Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   714 / 1385
(#) tikitiki válasza waterbear hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Jó ez a pdf is , csak kérdeztem , ha úgy gondolod kb 33 % ig tudom levinni a méretet , és nyákra , és az tuti , ha szeretnéd látni milyen is ez , akkor pdf be vedd le kb 33 % ra a méretet , és megtudod , hogy még ez az a méret amit be tudok vállalni alább már nem garantálom.
(#) waterbear válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Azt állítod, hogy a teszten szereplő 0,1mm-es vonalaknak a -25%- os nagyságát tudod vállalni? Jól értem?

Ha ez így van, akkor ezért kinéz Neked egy Nobel díj...
(#) tikitiki válasza waterbear hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Nem akarok bizonygatni , de ha kicsit visszább olvasol a topikba nem is kell olyan sokat vissza menned.Akkor találsz majd több nyák képet , és lesz egy 1 forintos mellett egy BGA 256 próbálkozásom , ja , és ezt utána be is ónoztam hát tessék megnézni , és nem kell nekem Nobel dij kösz. Hát ilyesmit még be tudok vállalni lejjebb már én sem tudok menni méretben.1128155 hozzászólásban egyébként megtalálod
(#) waterbear válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Uhh... ez komoly, erre kíváncsi vagyok! De nem találom ezt a hozzászólást... linkeld be légyszíves!
(#) tikitiki válasza waterbear hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
ok ez lenne az http://www.hobbielektronika.hu/forum/topic_178_597_ASC.html
És a 1128155 hozzászólásban van remélem meggyőző lesz.
(#) ha8lls válasza waterbear hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
A HP6L nyomatat ha feny fele tartod, nem lesz "attetszo"? Takar rendesen?
(#) ha8lls válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
ö... ez milyen nyomtato is???
(#) gulasoft válasza ha8lls hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
De. Sajnos igen. Meg sem közelíti a nyomdait.
(#) waterbear válasza ha8lls hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Most vettem utángyártott új tonert, és azzal takar rendesen. Később, ha töltöm újra a tonert, akkor már duplán nyomtatom a fóliát és kettő van egymás felett. A trükk az, hogy a nyomtatott oldal legyen a fényérzékeny felület felől, mert úgy nincsen, vagy észrevehetetlen nagyságú az alávilágítás.
(#) tikitiki válasza ha8lls hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Neten , vagy Youtubon is bárki láthatja sok helyen , van ilyen átalakított nyomtató , egyébként Epson, és csak eredeti tintával megfelelő után töltöttel nem.
(#) gulasoft hozzászólása Jan 25, 2012 /
 
Itt egy ONII kloriddal javított kémiai ónozó képe, tegnap előtt készült a nyák.
Attila86-nak.

img088.jpg
    
(#) p_istvan válasza ha8lls hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
A pausz és lézernyomtató esetén nitrohígító gőze javítja a fedettséget. Már volt róla szó, keress vissza!
(befőttesüveg oldalához állítva a papír és pár csepp nitro papírzsebkendőben vagy másban felitatva és 10 perce lefedni)
(#) gulasoft válasza p_istvan hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Nekem van ilyen fedettségjavító spray-em, de attól is nyúlik a pausz. Lehet pár csepp higító nem okoz ilyet.
(#) tikitiki hozzászólása Jan 25, 2012 /
 
Waterbear így eltűntél gondoltam legalább reagálsz na mindegy
(#) gulasoft válasza waterbear hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Kinyomtattam a pdft-et. Napi rutin. Ha gondolod pénteken elcsattogok a nyomdába, elhozom a filmet és felrakom neked a kétes minőségű fóliámmal. 1 próbálkozásból. Ennél durvábbakat rakok fel beültetési rajznak!
(#) p_istvan válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Nem, mert a pausz nem nedvesedik át egy kis nitró párától, csak a toner festék lesz fedettebb tőle. Érdemes megnézni előtte és utána erősebb nagyítóval vagy mikroszkóppal, de a fény felé fordítva is látható az eredmény. Nem kerül sokba kipróbálni...
Persze nagyon halvány vagy nagyon lyukacsos nyomaton ez sem segít!
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Emlékszel még erre a képre? Tisztán látszik, hogy jobb oldalt a BC546B-n az e,b,c felirat milyen vékony mégis titsztán látszik. Adatvédelmi okokból kitakartam a többit, de az egész nyákon ilyen. Ezt a pdf-et nyomdai fóliával kisújjból felrakom. A tiedbe az a jó, hogy közvetlen a nyákra nyomtatsz, nem kell nyomdába menni a filmért, és ez nagyon kasa, ha gyorsan kell egy egy nyák.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Keresi az állát
Vagy most nyomtatja a Nobel díjat.
(#) BarnaPili válasza p_istvan hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Ezt megpróbálom holnap,köszi az ötletet.Majd csinálok fotókat az eredményről.
(#) gulasoft válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Azért kinyomtathatnád ha már úgyis szét van kapva a nyomtató.
(#) emmzolee válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Milyen képre?
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Á nem hiszem , csak lehet nagy falat volt ez hirtelen neki
Addig nem akartam amíg , nem mondta a mértet de hát eltűnt így egyenlőre stornó.Egyébként meg láthatta nem beszéltem félre.
(#) gulasoft válasza p_istvan hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Egy fél A4-hez gondolom 5l-es befőttesüveg kell
(#) gulasoft válasza emmzolee hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Lemaradt?

felirat1.jpg
    
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Jó lehet ez a végfok
(#) waterbear válasza tikitiki hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Megnéztem a linket Tikitiki, elismerésem!

Azonban, nekem már rossz a szemem, így én az ilyen kunsztok helyett a 0 értékű 1206-os smd-t használom

Viszont ez a közvetlen panelra nyomtatás érdekelne, van erről több infód vagy weboldal ahol lehet tájékozódni?
(#) p_istvan válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Ja, de az meg minden rendes háztartásnak kelléke! Csak az asszony meg ne tudja...
(#) tikitiki válasza waterbear hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Én is a netről szedtem minden infót de amiben tudok segítek ha érdekel, de előre bocsájtom , hogy drága dolog , és nagyon , nagyon sok szívás árán jutottam el idáig , és ha van jól bevált technikád , akkor nem javasolnám , hogy áttérj , időben , és pénzben sem mindegy neked sem gondolom.
(#) gulasoft válasza p_istvan hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
Ugyan nincs annál jobb mint egy jó nitrós kovászos uborka. Hamar megérik
(#) tikitiki válasza gulasoft hozzászólására (») Jan 25, 2012 /
 
És nem beszélve , hogy a nitró dob egy kis lóerőt még rá
Következő: »»   714 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem