
Azt szeretném tudni hogy a szitanyomaton jelölt alkatrészeknél "B" milyen smd alkatrészt jelöl. Ez egy pendriveban lévő panel. Köszi előreis.
(#) tamas 88 hozzászólása Nov 1, 2011 /
 
Sziasztok!
Van egy ilyen valamim, csak nem tudom hogy mi ez: http://kepfeltoltes.hu/view/111101/P1010024_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez egy foglalat és benne 2 valamilyen csővel. A fölső csőre rá van írva, hogy TESLA 11tn40 RADOAKTIV, ezen az oldalon ugyanez a cső van, csak nem magyarul (a google fordítóval nem mentem sokra) A másik cső egyik felébe bele lehet látni, középen valami rúd és köré tekerve huzal.
Valami katonai cucc lehet, mert katonai kiselejtezett alkatrészek között találtam. Lehet, hogy valami sugárzásmérőnek az egysége és kétféle sugarat mérhetett?? De ha geiger cső, akkor meg miért van rajta a sugárzásjel és miért van ráírva, hogy radioaktív?
Előre is köszönöm.
(#) tamas 88 hozzászólása Nov 1, 2011 /
 
Ja kimaradt a második link: "ezen az oldalon ugyanez a cső van" http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=cs&tl=hu&u=http%3A%2F...anno=2
(#) nedudgi válasza tamas 88 hozzászólására (») Nov 1, 2011 /
 
Régen gyakoroltam a cseh nyelvet, de ez egy túfeszültséglevezetőnek tűnik.
(#) tomi324 hozzászólása Nov 1, 2011 /
 
Sziasztok!
Ez mi lehet? Orosz multiméterből lett kinyerve, a lábait nem én vagdaltam le, gyárilag így volt beforrasztva.
Következő: »»   347 / 1152
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem